Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Pasiasta🌼dziękuję:) A co do gryzaczków, to wiem, że Nuk ma takie co wkładasz do lodówki i wtedy jak dajesz dziecku, to mu ulgę przynosi-widziałam na własne oczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiasta 🌼 u mnie pogoda piekna, powyzej 23-24 stopni :D slonce za oknem, slonce w sercu... ;) i przesylam troche cieplosci z zatoki :) dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Rewelka dzięki za linki, fajna ta w gwiazdki, ale to raczej do takiego sportowego stylu typu baletki itp a ja szukam troszkę bardziej eleganckiej. W sumie najbardziej podobała mi się ta druga. Onfi bożesz ile za to przedszkole????? U nas to sie płaci do 400 zł już z wszystkim i z jedzeniem i dodatkowymi zajęciami typu angielski, basen, komputery. I to w prywatnym, ale fakt trzeba conajmniej z rocznym wyprzedzeniem robic zapisy bo miejsc brak. A ja sie ciesze bo przedszkole mam 200 metrów od domku. Kasiula najlepiej to się lekarza zapytaj co i jak z tymi ćwiczeniami w ciąży i pływaniem. A jak tam u koleżanki było??? Madziaczek za tydz trzymam kciuki. Naemka co u Ciebie ???? Jadzia a u Ciebie? Elfik dobrego pana masz!!!! Vitalijka miałas rozmawiac o umowie no nie? Pasiata a skąd wiesz, że to bzdura z tymi tamponami? Mój wczoraj wrócił doszło do kilku spięć, niech on se te swoje nerwy wsadzi w dupe.Kuźwa wiedziałam kogo sobie brałam za męża, że on zawsze nerwowy, furiat itp ale to nie znaczy, że mam to znosić do końca życia. Ludzie się zmieniają. Ja już bardziej spokorniałam tak na co dzień, a on jak mu czapka stoi. Wkurwia mnie to na maksa i czasem nie wiem jak i co na to poradzić.... No to miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZień dobry😘 A ja dziś wyjątkowo zamulona i zaspana jestem..I do tego wielki niechcieizm:/ Pasiasta🌼tak toxoplazma wyszła ok:)czyli jeszcze nie musze wysyłać kota na kolonie:) No i sama widzisz jakie cholery głupoty pisza na tym necie😠 Dlatego sie ciesze że mam taką świeża mamuśkę która mnie uświadamia co jest najlepsze dla mojego maluszka;) To noc widzę masz spokojną:)Ciekawe jak ja bede miała:)żeby sie urodziła taka spokojna jak Toska:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌼a napchała mnie koleżanka tak sałatką ze myślałam ze pekne:)Kupiłam puzzle trójwymiarowe ze spidermenem dla jej 4-letniego syna i efekt był taki ze synek w pokoju obok sie zabawiał a ciotka wraz z mama siedziały i układały te puzzle.Syenk od czasu do czasu zaszczycał nas swoją obecnościa układał pare elementów i z powrotem uciekał do pokoju.Jezusicku uwielbiam go po prostu:) Więc było bardzo przyjemnie bo udało nam sie z koleżanka w końcu spokojnie porozmawiać:)Nastepna wizyta w przyszłym tygodniu.Tym razem idziemy na gofra z owocami i bitą śmietaną i koktajl truskawkowy.mniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi🌻 wieki cię nie było co u ciebie? namea🌻 kawka? vitalijka🌻 zdrówka reewelka🌻 no to miłej nauki wobec tego pasiasta🌻 no możliwe tylko jeśli ma kształt smoczka to nie dosięga zapewne do wszystkich bolących i podrażnionych miejsc dlatego wydaje mi się że akurat tamten jest ciekawszy bo dosięga w każde trudno dostępne miejsce. No ale jak to się mówi wybór należy do ciebie :D ita🌻wiesz w momencie kiedy w publicznych instytucjach jest 150 chętnych a miejsc 20 prywatni mogą sobie dyktować ceny jakie im się za marzy kasiula🌻 i tak pewnie będziesz miała z kilka dobrych miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim 🌻 dzięki za poradę :-) Ale NUKa znalazłam tylko taki w kształcie ósemki - nie ma żadnego w kształcie długopisu... :-( Kasiula 🌻 to znaczy, że masz przeciwciała na toksoplazmozę?? Ita 🌻 tampony są skonstruowane w określonym celu i nie służą do \"zatykania\" podczas kąpieli w basenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie przedszkola prywatne to wydatek z rzędu 1000zł-od tej kwoty w stolicy się zaczyna. Czy to żłobek, czy przedszkole, a miejsc brakuje cały czas. Więc nic innego począć jak przedszkole domowe otwierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiasta🌻 są trzy na allegro nie dałam ci linka wcozraj ? Myślę że kasi chodzi o to że nie ma toksoplazmozy i nie miała a skoro nie mia tzn że nie cuzje potrzeby odsyłania kota a nie że ma przeciwciała ja to tak rozumiem reewelka🌻 chyba tak jadzia🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiata , ale ja słyszałam od kilku osób, że właśnie tak kobiety robią, nie wiem czy pytały się lekarza czy nie, też moja kumpelka(nie była w ciąży), która chodziła na basen za każdym razem łapała jakąś infekcje, a potem jak chodziła na basen używała tamponu i było ok. Może najlepiej lekarza się zapytać i tyle. Onfi wczoraj z moim psem walczyłam i powiem ci, że te "fe" działa, a ja tylko używałam fe do tego jak coś chciał zjeść na dworzu, albo wąchał coś, albo sisiu zrobił nie w tym miejscu co trzeba, no a tu prosze do wszystkiego można je stosować. A i jeszcze jedno wkurza mnie, że w ogóle nie chce dać się pogłaskać bez gryzienia ręki.Masz na to sposób?Oprócz fe? Kasiulka to fajno, że wizyta się udała, ale mi smaka zrobiłaś tym gofrem. A ma ktoś sprawdzony przepis na gofry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitalijka🌼---dokładnie się z Tobą zgadzam w tym jednym nasza nadzieja dlatego się wzięłam za naukę żeby czasu nie tracić. Mam jedną rzecz nakręconą po znajomości oczywiście no ale to dopiero od maja więc teraz odkurzyłam książki.Może nawet tak lepiej wyjdzie bo jakbym już pracowała to nie wiele z nauki by było :-O Staram sie nie poddawać choć czasem brak mi sił :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita, pasiata🌼 ..miałam rozmawiać, ale babka mnie unika, ile razy wchodze i chce pogadac to mówi ze \"teraz nie bo czyta\", \"teraz nie bo myśli\",\"teraz nie-pokolei kazdy inny zdaje relacje.....po czym wysłucha i ucieka -myśleć i czytać..\".. UNIKA MNIE I TEMATU. Ona wpada do kanc i wypada...reszta pracuje -bo i wiedza co robić -kazdy ma minimum 8 lat doświadczenia i nie trzeba mu nic tłumaczyc...mówić Generalnie 3 dni w tygodniu siedze poz akancelrią w takiej firmie-i tak wogóle nie mam kontaktu z przyszłym pracodawcą, Sytuacja patowa...i nieprzyjemna:( NARAZIE UZBRAJAM SIE W CIERPLIOWOŚĆ I CZEKAM.... wiem ze teraz nie jestem potrzebna im w kanc-bo cos nalezało złozyć w terminie do 31 stycznia a teraz czekamy na dalsze wskazówki w tej firmie- wiec tydzien zastoju i tak by był w pracy a ja bym sie w kancelrii odbijała od śniany do ściany.... porażka-ale musze jakoś wytrwać bo widze ze alternatywą jest \"wysyłanie cv w czarną dziure\" PRZECZEKAM TO ale bede sie więcej uczyć na ten egzamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea🌼 ALE MASZ POGODĘ!!!! u nas szarówka:( rewelka🌼 buziak:) ita🌼 tamponów an basen nie polecam również, wtedy człowiek tzn kobieta jest wrażliwa i poddatna na wszelkie infekcje,nie ma co ryzykowac kasiula🌼 wyjdż z niechcielizmu:)- a pysznego gofra jadłam w Ikei ostatnio:) z bita śmietną i borówką amerykańska-boże nieboo w gębie!!!! onfim🌼 zdrówka również zycze- a u ciebie juz zdrowi?? Jak jazda ?? no i osttanio jak zauważyłaś nie ma mnie u Ciebie:) ELFIK🌼- ja Ci powiem ze teraz poukładać miałam dopiero czas i posegregować wszystko, a jak pracuje to cały styczeń nic niezrobiłam!!. Ja mam zamiar na 3 miesiące rpzed egzaminem-czyli jak ogłosza BRAĆ WOLNE a pożniej dodatkowe bezpłatne JEŚLI MNIE KTOŚ OCZYWISCIE ZATRUDNI hehehehehe żenada!! popracuje tam do końca lutego-jak sie nic nie zmieni to ja mam lepsze kancelriie i chętne zeby pracować na takiej zasadzie- ale tam się coś naucze i na rozprawy pochodze!!!!!! MOMENTAMI JESTEM MEGA ....wkurwiona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiata🌼już skrobie wyniki:)Możliwe że ja się żle wyrażam;) Wynik mam 0,111 a obok wynik ujemny(czyli mój:) ,0,500 wynik dodatni.500 wynik wątpliwy 0,500-0,599

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu żle to kużwa pisze!!wrr.. 500 wynik dodatni no mam nadzieje że teraz dobrze.Nienawidze tego komptera!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wim co sie dzieje z tym kompem ale nie pisze jak mu karze nie wyskakuje pewne znaczki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitalijka🌼właśnie mi sie nie chce:(u mnie też szrawo za oknem...w ikei takie dobre gofry??Dobrze wiedzieć:)napewno skorzystam jak bede:):) namea🌼ja tez prosze o trche promyczków do siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a prosze dziewczyneczki, prosze :D u mnie tego pod dostatkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻\" Szczenięta uwielbiają się gryźć, siłować, tarmosić itp. Mają bardzo ostre ząbki, ale nie mogą zrobić nimi dużej szkody, więc jest to wiek dla nauki jak mocno można gryźć.Często jeżeli stosuje się siłowe metody (\'dawanie w pupę\' itp), szczeniak gryzie jeszcze mocniej. Wynika to stąd, że jak szczeniaki się bawią, to gryzą, szarpią, popychają i im więcej tego, tym zażartsza zabawa. Podobnie siłową reakcję człowieka mogą traktować jako zaproszenie do intensywniejszej zabawy. Szczenię uczy się hamowania gryzienia, poprzez ćwiczenie gryzienia. Musi gryźć, żeby nie gryźć. Pieski w zabawie dają sobie informacje ile można gryźć. Jak gryzienie jest akurat, to nagrodą jest dalsza zabawa. Jak za mocno - drugi pies skomli i przestaje się bawić. Człowiek po zbyt mocnym ugryzieniu powinien wrzasnąć wysokim głosem (aaau). Najlepiej przećwiczyć to bez pieska. Piesek może przestanie na chwilę, może się otrząśnie, siądzie, podrapie, może poliże pana. To wszystko są samouspokajające zachowania. Jeżeli wraca i gryzie jeszcze mocniej, wrzaśniemy jeszcze raz i odchodzimy, tam gdzie piesek do nas nie dotrze. Wiadomość dla szczeniaka: jak się gryzie za mocno, to się bawi samemu. Szczeniak szybko się nauczy jak można gryźć, żeby zabawa trwała dalej. Jeżeli czasem naprawdę nie chcemy się z pieskiem bawić i chcemy żeby wcale nie gryzł, uczymy go komendy \'zostaw\' lub \'nie rusz\'. Bierzemy w rękę bardzo smakowity kąsek (mocno pachnący), trzymamy go w zamkniętej pięści, ale tak, żeby piesek wiedział o nim. Nie zwracamy uwagi na żadne próby zdobycia smakołyka (gryzienie reki, drapanie itp). W końcu piesek się cofnie od ręki. Natychmiast mówimy \'TAK\' lub \'YES\' i dajemy mu ten smakolyk. Uczymy psa podstawy tresury: \'Zrób to co ja chcę, wtedy będziemy robić to co ty chcesz\'. Jeżeli gryzie rękę za mocno, wrzaśniemy i zabieramy rękę na minutę (żeby nie mogł dosięgnąć). To może potrwać jakiś czas, ale nie dajemy za wygraną. Nie mówimy NIC, tylko się uśmiechamy. W końcu piesek się zmęczy nieskuteczną taktyką. Ćwiczymy kilka razy dziennie (krótko, po kilka minut), w domu, w parku, na ulicy, gdzie się da. Szczeniak w krótkim czasie będzie się cofał na widok zamkniętej ręki. Mamy już sygnał optyczny - zamkniętą rękę. Jak już się zawsze cofa, dodajemy komendę. Zaraz przed cofnięciem się psa, mówimy \'zostaw\'. Skojarzy to z zamkniętą ręką. Jak już cofa się dobrze na komendę, kładziemy smakołyk na krześle i przykrywamy ręką. Piesek będzie się zachowywał jak na początku, ale szybciej się nauczy. W nowej sytuacji szczeniak nie generalizuje za dobrze i jest to jakby zupełnie nowe zadanie. Potem kładziemy smakołyk na ziemię i przykrywamy nogą. Znowu zaczynamy od nowa, ale pójdzie to jeszcze prędzej. Jak zaczynamy na krześle i ziemi, to nic nie mówimy (żadnej komendy). Zaczynamy tak, jakbyśmy uczyli wszystkiego od nowa. Komendę dodajemy jak już się cofa bez problemu. Ćwiczymy to w najróżniejszych sytuacjach. Jeżeli nie chcemy być gryzieni, mówimy \'zostaw\'. Poza tym, mamy świetną komendę do \'zostawiania\' innych rzeczy. \" vitalijka🌻 no cóż teraz każdy myśli jak tu wykorzystać pracownika ja dostałam dwie odpowiedzi zadzwoniłam i co praca biurowa okazała się zwykłą akwizycją wrr u mnie jak narazie wszyscy zdrowi:) jazd jeszcze nie mam uczę się pokątnie z mężem. Szkoda że cię nie ma kawka w realu nie jest zła :) ale chociaż wirtualną wypijemy kasiula🌻 spokojnie wdech wydech namea🌻 ja też bardzo chętnie się w promyczki zaopatrzę bo u mnie też szaro buro za oknem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. A ja dziś jakaś taka nijaka jestem. Wstałam rano zła, bo mój cudowny współlokator nie wyłącza kompa na noc, a potem przez tydzień biadoli, że rachunki wysokie, bo my oglądamy TV. Noż kurwa, przychodze do domu o 20, i jak do 22 oglądam to chyba nie jest aż tak dużo?i net mi wcale nie chodzi bo on wiecznie sciaga cos po nocach. No ja juz nie mam silu do niego. A dzis przyjedzie właściciel po kase i znów będzie biadolił, że on tak dużo musi płacić za te rachunku. Wrrrr Potem troche sobie poprawiłam humor, bo skakałam po pokoju w rytm disco polo jak małpa w klatce, siostra chciala mnie do psychiatry wysłać :) No a teraz przyszłam do pracy i już mi jaśnie pani zwaliła robote, muszę z moją ulubiona Olusią pracować nad jakimś statutem :/ Reewelka 🌻 o łaaa wolne wzięłaś? Ja nie mam czasu wziąć się za naukę nawet :/ Nie wiem, jak ja się z tym wszystkim wyrobię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfi dzięki Pasiata co sądzisz o proszku do pieczenia? Jestem ciekawa Twojego zdania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmmm
ita jestes boska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzięłam wolnego dwa dni, bo inaczej z niczym bym się nie wyrobiła. Teraz idę ogarnąć szkolne pierdoły, bo nie wiem jak ja to ogarnę, a o 15 muszę wyjść. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny🖐️ U mnie dziś piękne słoneczko od samego rana, podobnie jak u namei🌼 tylko tych 20 paru stopni brak niestety. Posprzątałam u siebie w pokoju, bo kurzu już zebrała się tona przez tą moją ostatnią naukę. Została mi na dzisiaj jeszcze wyczyszczenie łazienki na błysk, bo tam to też dawno nie zaglądałam:) czyli dzisiaj zarządzam sprzątanie zamku! :P :D Poza tym jadłam na śniadanko pierożki ruskie moje ulubione mniammmmm:D zrobiłyśmy z mamą:) A. ma dzisiaj przyjechać, więc sobie będziemy jedli, oglądali filmy i miło spędzali czas. Elfik🌼 i vitalijka🌼 dobrze, że piszecie tutaj o tych aplikacjach to i mnie coś się powoli układa w głowie, jakiś plan. emilunka🌼 haha to widzę, że mamy podobnie z tym tańczeniem przy muzyce w mieszkaniu. Ja przeważnie jak ćwiczę i włączę jeszcze do tego mtv lub vivę i leci jakiś fajny kawałek to zdarza mi się poszaleć:) Pasiata🌼 reewelka🌼 przyjemnej nauki, o ile ona może być miła;) Kasiula🌼 strzyga🌼 ita🌼 czarna🌼 mika🌼 jadzia🌼 wczoraj oglądałam w księgarni Miłość nad rozlewiskiem, bardzo gruba jest ta książka, chyba z 1000 stron ma!! warto przeczytać? onfim🌼 i o kim zapomniałam🌼 Lecę palić w piecu🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmm wiem , że jestem boska hahaha A Ty pomarańczo bujaj się Mój chyba znowu po czasie stwierdził, że przegiął ze swoimi nerwami dzwonił, że pomył w całym domu podłogi. Hura hura jak ja niecierpię tego robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita 🌻 twoje pytania mi aż humor poprawiają :) madziczek 🌻 ooo znów sprzątasz. No dobra, ty się tak uczysz i uczysz, a kiedy jakiś egzamin czy zaliczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌼rowalasz mnie momentami kobieto ale dziś ro jestem rozwalona twoja osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha ale co o proszek wam chodzi??? Hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×