Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Dla mnie pisanie, że na danych studiach trzeba sie uczyć tyle i tyle jest wskazaniem wyższości tych studiów nad pozostałymi. I tyle... Czy poczułam sie urazona? Nie, bo nie watpie w swoja inteligencje i nie wstydze się tego co skończyłam niezależnie od tego ile do jakich egzaminów się przygotowywałam. Poczułam się ponizona... Nie wprost oczywiście, bo zaraz ktos mnie zaatakuje a gdzie coś takiego jest napisane:o A wytykanie przez kogoś, że on musiał uczyć sie nie wiadomo ile jest po prostu chęcia wykazania wyższości nad innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziczek🌼ale ja właśnie nie chciałam CI pojechać tym zaległym egzaminem, tylko zwrócić uwagę na to, że dziwnie kategoryzuje się ludzi. Ja uważam, że to indywiduwalna sprawa gdzie studiuje, bo praca a studia, które się kończy czasem to bardzo odległe zagadnienia. Powiem więcej...szkołę średnią skończyłam o zupełnie innym kierunku, niż obecnie przeze mnie studiowany, na mgr chce iść jeszcze inny, a na podyplomówkę zupełnie inny i obecnie nie pracuję, ani w wyuczonym zawodzie, ani w kierunku studiów. A co będę robić po tych wszystkich latach-czas i życie pokażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik- po pierwsze reewelka napisała sadzić a nie sądzić. Jest różnica w kontekście? Ja poczulam się gorsza- nie bezpośrednio, ale miedzy wierszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! Emilunka🌼 no własnie to słowo wyleciało mi z głowy!!! Gorsza! Więc zamiast \"Poczułam się ponizona\" napisze \"Poczułam sie gorsza\". Danke Emi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik- nie miałam na celu sprawienie ci przykrości, ale ty sprawiłaś przykrość wielu więcej niż jednej osobie coś mi się wydaje, ale oczywiście bedziesz iść w zaparte i tłumaczyć że tak nie było i żądań przytaczania slów. Ni ma sysnu ta dyskusja już. czarna 🌻 czasem to aż mam wrazenie że mnie trochę lubisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilunka🌼 bo mi słowo właściwe podpowiedziałas? Pomyślę i jak znajde odpowiedż to sie odezwe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh ja tam myślę że nie ma znaczenia kto co dlaczego i przez ile. Dobrze że nie mam pojęcia o czym mówicie tzn wiem jednak 3 lata albo dwa zaliczyłam . Ale prawda jest taka nie ważne co się skończyło i tak jest ciężko z pracą elfik jest dobrym przykładem ale i tak moj kumpel teraz będzie kończył informatykę i co już mu zapowiedziano żeby lepiej dyplomu nie zdobywał bo będzie ciężko z zatrudnieniem bo za dużo mu będą musieli płacić ale bez papierka nie ma problemu I mówię to o dość znanej firmie informatycznej śmiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Olaboga! Ja to zawsze trafię w moment! Aż wypieki miałam, jak czytałam :-P Ogólnie rzecz biorąc stoję po stronie nie-prawników. Każde studia mają swoją specyfikę - moje na przykład prestiżowe na pewno nie były, ale wymagały poświęcenia mnóstwa czasu na czytanie. Co do czasu poświęcanego na naukę - pozwolę sobie zauważyć, że zależy on również od \"warunków\" uczącego się... A co do kłopotów ze znalezieniem pracy po studiach zaocznych... - myślę, że pytanie o tryb studiów może mieć zupełnie inny wydźwięk - zwykle jak ktoś studiował zaocznie, ma jakieś doświadczenie (nawet jak nie jest to doświadczenie w zawodzie, jest cenione przez pracodawców). Tyle w temacie. A poza tym jest pięknie, jest wiosna i Tosia ma zęba! :-D Emi 🌻 Reewelka 🌻 Czarna 🌻 Onfim 🌻 a kiedy małżonek się przenosi? Elfik 🌻 gratuluję! Dobrego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna 🌻 hmmm... ale ząbka na zdjęciach jeszcze nie mam :-( Bo jego na razie nie widać tylko czuć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiasta🌼a w ogóle to cieszę się, że wreszcie po takim czasie dowiedziałam się jak masz na imię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiasta🌼na moje zachwyty będziesz musiała poczekać do wieczora, bo nie mam jak tutaj tego zobaczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna 🌻 znaczy dobry adres ;-) A zdjęcie mi też się podoba :-D Reewelka 🌻 poczekam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilki Osobisty ostatnio jej powiedział, że ja się poznałam od razu na nim, że jest przystojny, a Emilka nie może do teraz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiasta🌻 jak skończy okres wypowiedzenia w tej firmie gratulujemy ząbka ja też się chętnie pozachwycam -proszę o maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie , Reewelka napisała mi sms-a że mój Osobisty jest przystojny, to on powiedział, że ona się od razu na nim poznała jaki to on jest boski :) I jak niewiele trzeba żeby zdobyć jego sympatię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim 🌻 już służę :-D Emi 🌻 fajny ten Twój Osobisty :-P Zmykam do garów :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×