Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Rewelka🌼 buahahahaha, machać cyckami przed Romantykiem:D:D:D: Buahahahhaa:D:D:D Nie, no przegięłaś:D Kurczę chłop nie wie, ile traci;) Biedny, bo nasze okazy gwiazdy by mu przysłoniły;) Ja mam d więc mówiłam, że mnie nikt nie pokona:P A jak mówiłam były większe! Elfik🌼 kurka, ciężkie są takie rozmowy. Jednak z tego co opowiadasz potrafisz się dogadać z MIśkowym więc będzie dobrze:) Trzymam kciuki!!! Kasiula🌼 masz zielone oczy? To nie dawaj Pameli!!! Oddaj mnie:D A Emilunka🌼 to gdzie? Samochód między nogami zaparkował i ruszyć się nie możesz:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌼nie sądze żeby Rewelce z wawy sie chciało przyjechać;) Ale mi z Oświęcimia może się chcieć:)Tylko że ja Krakowa nie znam za bardzo i mogę nas was koło galeri czekać:)Albo w mc donaldzie na floriańskiej:) CZarna🌼To dobra oczeta ci moge dać ale w takim razie co ja dam Pameli??Słyszłam że mam tyłek zgrabny..Ale to jeszcze dziewczeta może przez miesiąc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula🌼 znając charakterek Rewelki to na pewno się nie da:) I biedna ta pani;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 zabiłabym jakby mi ktoś o 23 zadzwonił że coś tam leci w tv czemu kiepski nastrój? bytka🌻 dobrze kojarzysz nie miałam zadnych problemów ale tylko dlatego że mój synek nie był zazdrosny a wrecz przeciwnie skory do pomocy i wyrozumiały co do brzuszka i rocznego dziecka też nie było problemu tylko pod koniec ciaży gdy znów bylo zagrożenie wcześniejszym porodem ciezko było malemu tłumaczyć ze mama nie moze wziąśc na ręce madziczek🌻 super jadzia🌻 reewelka🌻nie nie wiem jej biust zawsze przyciągał wiekszą uwagę niż wzrost w ryj babom czarna🌻 ita🌻 no fakt taniej pojść indywidualnie do psychologa niż bawić się w terapię małżeńską Nie wiadomo jeszcze może się okazać że bedą wracać co kilka dni lub codziennie albo tylko na weekendy beda się ugadywać ja na kawkę nie ide mogę iść na piwo :P kasiula🌻 lepiej dzieki , to co wpadniesz :> elfik🌻 jak kotek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Dżizasie własnie prześledziłam troszkę forum ślubne z mojego miasta tam to dziewczyny sie produkują masakra my to pikusie jesteśmy :-P A jak się żrą łoooo Lece do fryzjerki sie spytnąc czy by mi machnęła jaką miotłe na łbie na ślub nie ide do zadnych wydumanych salonów tylko do mojej osiedlowej pani Mirki zawsze sobie radzila z moimi drutami to i w tej kwestii jej zaufam :-D i znowu by się po sklepach za kiecką trzeba wybrać. Rewelka🌼---aj ty wybredna jesteś Ita🌼---no ja z chęcia bym przyskoczyła więc możę jak jaka babcie napadnę i na bilet ustukam to przybedę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E, baby a Wy gdzieś wyżej nie możecie się spotykać?! Nikogo w okolice zachodniopomorskie nie ciągnie?! Czuję się opuszczeona i zaniedbana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyneczki tesknie za Wami!!!!!!!!!!!!!! Za kazda z osobna i za wszystkimi razem.... Nie mam neta w pracy, a po pracy ciagle gdzies biegam i nie mam sily na nic :( postaram sie krotce ustabilizowac sytuacje, ale zobaczymy co sie wyklaruje w zwiazku z moja praca :o Poza tym jestem szczesliwa i wszystko widze w rozowych kolorach :D zaraz wyjezdzam na weekend za miasto, a nawet spakowana nie jestem wiec musze juz leciec :D Caluje Was serdecznie 😘 😘 😘 i przesylam duzo ciepla i radosnych promyczkow. u nas dzisiaj piaskowa zamiec, ale slonce i tak daje rade sie przebic... :) reewelka 🌼 emilunka 🌼 czarna 🌼 itus 🌼 elfik 🌼 pasiasta 🌼 madziczek 🌼 kasiulka 🌼 onfim 🌼 mika 🌼 jadzia 🌼 bytka 🌼 strzyga [kwiatek bajka 🌼 vitalijka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka widzę ostro jedziesz .... Słuchajcie Dziewczyny my tu takie propozycje dla romantyka mamy, może być jurorem a jego nie ma.... ach nie wie co traci chłopak.. mnie goraczka chyba rozpala, siedze taka zburaczała... :D co ja mogę do Pameli dorzucić hmm może jakby chciała zmienic kolor włosów i fryzure ... dzis rano patrzyłam na serek wiejski i pomyślałam o Icie.... ja sie nie mogłam zmusić.. :D a jaka pogoda u Was, u mnie padał lekki śnieg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł. A mnie dziś łeb boli, i muszę robić wszystko, żeby o tym nie myśleć, bo znów muszę tu siedzieć do 19. No ale już jestem. I to JA mam zielone oczy i to JA dam je Pameli razem talią osy :) O cyckach i rozmiarach z wami nie podyskutuje, bo nie za bardzo mam o czym, :) ale najważniejsze, że w ręku dobrze leżą :D A samochód mi nigdzie nie parkował :P Pamiętacie, jak mówiłam, że Osobisty na walentynki jedzie do mamusi a nie będzie spędzał ze mną? Wczoraj dostał konkretną zjebę, i powiedział, że on NIE WIEDZIAŁ że mnie to tak zdenerwuje, no i w sumie to on jednak da radę krócej u mamusi posiedzieć, i teraz mnie prosi, żebym jednak do niego pojechała. A fige. Nie ma mowy, na następny raz będzie pamiętał, a nie, że on zawsze idzie po rozum do głowy, jak zjebkę dostanie. I myśli, że ja jestem na każde zawołanie. Co to, to nie. Nie, bo nie. i chuj. reewelka 🌻 kłóć się z babami kłóć :) ita 🌻 czaisz, wczoraj kazali mi zamówić kuriera żeby jakieś papiery posłać. Zamówiłam, zrobiłam kopię, zaniosłam te kopie to szefa, kurier przyjechał, zabrał oryginały i pojechał. A za pół godziny afera że kopii nie zrobiłam. Noż kurwa, przecież dobrze wiem, że robiłam i wiem, komu dałam i gdzie położyłam! Amba Fatima, było i ni ma. Przepadły. I trzeba było kuriera zawracać i wszystko załatwiać jeszcze raz. No cholera, myślałam, że ich roztelepie. Onfim 🌻 a jak u CIebie? Miałam wczoraj wyjść gdzieś ok. 18.50 to co się stało? Przyszedł ten jeden facio, co zawsze przez niego po godzinach siedze, przyszedł o 18.45 i mówi: No to sobie popracujemy, mam pilne pismo do zrobienia na JUŻ normalnie myślałam że pogryzę madziczek 🌻 gratulacje zdania tego egz, :) elfik 🌻 twój uśmiech z holiłód zawsze się przyda :) i widzę, że humor coraz lepszy :) kasiula 🌻 cześć wariacie ;) Muszę coś słodkiego zjeść bo umrę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia 🌻 i jeszcze o tobie zapomniałam 👄 czarna 🌻 pieszczotku, nie czuj się zaniedbana... może kiedys i tam zajedziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baba zjebę dostała, faks wysłałam, dzowniłam się upewnić czy doszedł i teraz czekam, aż mi wyznaczą termin odczytu liczników, bo podobno tylko hydraulik może to zrobić-jakby uważała mnie za ułomną, tak to powiedziała. Pipa...pipa...pipa! Czarna🌼my to miałyśmy się w Poznaniu spotkać. Emilka🌼pewnie, że się nie dam:) Czyli nasz romantyczny wieczór aktualny? A co Ty na to, żeby zaplanować sobie takie małe tur te Polska i pozwiedzać weekendowo nasz pikny kraj:P Elfik🌼wcale nie jestem wybredna, ale wolę o cyckach gadać, niż o gwiazdach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 no aktualny, chociaż Osobisty naciska. No ale weź mi powiedz, co ja mam zrobić??? Zawsze tak się kończy, że on zmienia zdanie, a ja muszę robić to, co on zechce. I teraz też tak będzie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼 dawajcie na ten tur i o Szczecin zahaczcie:D Jadzia🌼 ja bardzo chętnie:D Emilunka🌼 trzymam za słowo więc uważaj, bo język utnę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼ja bym nie pojechała. Przepraszam,ale on przegina. Ostatnio miał zostać do poniedziałku czy tam wtorku, a zawinął się w niedzielę, żeby do mamusi jechać. Postaw na swoim, nie rób z siebie uległej i podległej. Sorry, ale robił Ci jazdy, że u mnie nocujesz, albo że się spotykamy, a sam szlaja się na piwska z kolegami. Postaw choć raz na swoim i powiedz, że podjęłaś już decyzję-koniec tematu. Jak on nie ma czasu do Ciebie się odezwać czasem, a Ty masz latać na każde jego skinienie? Nie sądzisz, że to przegięcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 no właśnie o to chodzi! a zobaczysz, że on teraz specalnie od mamusi wróci wcześniej, i ja będę ta zła, bo on dla mnie zrezygnował z dłuższego weekendu w domu, a ja nie przyjade! O nie, ja już decyzje podjęłam, i wczoraj go uświadomiłam, ze ja już mam plany, i nie będę ich zmieniać,na drugi raz będzie myślał. Fakt, zawinął się w niedzielę ode mnie, bo w pon, rano miał jechać do mamy, i co? i wcale nie pojechał. A dziś czwartek, więc ma pracową imprezę, i pewnie też pójdzie, a jak ja będę coś chciała, to nie. Faka maka, nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 ja też miałam fryz w salonie pani x a nie nie wiadomo gdzie chociaz u Erica jak raz bylam przed ślubem brata robić fryz to piekne tam dziewczynom koki robiły miodzio napadaj napadaj czarna🌻 takie odległe województwo jest tam coś fajnego do zobaczenia bo ja ostatnio myślę nad pozwiedzaniem naszego pięknego kraju namea🌻 oj my też tęsknimy za tobą i promyczkami od ciebie i dobrze że jest różowo :) jadzia🌻 może z życzeniami na walentynki wpadnie :D też mi pada śnieg z nieba emi🌻 faceci to jednak bezmózgie niedomyślne istoty U mnie lepiej co obiecal zrobił ciekawe na jak dlugo no ale czas pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼i bardzo dobrze! Może będę ta zła, ale teraz mam podejście do panów takie, że nie można im ustępować na każdym kroku, więc może i Twój Osobisty stwierdzi, że mam zły wpływ na Ciebie, ale nie pozwolę na to, żebyś pozbawiona tożsamości została i była na pstryknięcie faceta-żaden nie jest tego wart!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 generalnie to mało mnie obchodzi czy będzie mówił że ta czy inna osoba ma na mnie jakiś tam wpływ. Ale ja sama zauwazyłam, że bardzo się przez niego zmieniłam. Zawsze powtarzałam, że sobie nie pozwole, żeby facet mi mówił co mam robić albo mi czegoś zabraniał, i co? i właśnie na to sobie pozwalam! To nie jest w żadnym stopniu twój wpływ, bo ja sama tę decyzję podjęłam, nigdzie nie jadę, bo jestem już umówiona. Złożyłam mu propozycję, odrzucił, a dopiero teraz uważa, że coś jest nie tak. I najlepszy tekst: "Skoro byłem z tobą u twoich rodziców 2 tyg temu, i tydz temu u ciebie w warszawie, kiedy to niby mieliśmy świętować walentynki, no to chyba wypada teraz jechać do domu? ja ci nie zabraniam jeździć do ciebie do rodziców!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna to ja też zajade jak w Poznaniu ma być to spotkanie i chętnie się z wami zobacze! Kasiula i co będziesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼zachowuje się jak przedszkolak...sorry, ale stary facet, a sypie tekstami jak z podstawówki...co to jest? Licytacja jakaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiulka bądz twarda, postanowilas wiec sie tego trzymaj. ja chetniej jezdze do swojej mamy niz do tesciow ale co teraz jedziemy do tesciow, nie usmiecha mi sie..ale co dasz rade! :D a ja mam brązowe oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksiula Onfi ma po mnie podejść na pks bo ja też krakowa nie znam to możemy tam się spiknąć a potem gdzieś na ryneczke śmignąć? Wstępnie umówiłyśmy się na po 17, co Ty na to????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia 🌻 no właśnie, postanowiłam.Tylko że on teraz będzie manipulował, żebym postanowienie zmieniła na takie, jak jemu będzie odpowiadało, żeby przypadkiem nie okazało się, że to on jest ten zły. Szczerze, to tu już nie chodzi o to, że ja nie chce tam jechać. Tyklko chce pokazać, że nie zawsze bedzie tak, jak on chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼 szczerze? To w sumie to aż tak bardzo ciekawego to tutaj nic nie ma:o Latem lepiej jest przyjechać, bo Szczecin bardzo zielony i piękny jest:) I jak rzeka przez środek miasta przepływa to tak milusio:) Ehhh, za latem zatęskniłam.... Cieszę że się, że sprawy jakoś się układają i trzymam kciuki aby było coraz lepiej! Rewelka🌼 nie ma to jak poważna rozmowa w \"romantyczny\" dzień;) Emilunka🌼 własnie oni są tacy pojebani. My nic nie możemy a oni wszystko. A później jest wielkie halo, że niby nie doceniasz, że on dla Ciebie wszystko a Ty nawet nie możesz z jednego wieczora z koleżanką zrezygnować:o Paranoja:o Skąd ja to znam... Jadzia🌼 u mnie snieżek pada od samego rana, ale chlapa straszna jest, bo temp dodatnia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×