Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Witam moją drogą świtę i elementy do Pameli:P To Pamela będzie miała wymianny biusty, bo jak się jeden zuzyje, to drugiego użyje:) ofim🌼z tego co kojarzę, to ona własnie niska jest:) Madziczek🌼GRATULACJE:D A ja mam dziś dobry humor, ale nastrój bojowy, bo Panie w administracji rzucają słuchawką jak próbuję się dodzwonić. Ja im zrobię awanturę zaraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia🌼ja rozumiem, że Panie kawę muszą wypić itp, ale żeby podnieść słuchawkę i bezczelnie słychać uderzenie, to już jest przegięcie. Nie dam za wygraną, bo o kasę dość dużą jak dla mnie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz dziwne bo u mnie nie do pomyślenia że nie odebrać telefonu, mam dzis kryzys w swojej pracy, znowu czuje sie jak na poczatku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia🌼ale co się dzieje? Ktoś Ci coś powiedział, zrobił przykrość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem:) i czuję się dzisiaj jak nowonarodzona:D namea🌼 hop hop, gdzie jesteś? jadzia🌼 czemu się czujesz jak na początku? Elfik🌼 a jak to kotek zrobił, że złamał łapkę?:( Zaraz chyba zamówię sobie tą Miłość nad rozlewiskiem i inne części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo ta laska co ze man siedzi sie panosi, teraz na urlopie jest i kuzwa miala cos zrobic przed urlopem i oczywiscie nie zrobiła i pretensje do mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziczek🌼to teraz jak się Twoje losy na uczelni potoczą? Chodzi mi o pracę i o obronę itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼 oj pieszczoszka wielka prawie jak i jej... No, wiadomo;) Jadzia🌼 nie daj niczego zwalać na siebie!!! Powiedz, że to ona spierdzieliła sprawę i Ty za to nie będziesz ponosiła odpowiedzialności. Musisz postawić na swoje, bo będą jeżdzić po Tobie! Madziczek🌼 gratulejszon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Witaj moja ty królewno Rewelko melduje się biegacz-załatwiacz nadworny! Co do administracji dzwoń, idź , dobijaj się, moja siora kiedyś miała do zapłacenia niby 1200 zł za wodę, a co się okazało złośliwy gospodarz(były problemy między jego synem a siostry synem) źle spisał liczniki. Psiata no to super, że tylko piersią i aż tyle przespała, kurcze aż dziw mnie bierze, bo co słysze to jak piersią tylko karmione to co 2-3 h w nocy się budzą. Elfik i jak kotek? No i czekam na wyniki rozmowy co postanowiliście, oczywiście jak będziesz chciała o tym mówić! Onfi ale z tego co mi mówiłaś jak też na gg o poradni wspomniałam to , że strasznie drogie są i nie wiesz czy dacie radę skorzystać? zmieniłaś zdanie? Dobrze, że prace dostał, tylko szkoda, że tak daleko. To na weekendy będzie wracał? Jak się dziś czujesz? Czarna haha a to dobre, ja z Pameli to też mogę biust dać, no ale wy z Pasiatą mnie przebiłyście zapewne. Madziaczek gratulacje!!! Emi a co ktos coś zrobił???? Jadzia co się stało? Ty pracujesz w urzędzie pracy? Mika jak tam Piorun? A gdzie nam zniknęłą Naema? Wczoraj dotarłyśmy do tego miasta obok, ale jakie korki szok, najpierw latałyśmy po starówce a potem po wielkiej galerii ale nic sobie nie kupiłam. I chyba kolejny rok będę śmigać na nartach w zwykłej kurtce, bo ceny kurtek narciarskich mnie rozwalaja. Miłego dnia u mnie sypie śnieg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌼 dowiedziałam się wczoraj, że teoretycznie nie można się bronić w marcu ale praktycznie jak się napisze podanie do dziekana, lub rektora z prośbą i rozpatrzy je pozytywnie, to wtedy można w marcu. Został mi do napisania ostatni rozdział pracy, za który już niebawem się zabieram no i zastanawiam się nad tym marcem ale sama nie wiem co by było lepsze. Chyba już mi to jest obojętne czy to będzie marzec, czy czerwiec. Tak czy tak chcę się pouczyć i spróbować zdawać na tą aplikację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ho:) Wiecie co mi się stało wczoraj??Znowu komp mi padł😠 Nie kumam tego wogóle bo ten sprzęt jeszcze dwóch lat nie ma a odkąd pojawił sie internet pada jak mucha.No żesz..wrr.. Madziczek🌼wiedziałam że ci się uda;)Innej opcji nie było:)GRATULUJE🌼🌼 Jadzia🌼co to sie stało??? rewelka🌼Dzień dobry kochana:)Dużo cierpliwości na dzisiejszy dzionek życze:)a ostatnio wyszłam z siebie jak byłam na pobieraniu krwi-pytam kto ostatni i siadam za miłym panem i czekałam cierpliwie ponad godzine na swoją kolej.Gdy nadszedł mój czas wchodzenia do gabinetu,starszy pan który był grubo za mną po prostu stanął sobie przed drzwiami i najnormalniej w świecie wjebał sie do kolejki!!Z cennej lekcji wyciągłam nauczkę.Nie ważne że jest kolejka,ważne jest kto lepszy ten pierwszy!!!A on tym Węgru pamietam co nieco,ale moja ciekawość pozostaje niezaspokojona i chciałabym poczytać o nim cos więcej:)Ale to nastepnym razem na gg:)prześlij nr jak bedziesz miec czas bo zatraciłam wiele kontaktów min. do Ciebie:( Onfim🌼jak samopoczucie dzisiaj?? Emi🌼ja też chce doddac coś do wizerunku Pameli.Kolejna sztuka cyców;)Początek ciązy a ja juz na C przeskoczyłam..Nadaje się:)?? Mika🌼podeślesz fotkę Kasi z tatouu?? Czarna🌼 Elfik🌼 Pasiata🌼co dzisiaj na obiad;)?? Ita🌼a dziś ja szamam serek wiejski:) Namea🌼bo jakos tak szaro bez Ciebie:( A mi sie właśnie cisnienie podniosło.Wdech wydech wdech...Tylko spokój może mnie uratować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kuźwa to ta Pamela będzie jakimś cycatym potworem haha Kasiula a co ci cisnienie podniosło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌼pamietasz co ci mówiłam o wypadzie na deskę mojego samca??NO właśnie to mi podniosło ciśnienie.I nie chodzi mi tu bynajmniej o mojego samca..Ide sobie posprzątać żeby trochę rozładować napięcie i napisze więcej później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...od przybytku głowa nie boli:P Kasiula🌼to ja mam teraz C, więc w czasie ciąży jak mi urośnie, to będę szurać po podłodze:P A słuchać nie ma czego o tym człowieku. Na gg odezwę się jak zawitam przy kompie w domu. Madziczek🌼dziś świętuj zdanie wczorajszego egzaminu:) Ita🌼szperaczu drogi...Ty trochę włosów dorzucić możesz na zmianę ze mną, bo moja białe, Twoje blond, więc będą się nadawać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelka🌼to ja mam nadzieje że bedzie mi dane spedzić z wami noc:PBędziemy sie szturchać naszymi okazami w łóżku,a Emi pozaczepiamiami troche nóżkami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula🌼Emilka ma swoich przyjaciół w prawym ręku;) Zawsze ma ich przy sobie...może podzieli sie z nami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejże ho 🖐️ Rewelka🌼---to ja do Pameli dodaję holyłódzki uśmiech no bo bez tego sie nie obędzie. Ponoć tylek tez mam niczego sobie ale to byście musiały same ocenić :-P może uda mi sie kiedyś do Was dolączyć do szturchania okazami :-P ale by było :-P Onfim🌼----hmmm no wiesz może i by był zadowolony romantyk nie romantyk ale facetem przecież jest :-P Bytka🌼---to ja mialam podobnie jak kiedys jako małolata narzekała na cycki i sobie wypchałam stanik żeby zobaczyć jak to jest z większymi i qrde dziwnie sie czułam bo brzucha nie widziałam i tak mi się zdawało że jestem jakąś fest babą :-D więc szybko oprozniłam stanik i przestałam na nie narzekać ;-) madziczek🌼---noooo GRATULUJĘ!! wreszcie masz to z głowy ;-) to co mówisz że z aplikacjami walczymy ;-) a jak kociak sobie łapę zlamał to pojęcia nie mam :-O Ita🌼--no na razie nie ma efektów bo jak pisałam z wczorajszej rozmowy nic nie wyszło bo z kociakiem były przygody :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼uśmiech ważna rzecz, a tyłek chętnie obejrzę:P Co do Romantyka, to ja mimo, że nie mam komu cyckami machać, przed nim tego nie zrobię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelka🌼przyjaciele moich znajomych są moimi przyjaciółmi;)TO ja chce poznac bliżej dwóch:P Nawet odstąpię je czasami i Tobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grrrrr... umówiłam się dziś na rano z psycholożką, zwlokłam się z łóżka, chociaż cholernie mi się nie chciało. jeszcze roboty są na drodze i trzeba ogrooooomny kawał objeżdżac i jak weszłam, to ona do mnie \'przepraszam\' musimy to przełożyc. eh... a dziś był taki idealny dzień na spotkanie z nią. naprawdę chciałam trochę rzeczy przed weekendem omówic... więc zła od rana jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzyga🌼to ta Pani telefonu nie posiada, żeby odwołać spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a my z Onfi jesteśmy umówione na kawkę w poniedziałek popołudniu w Krakowie hihi ale się cieszę, która z okolic lub nie chce się dołączyć????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼ale wam fajnie:) To jeszcze Pasiastą zwołajcie i Vitalijkę:) Ja właśnie pokłóciłam się z Panią z administracji, ale będę pisać podanie i będa mnie rozliczać ponownie. Głupia baba zaczęła się na mnie drzeć, więc nie pozostałam dłużna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×