Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oburzona26

obrzydza mnie starosc

Polecane posty

Gość oburzona26

obrzydzaja mnie starsi ludzie :o Moi rodzice przywiezli dzis moja 84 letnia babcie ze szpitala, kobieta po kilku wylewach jednak jeszcze troche lazi i kontaktuje ale obrzydza mnie jej zachowanie :o myje swoja proteze zebowa w umywalce po wyjsciu z ubikacji ma brudne rece nie myje ich i wyciera sie o reczniki ktore jej sie nawina :o a przewaznia sa to moje reczniki :o Prosze rodzicow zeby ja oddali do jakegos domu opieki ale to sie zawsze konczy awantura i rodzice twierdza ze nie mam serca i ze im przykro ze tak mowie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzice powinni rozważyć
oddanie ciebie do jakiegoś domu dla niepełnosprawnych umysłowo :P mam nadzieję, że to prowokacja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oburzona26
ale czemu to ja mieszkam z rodzicami a babcie musielismy wziasc na przezimowanie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzice powinni rozważyć
a czy ty nie mogłabyś przezimować np. w Domu Alberta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co taka stara krowa jak ty
jeszcze robi u mamusi? :P nawiasem mówiąc to rodzice wyhodowali se potwora blllleeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto....starsi ludzie to tez ludzie a nie jakies malpiszony,ktorych trzeba oddac pod most i niech sobie radza sami.......Twoja babcia miala pare wylewow, ma juz swoje lata i musi sie ktos nie opiekowac....tyle o domach opieki sie slyszalo,ze ponizaja tam pacjentow i ty chcesz oddac swoja wlasna babcie w czyjes obce i nie koniecznie dobre rece??? Zastanow sie w spokoju i ciszy czy chcesz tego na pewno:/ Skoro Twoja babcia nie wie czyj jest recznik to swoje chowaj!!! Musisz dojsc z rodzicami i babcia do ładu i składu! Ps.Zastanow sie czy zaslugujesz na miano czlowieka....czlowieczenstwa:/ Jesli to prowokacja to bardzo chora prowokacja:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez kazdy to wie
Dajcie spokoj tej dziewczynie :/ Moze troche przesadzila, ale przestancie gadac o tym czlowieczenstwie czy ze jest potworem :/ Starsi ludzie maja to do siebie, ze sa gorsi niz male dzieci, bo sa wieksi i mniej slodcy :p Trudno zyc z osoba w takim wieku pod jednym dachem :/ Moze nie miala bliskich kontaktow z ta babka i nie czuje sie za nia odpowiedzialna? Bo dla jej rodzicow to jasne, ze to matka jej ojca czy matki, ale ona nie czuje ze to jej bliska rodzina, to i mniej cierpliwosci ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez cie nie rozumiem..babcia jeszcze sobie w miare radzi...czasem uzyje twojego recznika,no i co ztego? a wyobrazasz sobie sytuacje,ze babcia juz tylko lezy w lozku i robi pod siebie??moj dziadek tak ma...podziwiam babcie,ze daje rade.dom opieki jest drogi i dluga kolejka,zeby sie dostac,poza tym babcia ma miekkie serce,oddaje go,potem widzi warunki i traktowanie i zaraz zabiera do domu.dziadek ma nadcienienie i cukrzyce.w szpitalu dali mu od rana tylko dwie male kromeczki z dzemem,prawie umarl na zapasc cukrzycowa,nie ma co,super opieka... kiedys tez bedziesz stara i bedziesz chciala umrzec w domu z rodzina,ktora cie kocha,a nie posrod obcych ludzi i srednio milych pielegniarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oburzona26
echh ale ona jest taka powolna i tak wolno lapie normalnie jak dziecko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no.... moze im tam w domu za ciasno jest na przyklad? ale pomysl sobie jak bedziesz w babci wieku :P czy bys chciala zeby ciebie ktos oddal do domu opieki :P wiesz jakie tam nieraz akcje sie dzieja typu wrzucanie staruszkow do wanny itp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez kazdy to wie - no dobra i moze jest w tym wszystkim co piszesz troche prawdy ale.......wszem i wobec nie musi tego oglaszac,ze chce sie pozbyc babci!!!!! Ja tez mialam w domu taka sytuacje;/ Ciezko bylo, tez mnie czasami bralo na obrzydzenie az mi tearz glupio o tym myslec co dopiero mowic glosno:/ Dalam rade...dalismy rade. Dziewczyno napisalas tu i.....czego Ty oczekujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie znosze starszych ludzi... znajda sie oczywiscie wyjątki, ale wiekszosc to wredne, złosliwe indywidua, ktore bawi uprzykrzanie życia innym.. a swoim chamstwem przebijaja nawet zachowanie bandy blokersów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez kazdy to wie
Może lepiej, zeby tutaj to z siebie wyrzucila, kiedy jest anonimowa niz babci w twarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1982
ale to takie nie mile byc staruchem i jak sie jeszcze w glowie pierdoli to juz kaplica :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to byle do czterdziestki
a potem na most i skaczcie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echh ale ona jest taka powolna i tak wolno lapie normalnie jak dziecko Twoja babcia jest po paru wylewach i pewnie ma demencje straczą więc nie powinnaś się dziwić jej zachowaniu. W pewnym sensie Cię rozumiem bo kiedy moja babcia przyszła przezimować do mojego domu to też było dość ciężko. Chociaż problem leżał w jej charakterze. Powinnaś wykazać trochę empatii. Poza tym już swoje lata masz to może powinnaś pomyśleć o własnym domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ta komuna to 100% racja... starsi ludzie maja tak strasznie roszczeniowy stosunek do swiata, że pomimo iz meczylem sie z takimi kientami przez kilka lat niemal codziennie, to nadal potrafia mnie tym zadziwic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1982
sa przeciez prywatne domy opieki jak starzy maja kase to niech dadza babke do takiego domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to byle do czterdziestki
racja, autorka powinna pomyśleć o tym za 4 lata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oburzona26
wlasny dom ? tak ? z czego nie mam tyle kasy zeby wziasc kredyt !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×