Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Broneczka25

************** Kurs na Konsultanta Ślubnego **************

Polecane posty

Gość Qlkka
kiedy bedzie sie odbywal ten kurs? prosze o wiecej info :) julia.amelia.lis@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez poprosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez prosze o info
herbatka-malinowa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja bardzo chętnie
an_chmiel85@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki kurs NIC nie daje
Byłam na kilku takich :/ Biorą tylko kasę za obietnice pracy. Czy to kurs pierwszego czy drugiego stopnia? Dopiero kurs drugiego stopnia może dać ewentualną nadzieję na znalezienie pracy. Nie oszukuj ludzi, broneczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja komuś obiecuję pracę??? Więc nie zarzucaj mi oszustwa !!! Nie działam z ramienia żadnej agencji ślubnej kurs organizuję zupełnie niezależna organizacja edukacyjna. ------------------------------------------------------------------------------- Dla chętnych : kurs rusza niebawem, został zoerganizowany na najwyższym poziomie i będzie trwał 3 miesiące a nie 2 dni jak na innych tego typu kursach!!!!! Kompletujemy listę chętnych do końca tygodnia więc zapraszam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ha ha ha ha ha ha
Teraz nic nie piszesz ale potem, na takim kursie wychodzi szydło z worka. dziewczyny, nie dajcie się nabrać! Wiem, co mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PODNOSZĘ !!! z powodu dużego zainteresowania kursem - prawdopodobnie powstaną grupy dzienne i weekendowe - jeśli ktoś jest chętny proszę o e-mail na wyżej podany adres - podam namiary odnośnie spotkania organizacyjnego, które mam nadzieję rozwieje wszelkie wątpliwości - choć z tego co widzę mają je tylko złośliwe nieujawniające się \"pomarańcze\" !!! Co do pracy - nie obiecywałam nikomu zatrudnienia - proponuję tylko udział w kursie który kończy się certyfikatem, poza tym w programie będą poruszane również kwestie ekonomiczne i techniczne własnej działalności gospodarczej, więc po ukończeniu kursu każdy będzie wiedział od czego zacząć, lub będzie miał dzięki zdobytemu certyfikatowi poszukać zatrudnienia w agencjach. My tego nie zapewniamy!!!!!!!!!!!!!!!!! i nigdy nie pisałam że jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Broneczki
A może coś w Warszawie? Chętnie bym poszła na taki kurs...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety działam tylko na terenie trójmiasta. Co do Warszawy wiem że są tam kursy prowadzone przez agencję Beautiful Day - ale kosztuje bagatela 1300zł za 2 dni.... jak dla mnie śmieszna sprawa, bo czego się można nauczyć w zaledwie dwa dni ??? Natomiast będę organizowała kurs weekendowy w Trójmieście więc jak coś proszę kontakt na e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Broneczki
Wielka szkoda :( Byłam na takim kursie dwudniowym, porażka :( Za duże pieniądze nie dowiedziałam się naprawdę nic a dostałam najdroższy papier toaletowy, jak na polskie warunki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×