Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytająca o radę

Jak przypiąć pas do pończoch?

Polecane posty

Gość Pytająca o radę

Kupilam dzisiaj pas do ponczoch i mam pewien problem, nie wiem w jaki sposob przyczepic go do ponczoch. Zawsze myslalam, ze te zapiecia wygladaja jak male klamerki i ,ze wystarczy przylozyc je do ponczochy, nacisnac i juz. Ale zauwazylam w domu, ze ten pas, ktory ja kupilam, ze przy tych sznurkach nie ma takich klemerek, ale takie dziwne zapiecia, z ktorymi nie wiem co zrobic. Nie wiem jakby wam je opisac, a niestety nie mam aparatu cyfrowego i fotki nie moge przeslac. Wyglada to prawie jak spinka, tyle, ze zeby to zamknac to trzeba wkozyc jakby takie koleczko. Ale w ten sposob, jesli sie to zrobi, to nie ma miejsca na wlozenie ponczochy. No bo jak wloze ja pomiedzy koleczko a otwor to sie nie zamknie. Ma ktos jakis pomysl?? Moze wiecie o co mi chodzi?? Prosze o rade. Chcialam zrobic niespodzianke mojemu chlopakowi i szkoda by bylo, zeby pas zamiast na mnie wyladowal w szafie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca o radę
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca o radę
Tak, ponczochy sa samonosne. W sklepie nie mialam czasu myslec o tym jak przypne do nich ten pas. Dopiero w domu zauwazylam, ze na tych sznureczkach od pasa nie ma takich klamerek (takich na jakich wieszamy pranie, tylko mniejszych:P) ale takie dziwne zapiecia sa. Tylko,ze jak wloze ponczoche pomiedzy i probuje zapiac to wtedy sie nie da. Nie wiem jak to wytlumaczyc, wiem, ze mowie chaotycznie, a fotki nie moge wyslac. Wiesz moze co mam zrobic? Jak to przypiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez kiedys pytałam o ponczochy
zaloz te ponczochy bez pasa;) chyba jakies gatki sexi tez zakupilas hehe;) a nasteonym razie kupisz ponczochy do pasa zdradzisz moze ile zaplacilas za pas i jaki kolor kupilas bo tez planuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca o radę
Naprawde? Nie wiedzialam o tym;) Wiem,ze to moze brzmiec glupio, ale naprawde nie wiedzialam:D Zawsze kupowalam samonosne i nawet nie wiedzialam, ze istnieja inne:P W takim razie jak wygladaja niesamonosne? U gory nie maja tego paska silikonowego? Utrzymuja sie tylko na tych sznurkach od pasa, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez kiedys pytałam o ponczochy
moga wygladac tak jak samonosne tylko maja takie oczka zeby je przypiac do pasa;) odp na moje pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca o radę
Kupilam za 30zl w H&M , w czarnym kolorze:D No tak, sexi bielizne mam, wiec nawet same ponczochy z bielizna wygladaja ladnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca o radę
Jest z czarnej koronki, u gory na srodku ma czarna kokardke, a na niej takie srebrne koleczko. Ale jest naprawde sliczny:) Szkoda tylko, ze w tej chwili nieprzydatny, bo okazuje sie, ze kupilam do niego zle ponczochy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez kiedys pytałam o ponczochy
z opisu bardzo sliczny;) ja planuje taki zakup na studniwke boje sie ze jak bede tanczyc i szalec to mi sie ponczochy zsuna hehehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca o radę
Mysle, ze jak przypniesz ponczochy do pasa to nie spadna, bo nie maja jak;) Chociaz nie wiem, bo jak pisalam wczesniej, to moj pierwszy pas;) Wczesniej nosilam ponczochy samonosne, bez pasa i zawsze dobrze sie trzymaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez kiedys pytałam o ponczochy
ja mam chude nozki;) hehe wiec na wszelki wypadek zaloze dopiero by bylo jak by mi spadly w trakcie tancow;) a wiecie moze jaki kolor pasa do cielistych ponczoch i czerwonych gaci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca o radę
Ja tez mam chude nozki, mi sie samonosne trzymaja. Do czerwonych gatek ubralabym czerwony pas:D W H&M widzialam taki sam jak moj, tylko wlasnie w kolorze czerwonym;) Ale ja wolalam czary dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca o radę
Mialo byc czarny, a nie czary:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez kiedys pytałam o ponczochy
hehe moze mi tez by sie trzymaly ale nei bede ryzykowac;) kurcze troche za czerwono bedzie kolezanka mowila ze beżby pasował ale jak to bedzie wygladało...hehe same problemy bym zalozyla inny kolor gaci ale trza czerwone;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca o radę
Ale bezowy pas taki malo kobiecy mi sie wydaje, tak samo jak bezowe gacie... Ten kolor jest zbyt cielisty i malo seksowny. Moim zdaniem czerwony pas do czerwonych majtek bedzie wlasnie fajnie pasowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też ostatnio kupiłam sobie pas do pończoch i też nie przyszło mi nigdyh do głowy że są do tego specjalne pończochy. Także myślałam że to pończochy przytrzymywane są jakimiś tam klamerkami. Zamówiłam sobie na allegro specjalne pończochy do pasa i nie różnią się niczym innym od samonośnych, jedynie tym że nie mają pod spodem tego silikonu. NO i też nie wiedziałam jak to przypiąć . jakoś się pomęczyłam i zapięłam je!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez kiedys pytałam o ponczochy
hehe chyba mnie przekonałas...;) zobacze jeszcze ale chyba wezme czerwony;p hehe cala bede czerwona gacie pas i podwiazka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca o radę
Ja mam 163cm, waze zaledwie 45kg, wiec wyobraz sobie jaka jestem szczupla( niestety, bo chcialabym przytyc z 5 kg), a samonosne mi sie trzymaja. Zreszta ponczochy sa w roznych rozmiarach, na takie chudzielce tez sa;) Dodam, ze mam 20 lat, a nadal taki patyczek ze mnie:(:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to ta
zwykle ponczochy zapina sie nakladajac na jedna czesc tego zapiecia przy sznureczkach, na to druga czesc i przesuwasz te miekka czesc wyzej...i juz sie trzymaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca o radę
Agula, szkoda, ze ja tez sie wczesniej nie zorientowalam, ze do takiego pasa musza byc specjalne ponczochy. Dzis kupilam sobie az 2 pary tych samonosnych, przydadza sie, ale troche szkoda:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musiszssss
muszą być pończochy nie samonośne, do pasa, przełożyć, nacisnąc, kwestia wprawy, popróbuj parę razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez kiedys pytałam o ponczochy
ja mam 168 i 48 kg narazie jestem na peritolu i marze zeeby do studniowki 10 kg przybrac;) to obecne moje jedyne marzenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca o radę
10 kg? A to nie za duzo? Mi sie wydaje, ze do Twojego wzrostu wystarczy, zebys wazyla tak z 52 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez kiedys pytałam o ponczochy
ostatnio tyle wazylam i niestety dalej chudo wygladam ja potrzebuje tak z 10 kg zeby wygladac normalnie;( to jest naprawde trudne ale staram sie z całych sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca o radę
Jest trudne, to prawda, znam to z wlasnego doswiadczenia. Ciagle probuje przytyc 5 kg i nic, bez skutku. Waga stoi w miejscu. A co Ty robisz,zeby przytyc?? Moze mi cos poradzisz? Moze akurat na mnie zadziala?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaproś chłopaka,
razłóż mu nogi i efekt murowany, będziesz tyć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katasha26
Ekspedientka w sklepie z bielizna powiedziala mi ze to nie ma znaczenia jakie ponczochy sa kupione do pasa. Samonosne maja silikonowe paseczki, a te zwykle ich nie posiadaja. Jezeli chpdzi o pasy to wlasnie wklada sie ponczoche miedzy rzepki \/ i zasiska ,,,wtedy ten guziczek gumowy zapinamy tylko trzeba uwazac zeby nei zrobic dziury w ponczoszce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka443
Według mnie w pasach do pończoch warto chodzić, gdy mają powiązane metalowe żabki. Plastikowe zapięcia odrzuć od razu. Jeżeli chcesz chodzić cały dzień w pończochach to polecam sklep www.gretastore.pl i dołączenie do grupy Pończoszanki na Facebooku. Zobaczysz, że możesz zmysłowo wymodelować sylwetkę w niewielkich kwotach. Poza tym sporo wzornictwa z czasów klasyki mody damskiej (30-50 lata ubiegłego wieku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sirilaho1972zubha
Jest trudne, to prawda, znam to z wlasnego doswiadczenia. Ciagle probuje przytyc 5 kg i nic, bez skutku. Waga stoi w miejscu. A co Ty robisz,zeby przytyc?? Moze mi cos poradzisz? Moze akurat na mnie zadziala? Jasne http://fancyurl.altervista.org/y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×