Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzi

znacie jakies fajne ksiażki? podajcie tytuły

Polecane posty

Gość ona38
uwielbiam Jackie Collins kasa,sex,romatyczna miłość ,zawsze sie dobrze kończa chociaz poczatki bywają wulgarne ,czyta sie lekko .Polecam rozpocząć od Lucki (1 potem 2)następnie Wendeta,Zony Hollywood ,Dziwka itd Przeczytałąm wszyskie kilkakrotnie :)super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelniczka69
powrót do edenu kwiat pustyni biała masajka aniaz avonela powaznie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfsdfsdfds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cortazar - Opowiadania Hasek - Przygody Dobrego Wojaka Szwejka Markiz de Sade - 120 dni Sodomy Nabokov - Lolita Grzesiuk - wszystko Kapuściński - wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belebeleejejd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małopolanka
ja polecam Kwiat Pustyni Waris Dirie naprawde piękna książka i na faktach dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kdoof
Polecam W Dzungli zycia Pawlikowskiej i "Profesor Wilczur"-autora nie pamietam ale ksiazka dosc stara. SUuper ksiazki. Obydwie sie roznia od siebie. Ale sa suuuper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czytalam topicu wiec nie
wiem, czy juz ktos Ci nie polecil ktorychs z moich ulubionych, ale: z typu psychologiczno-filozoficznego polecam "norwegian wood" i "na poludnie od granicy, na zachod od slonca" murakamiego, "zart" i "nieznosna lekkosc bytu" kundery, "bog rzeczy malych" roy z typu moje ulubione :) polecam "zycie pi", "historia rodziny rocamattich" i "ja" martella, "poza cisza" carrolla i "paraiso travel" franco- ta ksiazka podobala sie WSZYSTKIM, ktorym ja polecilam, wiec Ty tez pewnie bedziesz zadowolona a co do coelho, to wszystkie jego ksiazki wydaje m isie strasznie sztampowe z tandetna chrzescijanska filozofia na sile, a przeczytalam ich kilka... ale co kto lubi, wiem ze to popularny w polsce pisarz... aha, uwielbiam tez marka twaina- na dobry humor, podobala mi sie tez "maya" gaardera pozdrawiam Was cieplutko mole ksiazkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak najbardziej sie zgadzam
znachor-profesor wilczur to przepiekna ksiazka... szczerze mowiac to z polskich pisarzy b lubie stare ksiazki... z literatury najnowszej wszystko bylo jakies nie takie, w ogole mi sie nie podobalo... pilch np- taki na sile elokwentny, meczy mnie jego pisanie, z kazdego zdania wyrzucilabym przynajmiej po 4 wyrazy i od razu przyjemnije by sie czytalo... ale kapuscinski i kolakowski, popieram! aha, polecam tez z klasyki- buszujacego w zbozu salingera i into thin air krakauera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czytam ksiazki nalogowo i t
e ksiezsze i te lekkie tez,nie obchodzi mnie jak ktos ktytykuje jakiegos autora np coelho,ja go lubie, 'mezczyzna i chlopiec' i 'mezczynza i zona' tony parsons 'donna i grubas' helen zahavi 'wszelki wypadek' i 'dwie glowy i jedna noga' i 'lesio' chmielewskiej 'zmowa pierwszych żon' olivia gold smith kryminal lekki to 10 tomowa seria kryminałow KREW I WINO 'JEDZ,MODL SIE ,KOCHAJ' GILBERT 'BEZ POZEGNANIA; COBEN 'HANBA' COETZEE 'SAMOTNOSC W SIECI'WISNIEWSKI 'IMIE ROZY' UMBERTO ECO 'POTEGA PODWIADOMOSCI' MURPHY 'A GDYBY TO BYLA PRAWDA' MERC LEVY podalam tytuly ktore ostanio przeczytalam,nie wiem czy sie powtarzaja bo nie czytalam od poczatku topiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfdfdfssssssf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amarrka
blagam was jesli macie e booki jackie collins przeslijcie mi chodzi mi o serie z lucky bede wdzieczna andziula@buziaczek.pl dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o e-booki czy audiobooki to jak znajduję je na goneta.net. Ostatnio zaciekawiła mnie jedna historyczna pozycja Zofii Kaliskiej "gdzie Chrystus nosił koronę cierniową" Jest ona oparta na notatkach kronikarza tamtych lat. Intrygi, miłość, mądry król, zachowanie dynastii i atmosfera średniowiecznego Bliskiego Wschodu to wszystko co można w niej znaleźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto przeczytać - "Łzy Życia" - genialna książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×