Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda munia

Karta visa rossmann

Polecane posty

Gość danek84
Jestem konsultantem mBanku i sama mam taką kartę :) Jest ona stworzona specjalnie dla kobiet, w celu ułatwienia im życia :) Do 24 grudnia dostaniesz 10% rabat na zakupy powyżej 100zł w sieci Rossman. Jeżeli kwota będzie niższa to będzie to 5% i ten rabat jest stały poza promocją aktualny na wszystkie produkty nawet te już przecenione :) Dostaniesz limit do 5000zł bez zbędnych dokumentów, aczkolwiek minimalny dochód wymagany to 1000zł netto. Kartą możesz płacić w każdym sklepie z logiem VISA. Karta wydawana jest bezpłatnie na 3 lata. Pierwszy rok użytkowania karty jest również bezpłatny, a za kolejny rok płacisz tylko 30zł. Ten pierwszy rok jest na sprawdzenie karty, możesz z niej łatwo zrezygnować. Zastanie Ci również założone eKONTO w mBANKU oczywiście całkowicie bezpłatnie do obsługi tej karty. Dostaniesz nieoprocentowany kredyt do 54 dni (30dni okres rozliczeniowy - to okres kiedy szalejesz po sklepach, po tym okresie dostajesz wyciąg z mBanku drogą elektroniczną - bezpłatnie lub pocztą polską - 3zł za wyciąg) po tym okresie masz 24 dni okresy bez odsetkowego czyli na realizację zobowiązania wobec mBanku. Jeżeli nie zrobisz tego będą naliczane Ci odsetki w wysokości 19% w skali roku, obowiązuje Cię to również w przypadku wyciągania pieniążków z bankomatu - wtedy odsetki naliczane są od razu! Uważam, że jeżeli ktos z głową używa karty rabatowo-kredytowej VISA ROSSMANN to może być z niej bardzo zadowolony... JA JESTEM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malsza007
Witam ja też mam kartę Visa Rossmann i jestem z niej bardzo zadowolona Wystarczy korzystać z niej z głową:) A mam pytanie na które nie znam odpowiedzi Czy mogę dać do zeskanowania kod z karty a zapłacić gotówką? Przecież to nie jest nigdzie zabronione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×