Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*campini*

pierdzielona rodzinka nażeczonego...

Polecane posty

jesteśmy ze sobą ponad rok. za rok we wrześniu planujemy ślub. do tej pory wszystko było pieknie. bylam cacy bo przynosze co jakiś czas zaproszenia na koncerty, jak u nich nocuję to robie duze zakupy mimo ze nawet 1/5 nie przejadamy z nażeczonym i takie tam. do tej pory byłam super przyszłą synową i bratową. od jakiegoś czasu się uczepiły, twierdza ze zrobiłam z niego pantofla, ze nim manipuluję. teraz w weekend miał przyjechac do mnie pojeździć z moją rodziną po grobach bo jego rodzina woli się opierdzielać całe dnie przed tv niż raz w roku pojechać na groby i durnego znicza zapalić. teraz zebyśmy nie mogli sie spotkać wymyśliły sobie ze w sobotę i w niedzielę dęda szafki ściągaćze ściany bo ekipa od prądu ma przyjść. dzisiaj i jutro tego nie zrobią m\\\\bo im sie nie chce.:o całe dnie siedzą i się opierdalają a w święta będą ostro robiły porządki. no ręcę opadają:o jego siostra która jest \\\"wysoko postawioną\\\" sprzataczką:o stwierdziła ze ona zrobi wszystko zebyśmy sięnie pobrali, i ze jak będziemy chcieli się budować to ona nam zablokuje pozwolenie na budowę:o ze swoimi umiejętnościami i możliwościami to ona moze łapami w kuble zamieszać:o swojego chłopa nie potrafiła utrzymać przy sobie, z resztą i tak był kryminalistą i ochlejmordą i teraz naszcze szczeście chce rozwalić:o już nie mam siły do nich:o musiałam się wygadać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to jest nażeczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolisr
może jego siostra ma żal że już więcej nie będzie twój narzeczony ją bzykał i dlatego tak się piekli... Jak od czasu do czasu będziesz jej go urzyczał to może zmięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedyna rada zmienic
narzeczonego, bo jego rodziny nie zmienisz na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×