Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ech życie ...

Macie problemy z dorosłymi dziećmi ?

Polecane posty

Gość konsekwencja po pierwsze
Gwarantuję, że synek zrozumie za którymś razem, że Ty nie odpuścisz - bo na razie tio nauczyłaś go, że odpuszczasz. A dla osób chorych na ADHD stałe reguły życia i stabilny rozkład dnia jest podstawą do normalnego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsekwencja po pierwsze
Dodam, że mam koleżankę która tak wypraszała gości córki niezależnie od płci i robiła to zawsze o godiznie 21:00. Wypraszała także te koleżanki córki, które sama lubiła. Jej prawo w jej domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 24 lata, i coś Ci powiem - wychowałaś sobie pasożyta kobieto. Teraz oduczenie go tego będzie Cię sporo kosztować, bo on uważa że mu się należy... że to jego pokój... że Twój obowiązek mu na wszystko dawać i pozwalać. Powiedz mu, że to Twój dom i w Twoim domu panują Twoje zasady. O 23 wypraszaj gości z pokoju, który znajduje się w Twoim domu. Obrażony - niech się wreszcie wyprowadzi. Taki dorosły chłop a mieszka z mamusią pod jednym dachem? Na początek dorosłości każ mu sprzątać swój pokój i przestań prać mu rzeczy i ścielić łóżeczko. Pokaż mu na czym polega prawdziwa dorosłość, bo jemu się widocznie wydaje, że na uprawianiu seksu. Zagroź, że za złamanie zasad, będzie się musiał wyprowadzić, przecież nie ma już 12 lat tylko aż 20 i jest przecież dorosły. Powoli zacznij wspominać mu, że najwyższy czas się usamodzielnić. Lepiej go wykopsaj z domu i niech się uczy tej dorosłości i zobaczy na czym to naprawdę polega niż jak ma siedzieć u Ciebie na garnuszku i udawać dorosłego. Ani się obejrzysz a będzie miał 30 na karku i nadal sprowadzał dziewczyny pod Twój dach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też matka2
konsekwencja po pierwsze ma całkowitą rację. Nie mam co prawda takiego problemu jak Ty autorko, ale mam dorosłą córkę (22 lata), która wie, że znajomych i swojego chłopaka może przyjmować do określonej godziny. W innym wypadku weszłabym i wyprosiła towarzystwo:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wychowałaś syna
:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1982
sluchajcie stare 30 letnie panienki chlopak ma 20 lat i nie ma kasy na mieszkanie wiec puknicje sie w ta staro panienska glowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1982
a chlopak dobrze robi sprowadza sobie laseczki na ruchanie bo 20 lat to piekny wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×