Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biedota

taka mala prosba

Polecane posty

Gość biedota

nie bede tutaj snuc o tym co mnie trapi i dlaczego mi zle,ale prosze niech ktos powie ze jestem cos warta,bo czuje sie jak glupia naiwna idiotka i tyle:((((😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy człowiek jest coś wart- nawet żebrak naszego złamanego grosza każdy ma gorsze dni i czasem każdy wątpi w siebie jesteś coś warta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedota
dziekuje bardzo:)to wlasnie dzisiajszego wieczora poczulam sie znow jak kretynka i dzis wyjatkowo boli mnie to w serduszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pierwszy nie ostatni raz pociesz się, że czasami wszyscy jesteśmy głupcami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalllalala
"każdy człowiek jest coś wart- nawet żebrak" Sorry, ale moim zdaniem żebrak, w znaczeniu bezdomny, ni ejest za dużo wart, jak śmierdzi moczem, potem, chodzi nawalony non stop, to dl amnie jest g.....wart. A najgorzej jak porusza się komunikacją miejską, dziwie się, że kanary ich nie wyrzucają, już kilka razy widziałam taką sytuacje, oczywiście jeżdżą bez biletów. A Tobie pewnie się okres zbliża :) nie panikuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedota
z tym okresem to tez prawda,ale to nic w porownaniu z tym gdy ktos oleje Cie z gory na dol tak jakby Cie wogole nie bylo,kolejny raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×