Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość renatka sobatka

bosz, jak zobaczyłam jakie piękne życie mają znajomi z n-k

Polecane posty

Gość masakrra
nie wiem czy czego zazdroscic ale jesli przy tych walorach ktore wymieniasz masz tez ukochana osobe to ja cholernie Ci zazdroszcze,bo miec jakis godny byt a nie miec z kim go podzielic to dopiero jest kleska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka sobatka
a z jakiego - jesteś jeszcze młoda, masz czas :-) ja jestem starsza i nie osiągnęłam takich sukcesów jak znajomi ze szkoły :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakrra
renatko powiedz prosze ile liczysz wiosen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka sobatka
masakra - mam osoby które mnie kochają, muszę nauczyć się z tego cieszyć :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z jakiego
No renia przyznaj sie ile masz lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka sobatka
mam 29 lat, to dużo ? Nie wiem :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z jakiego
:O Żarty sobie robisz... jakie masz wykształcenie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakrra
ja 27,to chyba nie duza roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka sobatka
mam też znajomych na nk trochę starszych ,po 30 a są już właścicielami restauracji, są architektami, pilotami samolotów, koleżanki są instrukorkami fitness, projektantkami mody itd :-O Same gwiazdy :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z jakiego
A ja myslalam ze rozmawiam z babka kolo 40stki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czego ty chcesz
Wiesz,moja była sasiadka wkleiła zdjęcia synka,och,ach,piękny,słodki i w ogóle...ale co zrobiła swojemu mężowi,jak się w Polsce zeszmaciła,w jaki sposób zdudowała swoje nowe szczęście jast poniżej wszelkich norm.Za jakiś rok zobaczę pewnie nowego faceta,nowe dziecko.Czego tu zazdrościć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakrra
tez mialam takie wrazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z jakiego
Ehh, Renia chyba pechowo trafiłaś na tą klasę :O Jakby w Polsce bylo tak pięknie to by polowa mlodych nie siedziala za granica :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka sobatka
2 lata niecałe po maturze urodziłam dziecko a moi znajomi jeszcze nie mają dzieci, ewentualnie w tym roku zostali rodzicami nieliczni. A ja czym mam się pochwalić, że byłam w ciąży biorąc ślub ? Ale obciach :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z jakiego
masakrra - przeciez ona ma cale zycie przed soba. Trzeba cos dzialac zeby bylo lepiej, a nie spoczywac na laurach. Prawda? Poprzyj mnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aadsfaef
a ja mam własne mieszkanie, własny samochód (rodzice thank you very much ;p), w te wakacje byłam z przyjaciólmi w RPA :D zyc nie umierać. dodam, ze mam 18 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakrra
no nie wiem Renia czy Ty sie zgrywasz?bo dziecko to cos najpiekniejszego dla kobiety,niestety nie kazdy moze tego szczescia doswiadczyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Emi...
J a tez im nie zazdrosze bo przewznie jest tak jak ktos jest bogaty to musi duzo pracowac, jak ktos pracuje to roziny prawie nie widzi i od tego powstaj klotnie zdrady wiec co ja mam im zazdrosic? Ja mam meza ktory mnie kocha dziecko ktore jest szczesliwe nie jezdzimy na Majorke ale mamy co innego milosc i szczescie ktore widac na twrzach. Wiec to oni moga mi zazdrosic oladajac moje zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z jakiego
Renia a kto teraz o tym mysli czy bylas w ciazy czy nie? :O Teraz to kazdy widzi jakie ladne malzenstwo i jaki ladny dzieciaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakrra
a z jakiego--->popieram w 1000%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbi
A ja jestem MAMA i to moja kriera!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakrra
mam znajoma ktora do matury podchodzila juz jako matka-szczerze jej zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka sobatka
to dobrze, że mnie pocieszyłyście bo myślałam że przegrałam życie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czego ty chcesz
Pewnie,zazdrość,bo przecież każdy nieszczęśliwy napisze:tu wakacje w Tunezji,żona mnie wali w rogi,ale jest ok...Albo:moje życie walnęło,ale tu jeszcze kilka zdjęć przy mojej byłej już teraz willi.No proszę Cię :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z jakiego
Renia. Czy masz zamiar cos dzialac aby bylolepiej? Czy myslisz ze wlascicielon restauracji i projektantom mody to wszystko samo przyszło? Nie, oni w wiekszosci ciezko charowali zeby teraz miec tak jak maja! Wez sie w garsc a nie uzalaj nad soba! Jak mozesz twierdzic ze w zyciu ci nie wyszlo jak masz jeszcze cale przed soba!! Napisz, czy zamierzasz cos zmienic, cos robic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakrra
nigdy z zyciu-bierz los w swoje rece masz to co najcenniejsze-moze byc tylko lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czego ty chcesz
Ja akurat mam znajomych na n-k,których znam,jestem w jakimś tam kontakcie z nimi(pewnie mam najmniej znajomych na portalu)a;e przynajmniej wiem,że zdjęcia to zdjęcia,a życie to życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka sobatka
nie wiem co zmienić w życiu, pierwsze co mi przyszło na myśl to wyjechać za granicę.Kuzynka siedzi w Danii - sprząta biura na pół etatu i zarabia 5 tys, mąż w pizzerii 10 tys.Muszę sobie zorganizować wyjazd w 2009 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakrra
ach czy mi sie wydaje czy masz dosc wysokie wymagania?ja jestem sama,zarabiam 2000zl i nioenarzekam na te kwestie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z jakiego
I widzisz, juz ruszylas glowa troche:P A nie myslisz zeby sie jesczze troche doksztalcic? Bedzie ci latwiej, nawet tam jak bedziesz to przeciez mozesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×