Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość liveyourlife

WYRYWANIE ZĘBA !

Polecane posty

Gość liveyourlife

Witam , pewnego dnia zaczął mnie bolec ząb wiec oczywiście myślałam ze przejdzie, ale nic z tego bolało okropnie, promieniował na wszystkie inne po tej samej stronie. ( Jest to chyba 6 dolna po lewej stronie.). Weekend nieprzespany.. ból niewyobrażany. Wreszcie! Pon. wybrałam się do państwowego stomatologa, Pani była naprawdę miła, [ byłam zadziwiona, moja ostatnia stomatolog była hmm dość ostra ;D] najpierw posprawdzała wszystkie ząbki zapisała gdzie są dziurki [ chyba z były 4 ale malutkie ] i jedno \'dziursko\' jak to powiedziała. Właśnie ten mnie boli i bolał. Postanowiła uratować, zęba , ale nie obiecywała czy na pewno to pomorze, w każdym razie zatruła go - takim czymś białym posmarowała. I w ten pon. wyszłam to myślałam, ze się przewrócę.... taki ból ...już nawet chciałam na taksówkę iść. ale udało mi się jakoś dojść do domu. Kolejny dzień nawet ok, potem środa i czwartek - zero bólu. I znów zaczęło się wczoraj [piątek]... wytrzymać nie szło znów nie mogłam spać ... oczywiście wzięłam tabletki IBUPROM max i ANTIDOL, najpierw ból wzrasta a potem ustaje i tylko czuć takie mrowienie. No to już wytrzymać się przynajmniej da. Jutro niedziela. nie mam pojęcia jak ja to przeżyję ;( W poniedziałek pójdę od razu i powiem jak to było ze znów boli i zobaczymy czy będzie chciała jakoś inaczej leczyć czy wyrwać ... ale już wole wyrywanie, naprawdę ;( mam 14 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liveyourlife
czy ktoś miał kiedyś wyrywanego zęba i czy bolało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×