Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Barbados28

Tanie ksero w Krakowie

Polecane posty

Witam, potrzebuję informacji gdzie można tanio zrobić xero w Krakowie? Potrzebuję zrobić kopię wielu stron (około 1000) i chcę oszczędzić :) Z góry dzięki za pomoc!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claribell
Kraków-Prokocim - akademiki CMUJ - ul. Badurskiego 13 (niebieskie bloki za Tesco-Wielicka) Powyżej 1000 stron - ksero za 6 gr/strona. Cyfrowe. (100-1000 stron - 7 gr) Jeśli przyniesione przed 15-16, to odbioru jeszcze na ten sam dzień. Otwarte od 7.30 do 21.00 (sob. 10-18, nd. 15-21).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość student weteran
Hej Na karmelickej 36 (obok Chińskiej restauracji) jest PRINTMANIA - 5 groszy za ksero powyżej 50 stron ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysio9890
Hej Na karmelickej 36 (obok Chińskiej restauracji) Polecam też to miejsce mają niezłe kserokopiarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papadrillos
Firma Estebe - ul. Kącik 5 (przy Pl. Boh. Getta). Dobrze kserują, czas oczekiwania ok 1 dnia (mają dużo zleceń), ale jakość i cena znakomita. Ja ostatnio kserowałem po 5 groszy bo miałem ok 1000 stron. Wszystko wyraźne, eleganckie i co najważniejsze tanie. Dodatkowo mają możliwość bindowania. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foreman25
Oferuję ksero (6 gr za stronę a4) Odbiór i dostawa na mieście. george1990@o2.pl gg: 40127070

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka ilia
Kseropak na Curie-skłodowskiej. www.kseropak.pl Bez problemu, sympatycznie i tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka1234567
ja zawsze xeruje w tym samym miejscu na szymanowskiego pod olimpem tanio maja i zawsze mozna sie dogadac co do cen,obsluga szybka i mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kserokolor
Ksero przy ul. Brodzińskiego 4. powyżej 1000 stron czarno-białych - 6 groszy Ksero kolorowe: powyżej 100 stron (zapełnienie do 10%) - 30 groszy większe zapełnienie - cena ustalana indywidualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odradzam BBZ Polska (Pszona 3) drogo i źle wydrukowana praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Szczerze odradzam ksero ESTEBE przy ul. Kącik. Bardzo nie miła obsługa a do tego pomylone strony w książce. Wcale nie są najtańsi a na pewno najmniej profesjonalni w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci mogę powiedzieć jedbo, najlepiej jest chyba swoje jeszcze otworzyc, albo porządnką kserokopiarkę kupić, serio, coraz częściej się nad tym zastanawiam: http://kserokopiarki-gliwice.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek_przytulasek
Polecam: -Szymanowskiego 15 (pod Olimpem) - na AGH (B-4) -na miasteczku studenckim w lewiatanie. Twarda oprawa tam kosztuje tylko 9,99zł, wydruk/ksero cz.b od 6 gr a, wydruk/ksero kolorowe od 0,50 gr. WARTO ZAJRZEĆ !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOlek
szkoda ,że nie ma już sklepu printmanii przy karmelickiej 54/1 w krakowie. To był świetny punkt,tanio szybko i miło.A teraz są w okolicy punkty,ale znacznie drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w Warszawie na Bielanach swój ulubiony punkt - http://www.kopiowanie.com/. Miejsce z klimatem, na rynku już 30 lat i super miła pani właścicielka. Przy tym dobre ceny i szeroka oferta, m.in. ksero kolorowe. A w Krakowie zawsze chodziłam na Podwale vis a vis UJ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź ofertę https://zeccer.pl/ . Wysyłasz mail do drukarki i odbierasz kiedy chcesz bez kolejki. Zwłaszcza przed sesją w punktach ksero robi się kocioł więc lepiej tego uniknąć i załatwić wszystko online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podbijam! Jakie znacie dobre ksero w Krakowie? Dobrze, żeby też zajmowali się oprawianiem prac dyplomowych

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja znam! Studiowałam w Krakowie i z tego, co wiem, to nadal prężnia działa tam świetne ksero https://kserokrakow.pl/. Zajmują się nie tylko standardowymi usługami, np. drukowania dokumentów, ale również właśnie oprawianiem prac dyplomowych. Ja i wszyscy moi znajomi zawsze chodziliśmy do tego ksero, bo oferowali wysoką jakość w konkurencyjnej cenie i do tej pory nic się nie zmieniło :).

Edytowano przez chmielarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×