Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nienawidze zakupów

Do KOBIET!! Gdzie sie ubieracie?Gdzie kupujecie ciuchy?

Polecane posty

Gość TAk tak takkk
obydwie Panie powyżej mają rację..wczkolwiek z nowej kolekcji w sklepach jest drozej ale czasem warto poczekac na wyprzedaze a wtedy kupic tą samą rzecz za 1/3 ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowskieee
Krakowskie AGGI,Mango,Solar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietkiii
bo teraz więcej kobietek na świecie powyzej 40,niz chudzielców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja znalazlam
na necie duzo sklepow z odzieża dla puszystych Pań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interr
sklepy internetowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, sama co prawda nie mam tego typu problemu.....(mam za to dużo bardziej skomplikowany problem ze spodniami, ale o tym kiedy indziej)....ALE przebywam za granicą i często znajome osoby/rodzina o większych rozmiarach proszą mnie o zakupy..itp, niektóre z tych ciuchów z powodzeniem mozna dostać na allegro,po rozsądnej cenie są to np: wszystkie linie PRIMARKA, WALLIS, OASIS, APRICOT, MORGAN DE TOI, DENIM &CO, a z polskich firm...no np. MISS albo Agavela, OLYMPIA, PROCHNIK (polecam kiermasze okazyjne) Scorpion itp. Siostra moja po urodzeniu dziecka zrobiła się nieco pulchniejsza w rozmiarze 42-44 tak więc jestem w temacie, w sklepach firmowych w stylu LEE. WRANGLER etc. warto obczaić swój rozmiar i potem polować na tańsze ciuchy na aukcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenno-świąteczna promocja w Internetowym Salonie Mody XXL (www.sklep.salonmodyxxl.pl). Tylko dla Pań z blogu KAFETERIA !!! Każda z Pań, która dokona zakupu do końca marca (dowolna ilość - nawet jedna np. tunika) może skorzystać z wyjątkowej promocji: MY POKRYWAMY KOSZTY PRZESYŁKI !!! (tylko przy płatności przelewem, nie dotyczy paczek za pobraniem). Dodatkowo wszystkie ceny są OBNIŻONE O 10% !!! Tylko u nas: - wyjątkowa moda do rozmiaru 62 - ceny prosto od producenta - ubrania nowe, a nie używane !!!!!! Składając zamówienie proszę wpisać w polu [twoje uwagi] "KAFETERIA" Serdecznie zapraszamy INTERNETOWY SALON MODY XXL 98-220 Zduńska Wola UL. Łaska 159 Tel. (43) 823 96 18 Tel. kom. 605 725 275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modesta
Znam ten ból. Duże rozmiary można spotkać w Camaieu, Cubus. Nie zawsze mogę wbić się w to co mi się podoba, dlatego inwestuję głównie w dodatki i buty. Kocham włoskie marki. Ostatnio kupiłam fajne botki Prima Moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka Baryłka
Wita Was kolejna „grubaska, która ma w swojej szafie niezłą kolekcję butów i torebek. Buty muszą być dobrej jakości. Lubię raczej klasykę, ale w dobrym guście na światowym poziomie. Prima Moda, Venezia, Gino Rossi, to mnie kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elektra9
czasami coś fajnego do rozmiarów 52 można znaleźć w tesco polecam też kaphal tam naprawdę dużo fajnych rzeczy w większych rozmiarach jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Centrum Maximus pod Warszawa. Jest sporo sklepów z duzymi rozmiarami ale tez poniewaz to centrum hurtowe to i wielu tzw. normalnych sa wieksze rozmairy. Ja z mama jezdzimy tam regularnie an większe zakupy bo ceny sa hurtowe a zakupy detaliczne :-) Wybieram sie jutro bo Maximus jest teraz w weekendy czynny do 20.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen-Size
Gość tak tylko wspomnę
jak kupujecie na allegro patrzcie na sprzedawce;) nie polecam pandy55, dana5555 oraz audiosystemhifi(patrzcie na negatywy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta-a - ja też lubię tam jeździć :) Można na spokojnie przymierzyć, pomacać, no i teraz faktycznie to wydłużenie godzin otwarcia w weekendy sporo daje... Ostatnio jak pojechałam, to oczywiście zrobiłam się lżejsza o kilka stówek, ale i buty i nowe torebki i szaliki i kurtka... Obładowana torbami wyszłam, jakbym nic w szafie nie miała xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnie:) Staram się nie ograniczać do sieciówek ( H &M, Zara, Stradivarius, Vero Moda, Orsay), ale lubię kupować ciuchy w tych sklepach. Dodatkowo wchodzę sobie czasami do mniejszych sklepików ( nie znajdujących się w centrach handlowych) albo szukam ciuchów na allegro. Mam też parę wypróbowanych lumpeksów, które systematycznie ( kiedy przychodzi dostawa ;) ) odwiedzam. Bieliznę i rajstopy kupuję przez internet. Mogę w ten sposób zaoszczędzić dużo czasu, a i wybór jest zdecydowanie większy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem tutaj jest coś fajnego
czasem kupuje na allegro czasem w serwisie we dwoje ;) czasem chodzę po ciuchlandach i wyprzedażach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moda..
Wszystkie panie z Wrocławia serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w badaniu na temat mody. Za wypełnienie krótkiej ankiety oferujemy gratyfikację w wysokości 5 zł. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt (może to być pusty mail) pod adresem: badaniewroclaw@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie ostatnio dziewczyna wyciągnęła do maximusa pod warszawą. Całkiem fajne ciuchy na zimę na snowboard znalazłem i przy okazji jakaś koszulka i dżinsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne ciuszki dziewuszki
ciuchlandy allegro ,świstak ebay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TBsport ma nowe konto
UWAGA do wszystkich klientek kupujących w firmie TBsport TBsport otworzyło nowe konto na all: tbsportpl http://allegro.pl/my_page.php?uid=22429281 ma nową ciekawą kolekcję:) w tym: nowy model spodenek HAREMKI SZORTY jest duży wybór kolorów. NOwy model marynarka dresowa - must have 2011 ciuszki są śliczne i starannie wykonane za przystępną cenę - a nie z chińskich fabryk! dodatkowo każdą odzież mogą uszyć większą niż dostępna lub mniejsza za free:) POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i sru i fru
Najczęściej na przecenach w sieciówkach W "ciuszkach"sporadycznie bo nie mam czasu. Przez neta czy wysyłkowo nie lubię zamawiać bo nie do końca wiadomo jak się będzie w tym wyglądać Z bazaru nie korzystam bo mam daleko a po za tym ciężko coś oryginalnego wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi rzadko zdarza się znaleźć coś ciekawego na wyprzedażach. Chyba nie mam do nich po prostu szczęścia. Dlatego kupuję wtedy kiedy mogę i w miejscach, w których już od dłuższego czasu kupuję. Dlatego jest tych miejsc sporo - chociaż jakiś czas temu zarejestrowałam się na stilago.pl bo można tam uczestniczyć w kampaniach sprzedażowych, w ramach których oferowane są ubrania fajnych europejskich marek w niższych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja przyjaciólka jest słuszniejszych rozmiarów i kupuje najczęściej w H&M, C&A- tam są po pierwsze ładne i naprawdę w dużych rozmiarach, wszelkie dodatki zaś kupuje na marywilskiej. Mają tam duży wybór butów i torebek. Ostatnio kupiłyśmy sobie podbne torebki (różnią się kolorami tylko) http://swiatdodatkow.istore.pl/pl/wloska-114068e.html jest śliczna i w sam raz na lato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie oceniajcie tak szybko
albo ciuchlandy albo na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jesteście z Warszawy to polecam marywilską. Trochę daleko, ale można wybrać się raz na jakiś czas i się porządnie obkupić za niewielkie pieniądze. Mnie tam czasem irytuje mały wybór rozmiarów, ale jak ię dobrze poszuka to można znaleźć :) Sporo też tam stoisk z dodatkami, torebkami a nawet kosmetykami! A moje ulubione stoisko to ted-mar, mają eleganckie skórzane torebki w przystępnych cenach, zawsze tam zaglądam jak jestem. Można też oblukać ich na stronie www http://www.ted-mar.eu/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×