Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nienawidze zakupów

Do KOBIET!! Gdzie sie ubieracie?Gdzie kupujecie ciuchy?

Polecane posty

Gość veeronia
a ja zapraszam do obejrzenia moich ciuszków jeszcze mi pare zostało ale w niedziele będe miała swierzą dostawę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veeronia
a to moje gg 7231465 jakby jakaś była chętna obejrzeć ciuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykle ubieram się sama i korzystam z rad znajomych, czasami wybieramy się na miasto razem. Ale przyznam się, że od czasu do czasu korzystam z porad stylistki/wizażystki. Na pewno nie sa to źle zainwestowane pieniądze. Świeże spojrzenie z zewnątrz może zdziałać cuda, dziewczyny. http://www.dbajosiebie.info.pl/wizaz-stylizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwojga :)
ja najczesciej w Zarze, sOliverze, Mango... Mohito, Bershka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuchlandowa krejzolka
ja w ciuchlandach się ubieram (oprócz bielizny wiadomo)rzeczy są naprawdę bardzo dobre jakościowo ;) to co oferują sieciowe sklepy jest drogie , tandetne i kiepskiej jakości ;) no i wiadomo prawie każda minięta na ulicy ma coś takiego samego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolesejka
Dziewczyny co sądzicie o zakupie repliki ( torebki oczywiście) ? Widziałam przepiękne nie odróżnić od oryginału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jokamar.pl
Zapraszam na moje aukce internetowe. www.jokamar.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandzior.pl
Ubierajmy się modnie i elegancko. Zapraszam na www.pandzior.pl Świetne jakościowo produkty, rabaty powinny zachęcić do zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka z wiśni
Ja kupuję ostatnio przede wszystkim na http://vintageshop.pl/. Zachwyca mnie oryginalność tych rzeczy ... ;) Nie bez znaczenia jest też kontakt z paniami ze sklepu, jak trzeba, to coś odłożą, doradzą, zawsze można zwrócić - lubię jak między klientem a sklepem są takie pozytywne relacje, wtedy często wracam w to samo miejsce na zakupy i jestem zawsze zadowolona :) Polecam. Jeśli znacie podobne sklepy, z którymi też macie takie doświadczenia, podzielcie się, to zawsze pomaga i poszerza horyzonty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda_jak_słomka
Sporo ubrań w dużych rozmiarach można znaleźć w Tk Maxx w Blue City, moja mama która nosi rozmiar 46-48 już kupiła tam już kilka fajnych ciuchów, trzeba tylko poszperać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głównie na allegro, bo tam można znaleźć masę fajnych ofert. Dodatkowo uwielbiam sieciówki jak H&M czy Zara. W kwestii bielizny ufam tylko Kris Line. A co do butów nie mam konkretnej marki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucjannkas
Ja też głównie Allegro. Nie bardzo mam czas biegać po sieciówkach, zresztą tam rzadko jakość idzie w parze z ceną niestety... no i da się tam znaleźć trochę oryginalnych rzeczy, które na mieście trudno nieraz spotkać. ostatnio wypatrzyłam np http://allegro.pl/sexual-freedom-wyjatkowa-seria-tshirt-limitowane-i1936310625.html :D Tylko butów raczej nie kupuję na Allegro, muszę obejrzeć i przymierzyć, jakoś tak mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolesejka
Dziewczyny wynalzałm shopper marzeń jest bardzo podobny do tego co w Zarze różnica w cenie no i okucia. Na Zarowe cudo mnie nie stać więc kupiłabym z tego sklepu tylko nigdy nie kupowałam ktoś może robił tam zakupy ? www.mojatorebka.com na facebooku znalazłam że przy rejestracji rabat 15 % http://www.facebook.com/TorebkaDlaCiebie Bardzo proszę o odpowiedz czy ktoś już posiada taki shopper ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
Ja co prawda dosyć często odwiedzam w tym celu galerie handlowe, ale teraz jednak sukcesywnie szukam czegoś w Internecie. Najbardziej przekonują mnie różne kluby zakupowe, na przykład takie jak stilago.pl gdzie jest naprawdę spory wybór markowych ciuchów, a promocje sięgają tam nawet -70% Na pewno w żadnych sklepach stacjonarnych takich okazji się nie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolesejka
nie ja nie kupuje w takich klubach bo na produkt długo się czeka oraz brak zwrotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pole a ppole
h&m, new yorker, a najczesciej kupuje na allegro ciuchy firmy atmosphere za grosze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja nienawidzę zakupów, nie lubię tłumów w sklepach, kolejek do przymierzalni, mało profesjonalnej obsługi... Nie mam też czasu na bieganie po galeriach handlowych, dlatego staram się kupować rzeczy przez internet. Jeśli chodzi o buty to zaufałam już sklepowi www.fleq.pl i www.deezee.pl. Ubrań szukam na www.allegro.pl, czasami na www.ceneo.pl (chociaż ciężko tam coś znaleźć) i ostatnio znalazłam fajną stronkę www.domodi.pl na której różne sklepy odzieżowe pokazują swoje produkty, więc w sumie podobnie jak allegro, tylko bardziej posegregowane. Ostatnio kupiłam właśnie super kurtkę. Bez kolejek, bez wrednych spojrzeń sprzedawczyń. Po prostu zmierzyłam centymetrem swoją ulubioną starą kurtkę, porównałam wymiary z wymiarami tej interesującej mnie i zamówiłam. Kurier przywiózł ją już następnego dnia :) A więc zdecydowanie polecam zakupy przez internet - nie są aż tak straszne i ryzykowne (można zawsze zwrócić lub wymienić towar), a o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze i przede wszystkim można w krótkim czasie znaleźć wiele fajnych rzeczy bez konieczności chodzenia do wielu miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka45
Standardowo w internecie ponieważ tam mogę dostać fajną odzież XXL. mam rozmiar większy niż 38 a mimo to ubieram się bardzo modnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam fajnego sprzedawcę na allegro ma duże rozmiary, bardzo niskie ceny. Ciuszki w większości są używane, ale ich jakość jest bardzo dobra.. rzadko można kupić ciuchy używane w tak dobrym stanie :) Już od roku kupuję tam ciuchy i ani razu się nie zawiodłam, a towar cały czas jest dokładany :))) GORĄCO POLECAM http://moda.allegro.pl/listing/user.php?us_id=11569255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxlady
Czy Was też razi po oczach widok Pań w zbyt obcisłych bluzkach ? Nie rozumiem dlaczego kobiety tak bardzo boją się noszenia odzieży w większym rozmiarze. Chciałabym Wam polecić odzież XXL nawet jeśli same tak jak ja nie nosicie takiego rozmiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Hej. Ja polecę Ci Echo. Sklep z fajnymi ciuchami, dobrymi gatunkowo. Podsyłam linka: http://www.echofashion.pl/. Naprawdę warto tam kupować, tym bardziej teraz, jak są przeceny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak szukasz ciuszków dla XL i większych kobiet to zerknij sobie do sklepu www.c-and-a.com/pl/pl/shop/start.html Teraz jeszcze mają fajną "podwójną" promocję. To jedne ze sklepów gdzie dostaniesz rozmiary 52.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manhattanka
Ja zakupy robię w olsztyńskiej Alfie albo Manhattanie. W sumie to ten drugi znacznie lepszy, bo styl ciuchów się różni i to właśnie tam można znaleźć coś oryginalnego. Jest tam kilka sklepików, w których wygląda na to, że mają same pojedyncze egzemplarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesława lat 21
Ja robię zakupy w... sklepie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paski damskie,męskie, dziecięce, Wykonane z dużą dbałością o każdy szczegół. Pasują na każdą okazję i do każdego stroju. Pasik gładkie, przeszywane, tłoczone, z napisami,kolorowe paski męskie,wizytowe, paski xxl, stylowe klamry klasyczne, postarzane nadają paskom niebanalny wygląd. Paski dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Nasze produkty są najwyższej jakości i z pewnością zaspokoi gust najbardziej wymagających klientów. Wykonany w 100% z naturalnej skóry licowej. Produkt polski. zapraszamy do sklepu internetowego: www.alkapask.pl Jesteśmy również na allegro nick jumbo440: Zapraszamy liczne promocje, profesjonalna obsługa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najczęściej robię zakupy w internecie stawiam na wygodę ,oszczędność czasową oraz w wielu przypadkach finansową . Moim sprawdzonym sklepem z sukienkami jest Danvera.pl duży wybór, niskie ceny, świetna jakość,szybki czas realizacji:) Najfajniejsze jest to że szyją tam na miarę więc nie ma obaw że coś nie będzie pasowało, świetnie dopasowują się do ciała tuszując to co zbędne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×