Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czuje sie brzydalem

Kolejny raz dziewczyna mnie olała jak wysłałem jej swoje zdjęcia

Polecane posty

"Coś Ci się pomyliło, Komiczne a w kwestiach technicznych - masz długie czarne włosy i max 31 lat? " mma 34 lata i czarne włosy ale nie długie... ogolnie mam bardzo gęste włosy, gdybym zapuścił miałbym jakies afro na głowie... Kwiatek - miałem Evo... Fajna fura, bezkompromisowa... na codzien nieco lepsza jest ta, ktora mam obecnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komik, a co daje ten przelacznik trybu napedu na szutr, sucha nawierzchnie i snieg? komik, czym teraz pomykasz?????????????. kurna to mitsubishi fajne jest ale nie do tego wieku co mam :P zreszta cale czarne jak grobowiec, beee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:31 [zgłoś do usunięcia] komiczne (komicznie@o2.pl) "Coś Ci się pomyliło, Komiczne a w kwestiach technicznych - masz długie czarne włosy i max 31 lat? " mma 34 lata i czarne włosy ale nie długie... ogolnie mam bardzo gęste włosy, gdybym zapuścił miałbym jakies afro na głowie... Kwiatek - miałem Evo... Fajna fura, bezkompromisowa... na codzien nieco lepsza jest ta, ktora mam obecnie No nieee, to odpadasz :) nie spełniasz moich wymagań :) po ostatnim 34latku nie chcę już więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek - przełącznik napędu zmienia charakterystykę szper osiowych oraz rozkład mocy na przednia i tylną oś oraz działanie centralnego dyferencjału... a teraz jeżdze konkurencją dla tego Evo :D Trzydziestko - raczej powinnas sie cieszyc z zainteresowania 34 latkow, bo Twoj aktualny target, to raczej faceci kolo 40 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grunt to zwrócić uwagę
na ten odpowiedni target ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta zalezy do czego Ci jest potrzebny - jelsi tylko do seksu, to mozei 26 latek lepszy.... jelsi jako partner, to nie przypuszczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dziewczyna pisze że nie ważny jest wygląd a później mnie olewa " jak ktoś pisze coś takiego to już jest podejrzane i pozuje na kogoś lepszego niż jest :P wygląd liczy się dla każdego ale oczywiście niekoniecznie taki sam może kiepskie zdjęcie nie pasujesz w gust albo jesteś brzydki ale zawsze mogło być gorzej mógłbyś być i brzydki i nudny a wtedy to byś sobie nawety nie pogadał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako partner ok.... tylko, ze za 10 lat on bedzie facetem w swietnym wieku a Ty babą po 40 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komik, tak mi sie kojarzylo ze pisales ze miales Mitsubishi Lancera Evo. jak go zobaczylem to obcenilem zaraz ;) niezla fura ale ja zostaje przy swoim Oplu Calibrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"niezla fura ale ja zostaje przy swoim Oplu Calibrze" buahahahahahaha król wieśtuningu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadaj bałwanie :P kiedys taka blekitna chcialem kupic od Szwaba ale zostalo przy Golfie 3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocieszaj sie energiczna :P Kwiatek - kupujesz calibre, dajesz zestaw spojlerów i wszystkie dupy z remizy Twoje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komik - hehe widze czasem takie stuningowane calibry.. na to sie nieraz patrzec nie da. zreszta - dupna jakość Opla mnie odstraszyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calibra to był kiedys fajny smaochod... po dzialanosci tunerów z naszych wsi i miasteczek ten samochod to synonim obciacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Calibra to był kiedys fajny smaochod... po dzialanosci tunerów z naszych wsi i miasteczek ten samochod to synonim obciacu" 10/10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestkaaaa
Mam 43 lata ale nadal wygląd zewnętrzny faceta jest dla mnie brdzo ważny. Mlożna z kims sie kolegować jak nam nie odpowiada fizycznie ale jak mozna się całować, kochać, pieścić, z kimś kto w naszych oczach jest brzydki, niepociągający????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek - ja nie lubie v-max - ja kocham przyspieszenia i jazde w zakrętach... a najszybciej to zamykałem licznik w swoim obecnym samochodzie - czyli ponad 260 km/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e no to najlepsze zgadzam sie :) chociaz ja najlepiej lubie powpychac sie w ruchu miejskim ale tak zeby nikt nie zatrabil ;) a wtedy to testowalismy ile autko pojedzie bo wypozyczone bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×