Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

raptor73

Mężatki i Żonaci - kto ma ochotę na skok w bok?

Polecane posty

puk..puk...czy temat aktualny :-) iroko33@interia.eu Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin31
witam wszystkich ja mysle ze skok w bok jest super odskocznia niz w maluzestwie nuda i monotonia polecam sprobujcie emocje sa super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonaty z Torunia 42 l
Chętnie poznam panią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wlkp 38l
Zadabady fizycznie, zaniedbany przez żonę szuka kobiety na stały układ, która ma podobny problem. Wzajaemna pomoc bez zaburzania życia rodzinnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
to o skokach w bok trzeba mówić mężowi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie trzeba, gorzej jak maz wie ze masz ochote i nieustannie cie pilnuje i sprawdza... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
ambersol podobno na wszystko są sposoby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieNastolatek
A ja mam już narzeczoną i bardzo ładą sąsiadkę i one mi wystarczają. Ale pozdrawiam wszystkie chętne na skok w bok. Nie ma w tym nic złego (oczywiście dla faceta) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak kochają kobiety
ciekawe czy to będzie nadal takie fajne jak sie wyda i okaże sie końcem świata dla partnerki wyda sie na pewno //mentalność zdrajcy Temat jest o tym , co się dzieje w psychice osoby zdradzonej po zdradzie, Ten temat jest też o tym, że zdradzający zanim zdradzi powinien mieć świadomość jakie są tragiczne skutki zdrady dla osoby zdradzonej, gdy zdrada się wyda. Temat ten, sugeruje wręcz , aby kandydat nad zdrajcę , zastanowił się nad konsekwencjami planowanej zdrady dla jego partnera, dla ich relacji, dla psychiki zdradzonego, dla jego cierpienia Tyle że to wszystko co bolące spada na zdradzonego....a zdrajca ma się dobrze. Mój zdrajca uważał się za dobrego człowieka, i w ramach "dobroci dla inwentarza domowego...żony", starał się nie ranić czyli starał się być dyskretny i głęboko ukrywać swoje zdradzanie, i tak latami to trwało, z zachowaniem wszystkich pozorów szczęśliwego i udanego małżeństwa.. Widzicie jaki z niego był "dobry" człowiek? Na zasadzie ....jak żona nie wie to nie jest zraniona. Czyli fajnie jest. Oczywiście w końcu się wydało, mimo wszelkich dyskretnych środków ostrożności, zgliszcza większe niż po wybuchu bomby atomowej, nie został kamień na kamieniu.............bo zbyt długo to trwało.//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak kochają kobiety
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onwawaon
Szukam chetnej z okolic wawy pzulu45@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez szukam na male co nieco, jednak na poczatku wole popisac z daną osoba, mlody31@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam tez mozna pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emeryt82
chętne pisać xxx.1982@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem mężatką od 6 lat i powiem Wam że pomimo iż mój mąż jest bardzo atrakcyjnym mężczyzną to i tak ciągnie mnie do innych. Ostatnio zakupiłam sobie strój seksowny na giełdzie używanej bielizny i kochając się z mężem wyobrażałam sobie że to jest przystojny facet z mojej pracy. Nie wiem czy bym się odważyła pójść do łóżka z innym ale ... teoretycznie zdradziłam męża ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam marzenia erotyczne i to ciągle i bynajmniej nie związane z moją żoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieNBieli29
Też chętnie podzielę się doświadczeniem w takiej bliskości dwóch ciał Okolice śląska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ross34
no to chętnię porozmawiam na ten temat...zapraszam do dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam sexu
Witam szukam kobiet do lat 35 z tej racji że ja mam tyle ,ale mogą być młodsze Jestem wysportowany,chodzę codziennie na siłownie nie che się chwalić ale na klatę biorę 200 kg Mój wymiar członka to 15 cm w zwisie a 25 cm w zwodzie Wymiary są średnie ale potrafię zrobić cuda kobiecie Nie szukam kobiety tylko dla seksu ...może coś zaiskrzy Lubie ostry seks ale też i spokojny, Mogę podać tylko na początek że mieszkam w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żmij 84, masz ochotę na sex z 38 - latkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_mzon
Chyba raz na jakiś czas każdy pomyśli o kims innym;) Ja mam ochotę np na 20 latka który lubi dobrze się bawić. Kajdanki bicze i szpic ruty ;) Mój mąż uważa że jestem chora więc tradycyjnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur1000
jest jakas konkretna dziewczyna - kobieta na wyjazd w trase z kierowca miedzynarodowym np do Hiszpanii? ja 33 lata szczuply

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur1000
prosze o kontakt 508 403 983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×