Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusia2909

jaki prezent dla faceta???

Polecane posty

podpowiedzcie mi co kupić na prezent chłopakowi z którym spotykam się nie cały miesiąc? nie wiem co lubi bo nie zdążyliśmy sie jeszcze poznac zbyt dobrze. ma to być prezent na 25 urodziny. krótko sie znamy więc niech nie bedzie bardzo kosztowny, powiedzmy do 50 zł. wiem ze było napewno wiele na ten temat ale pomurzcie bo naprawde niewiem co mu kupić. podajcie swoje propozycje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi jakoś tak wyszło, że po 3 miesiącach spotykania wypadły jego urodziny i kupiłam mu pasek do spodni, taki za niecałe 200 zł. Ale jak chcesz to można znaleźć tańsze. Możesz też kupić portfel, za 59 zł są ładne perfumy męskie w Avonie. Żadne inne tak na mnie nie działają jak te...Fullspeed się nazywają. Takie czarno-pomarańczowe opakowanie, kojarzysz może. Dodają do nich pasek teraz. Ewentualnie zaproś go na jakąs kolację przygotwaną przez Ciebie. Ja kiedyś zrobiłam ryż z kurczakiem chrupiącym, surówkami i sosem słodko - kwaśnym. Tanio - szybko - smacznie. No i dorzuć do tego dobry seks. Będzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghrrrrrrrrrrrrrr
kobieto, jak znasz go niecaly miesiac i chcesz bulic az 50 zl? pogielo cie chyba, na tym etapie znajomosci to on ma w ciebie inwestowac!!!! mysle ze zyczenia w zupelnosci wystarcza, i tak cie pewnie kiedys zdradzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×