Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pieczareczkaa

grzybica układu pokarmowego - dostawkaDostaregoTopiku

Polecane posty

Gość ludi
o AN DY dobrze ze jestes kupilam aspargin z inulina i patrze na niego i mysle brac albo nie brac?.tylko ze oprocz tego jeszcze zawiera laktoze ,po co ?ni jak nie moge zrozumiec ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancrea
Di Kingi...Wiesz, tak sie często zastanawiam Kingo, że my wątrobowcy, mamy dodatkową trudność w przefiltrowaniu różnych medykamentów w naszych schorowanych wątrobach. Naruszone hepatocyty są niekiedy (do końca niewiadomo dlaczego), dość wrażliwe nawet na te -wydawałoby się z logicznego punktu widzenia- niewinne suplementy czy preparaty z naturalnej żywności.... Ponieważ mamy oboje ten sam prawie problem, racz łaskawie przeczytać ten, moim zdaniem ciekawy artykuł o wyciągu z drzewa cedrusowego! http://wwww.medycynaizdrowie.com.pl/artykul.php?a_id=69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greta garbo jak kobieta ma nawrotowa grzybicę to zawsze rozrózni normalną wydzielnę od grzybiczej a martwe po czym poznałam? taka sama konsystencja,podobny zapach jak ugotowanych czyli też martwych drożdży piekarniczychh, Trudno mi pisac o intymnych sferach na publicznym forum ale jak pozbyłam sie tego odczułam różnicę w zatokach miałam podobny szlam- gesta wydzielnę teraz jest ok oby to nie było chwilowe violinka mi amylojodyna pomogła 3mam kciuki aby i u Ciebie były sukcesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancrea
Dalszy ciąg info do Kingi.... Wydaje mi się, że po przemyśleniu możliwości wielu metod pozbycia się H.Pylori można zastosować jakby połączone ze sobą dotychczasowe radykalniejsze metody pozbycia się w sposób naturalny tego intruza.... Owszem słyszałem o żurawinie w celu erydykacji Helikobakter Pylori(Ty ją pewnie stosujesz...). Ja na H.P. próbowałem czosnek, jednak szybko zaniechałem intensywnego dalszego jego zażywania z powodów niewydolnej wątroby... Pozdrawiam Pancrea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancrea
Do Pieczareczki? Już tu pisałem prośbę o komplementarium 'amylojodyny', ale jakoś nikt nie napisał, z czego się składa, jak i gdzie dobrać i kupic składniki oraz stosować...wskazani i ew. przeciwskazania... Czy byłabyś łaskawa dokładnie ten specyfik -'amylojodynę'- jakoś "złożyć "aby zastosować... Pozdrawiam Pancrea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUDI juz jakis czas temu doszlam do wniosku ze uwolnienie sie od cukru i laktozy jest prawie niewykonalne. One sa prawie w kazdym leku, produkcie spozywczym.....W moim aspraginie co prawda nie widze by byla laktoza ale jest wymieniony cukier. Mozliwe ze jest na rynku jakis Mg bez reszty swinstw. Nie szukalam. Lykam co mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
AN DY co sadzisz o mieszance chinskiej na patelnie/grzybki chinskie wybralam/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pancrea wczoraj o 22.05 Ci napisałm ale zapewne przeoczyłeś więc łatwiej będzie jak podam gotowy link z tamtej strony z której wzięłam przepis http://sci.pam.szczecin.pl/~fasting/download/JOD.DOC ale uwaga - nie dochodzić do końca bo jest błąd na stronie i się zamyka a amylojodyna to połaczenie jodu ze skrobia w formie wielocząsteczkowej jod nie działa drażniąco jak jodyna zachowując własciowści lecznicze z tego co czytam o leczeniu jodem to wiele badań naukowych wskazuje na jego cudowna moc i nie wykorzystanie tych prac w praktyce, mało lekarzy stosuje te leczenie chociaż dr n. med. Beata Zielnik-Jurkiewicz poleca pacjentom picie jodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An_Dy
LUDI chyba nie wiem o czym piszesz. Jakies gotowe przyprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
AN DY nie warzwa mrozone a la chinszczyzna,pedy bambusa kielki fasoli mung ,duzo pora ,papryka rozna i cebula plus grzybki ktore wybralam to wszystko sty fry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An_Dy
Brzmi smakowicie. Jak dorzucisz do tego kawaleczki kury czy indyka to pyszne zarelko. Dobrze ze zjadlam kolacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludi a ty bierzesz czy bralas ketokonazol a jesli tak to w jakich dawkach ci zapisal lekarz i jak dlugo masz to brac ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
hehe najpierw zjadlam potem zapytalam ,acha bylo troszki marchewki w slupkach ,ale tyz zjadlam a co ,mysle ze moja candida jej nie lubi ,ale super bylo z kasza gryczana ,miesa nie dalam bo trzebaby dluzej smazyc a bylam na glodzie ,next bedzie z mieskiem ,nie jest najgorzej na tej diecie/a znajomi placza jak wytrzymuje ,fakt trzeba sie nachodzic i naczytac ,zakupy trwaja dwa razy dluzej ,ale co tam /polubilam nawet rumianek do picia ,a kiedys od samego zapachu mnie mdlilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An_Dy
Aby bylo krocej podsmaz miesko oddzielnie i polacz jak 'roslinki' beda 'dochodzily'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
PYSIULA ja biore ketokonazol ,okolo 2 miesiecy moze troche wiecej ,wczesniej 6 tyg zdaje sie flukonazol,biore raz dziennie 200mg ,chociaz lekarka chciala mi podwoic dawke ale organizm protestowal,nie wiem ile bede brala jeszcze pewnie troszki chooc ostatnio rozmawialam z lek ze bedziemy przechodzic na leki homeopatyczne i zobaczymy ,ale to sie bierze po ustapieniu obkjawow jeszcze ze 2 do 4 tygodni ,a tobie jak kazano brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
AN DY dobry pomysl z tym smazeniem na ,,dwie rece,,zwlaszcza jak kichy marsza graja,dzieki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludi 200 mg raz dziennie przez 20 dni a jak beda wyniki to lekarz zadecyduje co dalej :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
mnie zastanawja czemu ci nie dali flukonazolu ,to jest lek nowszej generacji i mniej toksyczny ,ja zaczelam brac keto bo wykryli mi jeszcze jedno barachlo aspergilusa/wczesniej przed ketokonazolem niektore objawy wogole nie chcialay znikac dlatego lekarka orzekla ze musi byc cosik jeszcze ,jak zaczelam przyjmowac ketok to wreszcie zaczely mi sie czyscic drogi odechowe z aspergilusa ,apoza tym u mnie na poczatku lekarka rodzinna tez niczego nie wiedziala o diecie kazala mi nie jesc slodyczy ,ale mimo wszystko diagnoze postawila od razu i gdyby nie ona nie pisalabym na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludi widocznie moj lekarz nie patrzy na toksyczność:) najpier przez dwa tygodnie jadlam nystatyne , bole gardla trochę ustapily ale pojawiły sie nadzerki ktore dokuczają i to diabelnie :) cholera wie co autor mial na mysli :)moze tak trzepnął nazwę i lek na odczepnego:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
nie lek jest dosc skuteczny imocny chcoc nie najnowszy ale ma szerokie spektrum i nie dziala miejscowo tylko,,centralnie,,ja tez mialam na poczatku mojej candi objawy przeziebienia z temp dreszcze ,powiekszone wezly ,ale lekarze nie mieli pojecia bladego co mi jest i tlumaczyli ze od zmiany klimatu ,chociaz w tym klimacie zylam juz prawie 2 lata hehe wiec na objawy zmiany klimatu to cos pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludi no wlasnie mnie trzepie a mam przeciez tylko 37,2 ide pod prysznic , wezly tez mam powiekszone po tej stronie gdzie wylazla mi nadzerka :) o jejku jejku ile się nastekam :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludi a przy tym leku i probiotyku MO stosujesz ? chyba trzeba to jakos wypchnac z organizmu :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
PYSIIULA lekarka kazala mi na poczatku pic MO ale dla mnie ten koktail jest nie jadalny,wiec pije aloes z woda ,plus kilka kropli citroseptu ale nie wiem czy to ma sens,citrosept tez osobno ,i nie zawsze bo cosik czytalam ze nie jest to mimo wszystko taki cud natury/zwlaszcza jego proces technologiczny /nie wiem aloes sam w sobie dziala odtruwajaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta1
Pieczareczka-zrobilam wczoraj dla męża amylojodynę [tam w przepisie podają że dodaje się łyżeczkę cukru ]ja dodałam tylko kwasek cytrynowy ,w smaku jest kwaśna ,można przełknąć tylko wygląd odstrasza ,mąż nawet zrobił pierwszą lewatywę -zobaczył wreszcie ,że z tego się wychodzi i rok temu to on mnie kusił czekoladą a ostatnio na moje zapytanie czy chcesz kostkę gorzkiej czekolady -odparł męsko ,że nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
NUTKO jak to sie stalo ze maz tez ma grzyba?istnieje ewentualnosc ze sie zarazil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a stosował ktos z was
na grzybice żel Daktarin? podobno działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONITEUSZ
mnie przepisano ten żel do smarowania jamy ustnej uzywam juz 3 tyg. zobacze czy cos dział po badaniach z jamy ustnej to sie zobaczy czy działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tez zel
to na rexepte??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do MONITEUSZ
masz grzybice jamy ustnej tylko czy grzybice przewodu pokarmowego? a jezli tylko jamy ustnej to jakie masz objawy tej grzybicy w jamie ustnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×