Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pieczareczkaa

grzybica układu pokarmowego - dostawkaDostaregoTopiku

Polecane posty

Gość do Pieczareczki
Mam do Ciebie prośbęw sparwie amylojodyny i jej stosowania. Otóż pisała do mnie Pysiula, że stosowałaś podobno tę mixturę z amylojodyny. Jeśli tak to z jakim skutkiem i przez jaki czas. Jak ją przyrządzałaś(dokładny opis, o ile możesz) ? I czy można zamiast cukru dodać sok z cytryny? Czy wg ciebie, można zastosować ją również wraz z olejem wingronowym, aby dotarła ona do najdalszych zakamrków jelita grubego-podobnie jak MO(olej, alocit, sok z cytryny))? Pozdrawiam miło. Pancrea wladyslaw56@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUDI dopiero dzisiaj dostalam imal od ciebie juz ci odpisalam, jak tak dlugo bierzesz mocny lek na grzyba to wedlug mnie normalne, ze czujesz watrobe, ja bym wogole nie mogla brac takiego leku ze wzgledu wlasnie na watrobe.... pysiula1 juz masz tak dlugo te objawy i zle sie czujesz, ze mysle , iz mimo toksycznosci twojego leku dobrze lekarz zrobil wiekszosc lekow jest toksycznych, ale nie masz za bardzo wyjscia tym bardziej, ze masz objawy jak ludi a ona potem miala podejrzenie o sepse, mysle, ze czym szybciej zaczniesz go brac tym szybciej sie wyleczysz i twoj czas brania tego leku bedzie krotszy, mysl pozytywnie i otym, ze on ci pomoze nie mysl o jego toksycznosci za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PANCREA poruszasz tutaj wazna sprawe, bo problem watroby, to ogromny problem, niektorym trudno jest wlasnie uwierzyc, ze nawet branie jakichs witamin jest problemem dla kogos kto ma problem z watroba a to niestety jest prawda, mozna nawet nie tolerowac ziol, suplementow witamin nie mowiac juz o lekach wlasnie z forum dowiedzialam sie, ze zurawina jest dobra w walce z helocobakter i juz kilka dni pije sok i jestem zszokowana, bo objaw pieczen i to cholernych jakie daje ta bakteria znika mi po zwyklym soku z zurawiny, tak do pol godz.40 min, slyszalam kiedys lata temu, ze zurawina jest super przy infekcjach ukladu moczowego, ale to nie wszystko widac, jezeli sie wylecze tym sokiem, to bedzie biedny moj gastrolog za te wszystkie antybiotyki jakimi mnie faszerowal przez lata i to bez skutku i wierze, by nie leczyc tej bakterii antybiotykami, bo ona usypia i potem budzi sie zpodwojona sila musze zmienic gastrologa i robic fibroskopie kolejna, zwlekam, bo nie dobrze mi na sama mysl o tym badaniu ja widzisz bralam wywar z czosnku dwa razy dziennie, teraz biore na noc i to nie duzo, nie moglabym tak samo brac samego czosnku, a brales wywar sprobuj gotuje dwa zabki czosnku i pije dlugo i powoli maluymi lyzkami nawet przez dwie godz, i niekiedy nie wypijam wszystkiego polecaja tez wyciag z zurawiny na helico i wyciag z brokul, tu nie ma wyciagu z brokul ja narazie biore, sok zurawinowy i jem brokuly, brokuly nie codziennie,ktos pisal tez, ze wrzody czyli prawdopodobnie helico tez wyleczyl propolisem, plus siemie lniane 3 razy dziennie,zielona herbata,wyciag z zurawiny,i jogurty, probowalam propolis ale mialam palpitacje i nie wiem czy to bylo po propolisie czy po czyms innnym, mam zamiar kiedys jeszcze do niego wrocic, wiem tylko, ze ciezka jest walka z helico, ja mlam ja od lat z przerwami do tej pory nie stosowalam metod naturalnych tym razem tymiz metodami mam zamiar z nia wygrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia jak zwykłe caluski dla Ciebie i wzielam dzisiaj pierwsza tabletkę:) ale czuję się fatalnie :(:( jakby najwieksza grypa mnie łapała , z zatok zaczyna cos wyciekać , czuję się jak napuchnieta , moze orgaznizm p osilnych dawkach czosnku ,MO no i wczesniej branej nystatynie sie oczyszcza ??:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONITEUSZ czy oprocz tych plesniawek i zapalenia jamy ustnej miewasz stany podgoraczkowe w tym czasei jak ci sie to zapalenie nasila ? masz jeszce jakis inne objawy ? i jak dlugo walczysz z tymi plesniawkami ??:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PYSIULA1 kiedy zaczelam brac moj lek na grzybice, ja zaczynalam od minimalnych dawek ze wzgledu na watrobe,mialam po kilku dniach grype, juz nie byly to objawy grypowe, ktore mialam ciagle, tylko bylo ponad 38 goraczki,katar,lamanie w kosciach, to byl okropny bol, bolaly mnie wszystkie miesnie glowa, kosci,i jak teraz sie zastanawiam to po czasie mysle, ze to bylo mocne oczyszczanie organizmu, przedtem myslalam, ze to moze grypa taki wirusik zalapany,pozniej kiedy ktos napisal skutki uboczne mojego leku myslalam, ze to bylo to, bo nie wiedzialam jeszcze, ze byly to skutki amphotericine \"b\", ale dozylnej, a teraz mysle, ze organizm po prostu zaczyna sie oczyszczac i jest taka mocna reakcja, potem jak zaczelo mi schodzic z nosa ,z gardla, okropnosci, ile wyszlo przez nos ropy, syfu ile odkaszlalam, trwalo, to kilka tygodni, i po latach mojego ciagle zapchanego nosa coraz czesciej zaczynalam nim oddychac, ja jeszcze jak bralam lek, to byl tylko lek, probiotyk i co najwyzej czasami maliny i cytryna, z niczym nie mieszalam przez ten czas, jestem przeciw duzym mieszankom, bo jak to sie mowi, co za duzo to nie zdrowo, nauczylam sie tak od problemow z moja watroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kINIA A mnie bolą tez wszystkie kosci zwłaszcza przy karku , w glowie czuje jakies cisnienie , nazerki w ustach wyszly w zupelnie innych miejscach jak zawsze a z zatok poprzez gardlo nie nos splywa brązowa gęsta wydzielina , czasami nawet z domieszka jakby minimalnej ilosci krwi az takjie czopy brrrrrrr .Nigdy nie mialam zatok a grypy nie pamietam :):) nystatyne bralam dwa tygodnie skonczylam ja brac dwa tygodnie temu w miedzyczasie znalazlam forum zaaplikowalam nalewki z czosnkiem , MO, probiotyki diete a tu takie szopki , zobaczymy co sie wykluje moze rzeczywiscie orgaznim się oczyszcza .No i od dzisiaj zaczelam brac ketok .....juz myslalm ze mam sepsę :):):0 a jak wiesz jestem sama i to dodatkowo mnie stresuje :):):) jutro wraca chłop a ja umierajaca:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
PYSIULA ]to tak jest niestety ,im wiecej masz tych gribow tym to dluzej bedzie trwalo,ciesz sie ze nie masz tego w gardle i krtanii,ja mialam ,dusilam sie ta wydzielina,az raz pogot musieli mi wezwac,to niestety bedzie troche trwalo ,widac masz zagrzybione fest pare rzeczy ,nie przerywaj leczenia,nawet jak bedzie gorzzej ,ja myslalm ze oszaleje jak moje muchomory sie ruszyly ,lepiej narazie odpusc sobie MO organizm moze nie wytrzymac zbyt gwaltownego uwalniania toksyn ze zdechlych grzybow,mi lekarka kazala pic aloes i zalecila Mo dopiero po 3 m-cach leczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
acha ,PYSIula,jesli wydizelina jest ciemna to moze byc inny grzyb nie candida /ona jak sama nazwa mowi jest biala,szara wydzielina jest od aspergilusa fumigatusa,brazowa az do czarnej od aspergilus niger,nie martw sie na kazdy z nich dziala ketokonazol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludi dzięki Ci wybawicielko , masz rację odstawie MO tymbardziej ze czosnek to guru w moim domu , teraz jest wszedzie w napojach , koktajlach i żarciu .bużka :):)zobaczymy co ten wymaz pokaze a dla pewnosci zrobilam w dwoch punktach i kazdy w innej miejscowosci :):):) grzyb chyba siadl mi tez na mózg :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjj..
nie ma mozliwosci by pic siemie lniane:( sprobowalam i zaraz zrezygnowalam nie jestem w stanie przelknac tego wodnistego kleju z ziarnami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludi diablico skąd ty to wszystko wiesz ?? grzyby rozumiem ale jeszce nazwy i kolor wydzieliny ??:):):) wyższa szkoły jazdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
PYSIULAja mialm potworne problemy z drogami oddechowymi i kaszlem,nie ustepowal po flukonazolu,to drazylam dalej ,potem doktorka znalazla ,ze mialam innego griba jeszcze,w sumie wielu z grzybiarzy ma go prawdopodobnie ,bo czesto towarzyszy candi aspergilus/fumigatus lub niger,ten drugi bardzo rakotworczy ,ja mialam kaszel /od tego wszystko u mnie sie zaczelo dlugo dlugo byl kaszel i nic wiecej ,i pewnego dnia dostalam dusznosci ,/w UK /pojechalm na ostry dyzur ,dali mi inchalacje z salbutamolu plus tabsy prednizolonu ,na drugi dzien wykaszliwalm siwe kulki /doslownie popielate-byly to kolonie aspergilusa fumig ,co niedawno dopiero odkrylam ,a zdazylam juz o tym zapomniec ,to bylo tak specyficzne ,ale oczywiscie tamtejsi znachorzy nie wpadli by na to ,predzej wmawiali mi astme,napisalam Ci maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
PYSIULA tn czosnek tez na razie odstaw poki co ,za duzo masz grzyba zdechlego po ketokonazolu ,musisz powoli bo skoro twierdzisz ze tak okropnie sie czujesz ,ma ci co zdychac ,a jeszcze jak dodasz czosnek moze byc za bardzo i za szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludi a ja durna chcialam jeszcze sobie citrosept dolaczyc .Z nas dwojga na pewno ja bym padła a nie grzyb :):) odstawie i czosnek niech ketokonazol robi swoje :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
ja lecze sie kilka miesiecy i niedawno dopiero lekarka kazalami wlaczyc aloes i citrosept ,a i tak napoczatku bylo kiepsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
PYSIULA niemge do ciebie napisacboserwer onetu jest cos przeciaazony ,ale odpusc hormony tojest ZABRONIONE w kazdej postaci u grzybiarzy,jest to jeden zczynnikow ryzyka uniezagrzybionych ,a co dopiero gdy juz leczysz grzybice/mojadoktor za kazdym razem mi przypomina zenie dlamnie antykoncepcja hormonalna /w kazdej postaci/chociaz ja jestemi bylam zawsze przeciwniczka takowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PYSIULA Nie szarzuj, to nie tylko sprawa tego na co ciebie stac ale mozesz zbyt przeciazyc narzady oczysczajace: watrobe i nerki. Poza tym HERX daje wtedy tak popalic ze czuje sie czlek gorzej niz z samym grzybem :-) Radzilabym ci poszukac i zaczac brac Chlorelle pyrenoidosse. Nie dosc ze wzmacnia system immuno to mam zdolnosci wylapywania toksyn i chroni wlasnie watrobe. MO niewiele daje. On ma oczyszczac jelita ze zlogow. Jesli juz chcesz to zafunduj sobie lewatywe, przyspieszysz w ten sposob usuwanie toksyn. Aloes nie tylko oczyszcza ale wzamcnia system immuno PIECZARECZKO czy ten zapach mialas tylko 2dni. Dociekam bo mnie tak pachnial mocz wiele miesiecy przed glownym átakiem\' candidy i mam teraz (tez mocz) od jakiegos miesiaca. Ciagle zadaje sobie pytanie co sie dzieje. Jako ze czuje sie poza tym OK, troche myslalam o nawrocie, ale raczej poszukiwalam powodu gdzie indziej. czyzby to mialo oznaczac ze schodza grzyby z nerek lub pecherza??? Jakie jest Twoje zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An_Dy
Pysiula Piszac \'stac\' mialam na mysli twoja desperacje i zawzietosc w pokonaniu grzybola. Mysle z ejakis jeden naturalny mozesz wlaczyc (np czosnek) przy keto ale nie caly tlum. Aloes na ile sie oczytalam nie tlucze grzyba ale wzamcnia i pomaga usuwac toksyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona zaprosiła sobie kochanka na wieczór. Niespodziewanie rozlega sie dzwonek u drzwi - oczywiście mąż. Spanikowany facet, goły, chowa sie do szafy. Mija godzina, dwie, trzy - gościu doczekał do nocy.... Cichutko uchyla szafę - ok. wszyscy śpią - można spadać. A ze był na golasa ubrał sie w futro kochanki niestety - mąż dopiero przysypiał i usłyszał jakiś szmer. Otwiera oko i widzi w świetle latarni postać wyłażącą z szafy: - Kto ty jesteś ?????? - Mol - A futro ????? - Zjem w domu Dziewczynki sooorki wiem ze to powazne forum !!!! te 2 kawały są dla Moniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienia 77
JANISKA dzięki wielkie za maila! :-) pozdrawiam! Grzybiarze ze Śląska, polecam Wam sklep zielarski w Katowicach -Panewnikach u Franciszkanów. Dzisiaj tam poszalałam. oprócz Vernicadisu na pasożyty kupiłam pierzgę z miodem (masa witamin i mikroelementów, chyba możemy to jeść...), prawdziwy miód, syrop czosnkowy na przeziębienie i chrypkę, krople odtruwające o. Grzeogrza. Ufff, na razie tyle. są tam też zioła od Bonifratrów, np. na oczyszczenie, aloes, różne herbatki. Można poszaleć! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pacrea Ja amylojodyne pije 2 tydzień dopiero więc na jakies wnioski za wczesnie czas pokaże Ale oprócz typowo kobiecych przypadłości ulżyło mi w zatokach no i przede wszystkim psychice- nabrałam chęci do zycia jak po prozaku - tabletce szczęścia, budzę się szczęsliwa nie zmęczona a jeszcze migdały czyste a męczyły mnie ciągłe infekcje, nalotu nie mogłam wyleczyć niczym mimo leczenia wg antybiogramu narazie ok niestety włoski jeszcze lecą :( ale faktem jest że wcześniej duzo dobrego zrobiła nalewka z bursztynów która odstawiłam na rzecz jodku , jak skonczę z amylojodyną ( tego nie można przewlekle) za jakiś tydzien wróce do nalewki- 3 krople dziennie - też tłucze wszystko rewelacyjnie, polecam, sprawdzone na całej mojej rodzinie z wirusów y leczy błyskawicznie więc grzyby i pozstałe zoo co w nas siedzi myślę że też tłucze ja do amylojodyny z przepisu daje tylko kwasek w sporej ilości wtedy milej się łuka cukru nie, daję około 50 ml więcej wody niż w przepisie i pije po 40 ml 3 razy dziennie myślę że do jelit spokojnie dociera bez konieczności dawania oleju An Dy mocny zapach miałam na początku teraz nie ale dalej mam wrażenie delikatnego drożdżowego zapachu- może to przewrażliwienie, a może tylko wech mi sie polepszył, ja choruje na zatoki więc jak teraz się odetkały inczaej odbieram wrażenia zapachowe trudno mi aż tak szcegółowo porównać a mocz mam ciemniejszy niż zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienia 77
Gabsonik, wyślij co masz ciekawego o endo :-) Będę wdzięczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An_Dy
PIECZARECZKO Dzieki za wyjasnienia. Co do wlosow to moje sypaly sie dlugo (jeszcze teraz jest sporo przy myciu ale 'na sucho' juz nie wiele ale od jakis 3-4 miesiecy takze odrastaja. Sterczy "aureolka" we wszystkie strony. PYSIULA U mnie w sklepiku byly w innym opakowaniu ale wydaje mi sie ze to byly te same. Z tej strony zreszta duzo sie naczytalam o Chlor. jako takiej. Cena wyglada na rozsadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienia 77
Pysiula, Ja jestem z Zagłębia. Jak będziesz w Panewnikach, warto zajrzeć do Franciszkanów, nie mogłam się zdecdować, co kupić, żeby nie przedobrzyć :-) Gabi Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
AN DY co robic z tymi wlosami ?tzn co Ty robilas?bo umnie w domu sa poprostu wszedzie,boje sie ze wylysieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×