Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pieczareczkaa

grzybica układu pokarmowego - dostawkaDostaregoTopiku

Polecane posty

An Dy selenu powiadasz - właśnie wczoraj pojadłam czosnku i śledzików największe źródełko naturalnego selenu:) a co sądzisz o drożdżach piwnych z apteki oczywiscie martwych- dodatkowo zalanych wrzątkiem - fosfor, cynk, magnez, żelazo, potas, selen i chrom teraz stawiam na dożywienie, dowitaminizowanie, domineralizowanie antyseptyki juz wytłukły co było do wytrucia teraz czas na wzmocnienie sił witalnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIECZARECZKO doloz do tego jakiegos probiotyka. sam drozdz to moze byc troche za malo. Ostatnio \"cwicze\" na sobie branie probiotyka (4 bakterie) rano przed sniadaniem i popijam to siemieniem (lyzeczka zmielonego rozporowadzonego ciepla woda) aby bakterie dostaly od razu pozywke. Hmm, chyba widze drobne zmiany w porannych toaletach ale na razie za wczesnie na wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam Olej z Orzecha Włoskiego. Jak go stosować, tzn. ile razy dziennie, w jakich dawkach go pić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
AN DY kupilam olej ostropestowy/mialas cosik takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An_Dy
Hej, swietna sprawa: ""Można używać do smażenia (punkt dymienia - 140°C)"".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
kochana ten mielony tez kupilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
i kawke orkiszowa tyz mam nadzieje ze moge ja pic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An_Dy
No to widze ze masz dzis 'swieto lasu'. :-D Smacznego. Napisz potem jak smakuje kawa orkiszowa, nigdy nawet nie stalam obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
AN DY wogole to dzieki za wczoraj dzis juz ciutke lepiej ,leki wzielam ,nie dam zmarnowac tego co jest ,moze doktorka faktycznie zmieni mi lek na flukonazo tak sobie mysle ze chyba moge ten ostropest z hepatilem brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
AN DY kawe juz piłam ,nie wytrzymalam i prosto ze sklepu zielarskiego poszlam do mamy ,,na kawe,,hehe jak kiedys kawa ma smak troszke jak zbozowka ,albo raczej jak tania rozpuszczalna ,nic to dlamnie to i tak niebo w giembie ,nie mialam mleka sojowego ,bo nie bylo akurat bez cukru ,ale nic to bedzie w poniedzialek ,stewia dopiero po nowym roku ,ksylitolu nie kupilam bo jakos nie mam przekonania,tyle sie naczytalam ,i raczej poczekam na stewie,slodycze moga nie istniec poki co ,ale marze o slodkiej kawce z mlekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienia 77
aN dY, czyżby dołączyła do nas jakaś wyjątkowo agresywna grzybiarka? (sądząc z poziomu agresji, musi to być zaawansowana grzybica...) Cóżeś jej uczyniła, że tak Cię słownie napastowała? ;-) Pozdrawiam Cię serdecznie Ludi to świetnie, że już jest Ci lepiej w sensie przychicznym. głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An_Dy
Asieniu, mam niepoprawne politycznie poczucie humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
dziewczynki ,no moze nie do konca ze mna dobrze /psychicznie/ale sie staram jakos zebrac w sobie ,tak sie dzisiaj przyjrzalam zakochanym parom i sobie pomyslalm ,ze tak strasznie kocham zycie ,tylu rzeczy jeszcze nie widzialam ,nie zrobilam i ze moja watroba jeszcze musi mi wystarczyc na wiele wiele lat,i musze jej pomoc/cos napisalam bez ladu i skladu troche ale i tak mysle ze wiecie o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
ociupinke lepiej a to wszystko przez to ze jestem na forum ,bez Was byloby kiepsko z moja psyche ,staram sie jakos w sobie zebrac ,ale łatwo nie jest ,leki biore ,nie zrobie grzybowi przyjemnosci i walcze dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An_Dy
LUDI, babo to tylko drobne '"zmeczenie" watroby. Jak sama pisalas ile to jaboli rozni tacy wprowadzaja w siebie i zobacz wciaz sa dookola nas. Kazdy z nich z taka watrobka jak twoja czulby sie jak mlody Bog. a skoro zakochanych podpatrywalas dzis na ulicy to znaczy ze nie jest zle, myslisz o tym cobys chciala jeszcze od zycia. Wszystko jeszcze przed toba. I "nie zrobie grzybowi przyjemnosci i walcze dalej " TAK TRZYMAJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
ech ,łatwo nie jest ,zrobilam surowke na kolacje z olejem z otropestu,pomidorki, oliwki ,rzodkiewka ,nawet niezle ,smak dziwny ma ten olej ,najwazniejsze by byl zdrowy, w tym moim nowoodkrytym zielarskim sklepie ogromny wybor olei ,nawet z pestek dyni byl i inne jakies kosmiczne/nawet nie pamietam/nastepnym razem sobie spisze nazwy ,a co . wogole to bylo mnostwo orzechow ekologicznych /ale ceny juz mniej ekologiczne bym powiedziala ,ale co tam migdaly ekologiczne kupilam ,mala paczuszke ale zawsze ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
AN DY nie wiem czy dobrze pamietam ,ale czy to ty pisalas o mleku z obnizona zawartoscia laktozy i serach tez,masz moze jakis namiar na to cudo /najbardziej w tej diecie dokucza mi brak serow ,uwielbiam ,nawet w mojej surowce czegos brakowalo ,mysle ze mozzarelli,yh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta garbo
Ojojoj, zrobiło się nieprzyjemnie. A tak było milutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta garbo
Znalazłam cóś takiego: Oleofarm - sok z żurawin 100%. Bez dodatku cukru i konserwantów. Poczęstuję nim moje beztlenowce i zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
greta garbo a gdzies to wynalazla w aptece czy na necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta garbo
W necie pod hasłem: sok z żurawiny było m.in. to właśnie. Liczę, że jest dostępne w aptece- nazwa firmy kojarzy mi się farmaceutycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancrea
Do Ludi Kapsułki z czarnego orzecha(Black Walnut) są wybitnie dobre na pasożyty i candida oraz stany zapalne w przewodzie pokarmowym( i nie tylko), a również i na guzki tarczycy... Reguluje pracę tarczycy. Np w tureckiej medycynie ludowej były stosowane w leczeniu dysfunkcji rozmaitych gruczołów, m.in. w niedoczynności tarczycy. Wydaje się, że jest w tym dużo prawdy. Na przykład w jednym z badąń, świeży sok otrzymany z zielonyh orzechów podwoił poziom tyroksyny we krwi. Gotowany sok z orzechów(przygotowany przez gotowanie orzechów przez okres 20 min.) zwiększył POZIOM TYROKSYNY w osoczu krwi co najmniej do 30%. Jak się okazuje, efektem tego jest duża ilość jodu w skórce zielonych orzechów i liści orzechowych. Na stronkach można znaleźć preparaty tego typu(czarny i zielony). Pozdrawiam miło wszystkich "grzybkowiczów","wątrobiarzy" i tych z innymi przypadłościami Pancrea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An_dy
LUDI te produkty sa robione przez finow. Mleko, sery, smietanke... Firma nazywa sie Valio (sporo info znalazlam tu ale..., sprobuj moze automatycznego tlumacza, http://www.zerolactose.be/fr/index.htm). Sprzedaje w Europie swoje produkty jak i licencje. Szperajac w necie znalazlam swego czasu jedna oferte ... masla sprzedawanego w Bialymstoku lub Bydgoszczy. Mleko jest pyszne. Znalazlam je w supermarkecie w moim miasteczku. A na razie nie znajdziemy gdzie to cudo zdobyc w Pl moze zastap krowie serami kozimi. Sa w sklepach nie tylko miekkie twarozki ale takze twardsze typu miekki zolty. Kupowalam takowe w lecie. Funki zurawiny: przyszlo mi do glowy ze skoro sa problemy z czystymi sokami to moze nadawalyby sie dla Was zurawiny mrozone?? Jak pamietam tego w Pl nie brakowalo. Robic po rozmrozeniu jakas pulpe i moze to jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
AN DY no wlasnie ja juz prawie opakowania oblizuje od serow/jestem megafunka zoltych serow,normalnie musze sie skusic na te kozie ,bo nie wyrobie ,a jedno pytanie?jak to jest z laktoza w tych kozich specjałach? Pancrea dzieki ,tylko u mnie z ta moja tarczyca to najpierw byla niedoczynnosc potem przeszla w nadczynnosc ,ech juz grubo ponad 20 lat mam to swinstwo ,moze jak wytepie grzyba to sie wreszcie ustabilizuje ,tak czy siak mam w planach orzech po kuracji antymyko,moze i na tarczyce cosik da ,oby oby,jak narazie odpukac ,wynik byl oki,zobaczymy czy to juz na stale ,oby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An_dy
LUDI ponoc ma duzo mniej laktozy ale nie pamietam danych. Szalec tez sie nie da ale ja od czasu do czasu pozwalam sobie na kanapeczke Z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach ta ciemnota kto Cie upowaznił do obrazania innych,zyjemy w wolnym kraju i kazdy ma prawo wyrazac swoje poglady na temat kuracji ,leków,badań,jezeli Ci ta forma nie odpowiada ,nie musisz tu pisac,przypisujesz AnDy złosliwosc.to moze poczytaj na spokojnie co Ty piszesz,czy to sa komplementy? AnDy jest tutaj z nami juz prawie rok i wykazała maksimum dobrej woli i swojego czasu ,żeby z nami sie podzielic swoimi przemysleniami ,kuracja która stosuje,czy wiadomosciami ,które wyczytała w internecie ale nigdy nie twierdziła ,ze ma patent na racje i wszyscy musza sie stosowac do tego co pisze.Wiec sobie daruj te impertynencje w stosunku do Niej,bo jak sie pojawiłas na forum,tez oczekiwałas pomocy i kazdy na ile potrafił i wiedział starał Ci sie pomoc,a ,ze Tobie ten lek własnie pomógł to nie znaczy,ze jest panaceum dla wszystkich i nikt nie moze nic o nim napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancrea
Do KIngaparis. Znalazłem takie ciekawe informacje na temat tego jak walczyć z H.P. I siadłem i zacząłem myśleć... Wyszło mi w końcowym wniosku, iż połączenie olejku z cedrusa, soku z żurawiny oraz wyciągu z brokułów(Sulforan) skutecznie wymiotłoby to inteligentne paskudztwo. Ew.dodany rozgnieciony czosnek na 10min w uzyskaniu allicyny. Co ty na to? Pozdrawiam ciepło Pancrea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponawiam. Czy ktoś może mi napisać, jak przyjmować ten Olej z Orzechów Włoskich. Serdeczne dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
domi a co to za olej?i do czego chcesz go uzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×