Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość angelijkakkaka

czy slusznie robie chcac sie zwolnic z pracy ktora mi sie nie podoba nie majac

Polecane posty

Gość angelijkakkaka

nie majc innej poki co? i o co pracodawca nie moze pytac na rozmowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojjjj
to zależy jaką masz sytuację - czy możesz sobie pozwolić na to żeby niepracować - wiele osób pracuje gdzieś gdzie im się niepodoba ale są zmuszone do pracy bo kasa nierośnie na drzewach - jak możesz siedzieć w domu i ktoś Cię może przez jakiś czas utrzymywać to chrzań robote i szukaj innej!! Ja tak zrobiłam i odrazu mi ulżyło :) a niewłaściwa praca tak mnie frustrowała że byłam nie do zniesienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmdsmsd
ja tak zrobilam we wrzesniu, zwolnilam sie sama bo wiedzialam ze jak tego nie zrobie to mnie sami zwolnia pod byle jakim pretekstem, prac jak narazie nie mam ale szukam, ogolnie ciesze sie ze to zrobilam, narazie zyje z oszczednosci, kolezanka powyzej dobrze napisala wszystko zalezy od czego czy mozesz sobie pozwolic na brak pracy przez jakis czas, jak masz odlozone srodki to mysle ze mozna zaryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianca przez c
ponowię pytanie,które już tutaj padło-stać cię na przerwę w pracy ewentualną?Piszę z własnego doświadczenia-sama miałam dość firmy w której pracowałam i postanowiłam zaryzykować jeszcze w miesiącu poprzedzającym koniec tej pracy wysyłałam aplikacje,ale nic pewnego nie miałam.Noi,tak minęły już dwa miesiące jak jestem bez pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×