Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kciukiem

Połknęłam kolczyk. Stanie mi się coś??/

Polecane posty

poradzi mi ktoś coś? mam sobie dać spokój, czy na prześwietlenie lecieć? qwa pomóżcie, nie będę z gwoździem w brzuchu chodzić;O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssszz
Szukaj w muszli klozetowej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze w kiblu oprócz siku nie byłam:P wczoraj sie nawet wyżygałam, ale nie było go, a jestem pewna, że go połknęłam;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za pocieszenie. ale poważnie mam się martwić, do lekarza lecieć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sialalka
ja bym poczekała ze dwa dni, jak go nie zobaczysz w kupie to do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaisk333
A BYLA MALY CZY JAKI ?| I SKADS MIALAS GO W BUZI..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaa
Kolczyk z języka?? Tak jak ktoś pisał.. poczekaj ze 2 dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no o ten chodzi mi dokladnie
CIPY GŁUPIE ZAKLADAJA SE KOLCZYKI DO JĘZORA..SZKODA MI TAKICH MATOLIC...JA BYM SIE BALA NA TWYM MIEJSCU.JAK JELITA PRZEBIJE TO KONIEC..ALE MASZ KARE ZA TO ZE DO GEBY DAJESZ KOLCZYKI..OHYDA..CO ZA MALOLATY TERAZ W TEJ POLSCE WIESNIACKIE SĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnia osoba jak nie wie o co chodzi to niech ie daje głupich komentarzy. to nie kolczyk z języka tylko z brody. jadłam coś i nagle kulka mi między nogi poleciala a bolca ni huja. nie ma:O a że miłam pełne usta żarcia, to go zapewne połknęłam. \\qwa ostry on nie był, bo przecież na koncu to jak zakrętka jest, wiec chyba jelit mi nie przebije:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ona.
kiedys kolezanka sobie zeba zlamala, bo jej kolczyk sie odpial z brody:/ za glupote trzeba placic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ona.--> nie wiem co Twoja koleżanka robiła z tym kolczykiem, że go złamała, ale rzeczywiście musiała być głupia. Energiczna mam taką nadzieję, ale i tak się boję. a może gdzieś się znajdzie pod łóżkiem, gdziekolwiek. oby.... choć jestem prawie w 100%pewna, że go połknęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaa
Łee.. to nic z tobą nie będzie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dzieki za pocieszenie, obyście miały rację. no tak sam bolec. a na prześwietlenie to bym musiala jechać 20km, w moim miasteczku szpitala nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana_katia
spokojnie, nie masz co się na razie bać... mam w tym doswiadczneie bo pracuje z dzieciakami ktore notorycznie połykaja śruby, szkło, zszywki itp. dopóki nie boli cię brzuch to i tak lekarz ci nic nie zrobi, najlepiej zastosuj dietę mączną, kluchy i jeszcze raz kluchy, żeby szybciej przepchać ten kolczyk przez jelita, nawet jeśli był ostry jest mała szansa żeby się przyczepił do ścianki jelita..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna laska z mojej szkoly w
TYM miejscu sobie kolczyk zrobila:/ A potem biadolila, ze jej ropa scieka jak sie kocha z facetem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sialalka
nie no, skoro to nie kolczyk z tą szpileczką tylko zatyczka to będzie dobrze, obserwuj kupę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×