Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chorzowska

kto miał dzisiaj zły dzień?

Polecane posty

ja!!!!!!!!!!! chce mi się ryczeć od rana, cały świat przeciwko mnie, wszystko nie tak. i to nie PMS...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róza111
ja miałam prawie cały dzień pełen nerwów tak mnie nosi ze nie wiem co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszechwiedzacy__czesio
a mi mija blogo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to może ja podsumuję : rano obudziłam sie ze złym samopoczuciem:o, myślałam że zaspałam na lekcje, ale gdy przyszłam do szkoly okazało się że mamy godzinę później- nikt mi o tym nie powiedział, wiec gdybym nie zaspała to bym tam wyszla na debilkę:D Dodam, że mam od rana tłuste włosy- nie wiem czemu:O i wyglądam okropnie! później przepisywanie zaległych notatek na lekcjach polskiego, na fizyce strasznie się bałam że pójdę do tablicy, więc całą lekcję trzymałam nos w zeszycie:D:D na historii wzięli mnie do kartkówki, na religii musiałam robic ściągi na geografię, z kórej kartkówkę miałam pisac z inną klasa po lekcjach:O:O odetchnęłam dopiero w domu...! jak dobrze że mam to za sobą :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..................ponawiacz.
ja:O dziś na biologi baba gupia pinda mnie z pytała a ja nie umiałam 😠, ale to tam to nic:O potem poszłam do lekarza, dowiedziałąm sie ze jestem chora i to całkiem poważnie:O a potem chociaż nie potem bo wczesniej to też wiedziałam ze macius mnie nie kocha😭 mam początki depresjii, obsesyjnie kocham faceta, którego nie moge mieć, i już nie będe śliczniusia jak kiedyś:( a jak sie ludzie pytają czemu kurwa becze jak mi mówią, ze śliczniusia jestem to sie dziwią, ze kurwa becze:O wiem, ze kurwa pierrdole ale musze komuś to napisać... jestem zdenerwowana, a tu jeszcze mi na nk koleżanka przesyła widaomość z \"chinskimi przysłowaiami\" nosz kurwa:O ponadto stoolejarze z efa mi grożą, planują atake na moje profile w necie :O na światło dzienne dostały się moje zdjęćia, które z pewnością Nigdy i nikt nie powinnien ich widzieć:O a tymbardziej ci co je zobaczyli, bo jest afera:O nie mam przyjaciól, całe moje życie to kafe, zero życia rozrywkowego, spławiam innych chłopaków bo ja chce maciusia, ale wiem, ze go nie mogę mieć i tak mnie ta nicość pochłania😭 wiem, zę pierdolle ale jesli wam tego nie powiem to nikomu tego nie powiem, a jest ze mną coraz gorzej:O:O ratujcie😭 P.S. 1.nie napisze streszczenia tego co tu napisałam😠 P.S.2.macius😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×