Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa i już

Hydrosana DETOX Foot SPA

Polecane posty

Gość Jano
A ja mam pytanie dotyczące wtyczki elektroterapii? Jak się to stosuje? Czy to razem z kąpielą stóp czy osobno i na jaką część ciała. Niestety nie jest opisane w instrukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staho
przeciez to sciema proces jaki zachodzi to elektroliza chyba za bardzo tutaj sie wypowiadajacy nie maja pojecia o chemii na jednym drucie wydziela sie wodor na drugim tlen i tam gdzie tlen zaczyna zachodzic proses zwany korozja poniewaz sypie sie sol i po jakims czasie trzeba jonizator wymienic a pozatym te cale zabarwienie to wlasie czastki metalu ktory zkorodowal ten metal to prawdopodobnie domieszka niklu lub chromu z zelazem a chcialem jeszcze nadmienic ze tlenki chromu i niklu sa rakotworcze pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
staho,zadna to sciema wypróbowany na 4 osobach,przy czym u kazdej z tych osób inny kolor wody,o tak czesciowo zachodzi rozkłąd wody ale to tylko produkt uboczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaba
a mam problem zakupiłam hydrosanę i przy poziomie wody równej 2 cm wyłącza się, proszę o informację czy u Państwa również tak się dzieje i jaką ilość maksymalnie można dolać wody aby jonizator się nie wyłączał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie ta hydrosana działa. sceptycznie do tego urządzenie podeszłam ale po przeanalizowaniu za i przeciw zdecydowałam się na zakup hydrosany . widać efekty, moje nogi już tak nie puchną a ja czuję się po zabiegu naprawdę lekka i pełna energii. Polecam.http://vitamarket.pl/p10636-DeTox-do-stop-HydroSana.html . obsługa bardzo miła i szybka wysyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola z Wrocławia
Używam hydrosaanę od 2 lat -nieregularnie niestety. Działa. Też robiłam eksperyment z włączonym bez moczenia nóg-woda była lekko żółtawa (woda kranówka też ma jakieś zanieczyszczenia). Woda po moczeniu stóp ma u mnie różne zabarwienia ; jeśli częsciej oczyszczam ma kolor piwa , herbaty albo szary ale zawsze mętne i plamy zawiesin na wierzchu. Przy rzadszym moczeniu ( np raz na 4 miesiące) woda jest czarna albo ciemnobrązowa z dużymi zawiesinami .Wtedy ma silny zapach (smrodek). Nogi zawsze myję przed tym moczeniem. Jednorazowy wydatek bardziej opłacalny niż plastry - nie łódżcie sie - 20 plastrów na jednorazowe oczyszczenie-to minimum.Pomnóżcie przez cenę za sztukę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszycy mowicie o kolorach, a pamietacie czy dodawana byla do wody sol ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No oczywiscie ze dodajemy do wody sól,a jak inaczej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ennika
Ja na Twoim miejscu jednak bardziej pomyslalabym o takim rozwiązaniu www.meadowgroup.pl Naprawde w 100% sprawdzona i polecona firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auaka2
I to moim zdaniem jest własnie bardzo dobry adres. Jednak teraz warto skupiac sie na takich miejscach bo dzieki nim mamy pewnośc ze zawsze nasz projekt i ich wykonanie bedzie na jak najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada2223
Na pewno takie rzeczy wzbogacają nasz salon i czynią go jeszcze bardziej atrakcyjnym dla naszych klientek. Wiec warto stawiac na najlepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzzunia2
Ja tez jestem podobnego zdania co Wy dziewczyny. Ze jesli juz chcemy robić coś dobrze i potem miec wiecej klientek to na pewno warto własnie jest postawić na takie rozwiązania, Jestem jak najbardziej za, zwlaszcza ze jest to naprawde swietna firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deesssska
Ja przejrzałam sobie ich projekty i wydaje mi sie ze rzeczywiscie są jedna z takich lepszych i na pewno profesjonalnych firm na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perkowa999
Zgadzam sie z Tobą. Zwłaszcza ze mozesz poprosić o wykonanie takiego projektu u siebie w domu. My w taki własnei sposób zdecydowaliśmy sie na łaznie i saune. Rewelacyjne rozwiązanie i szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ModzioMod
Hydrosana działa, potwierdzam. A te paniusie od tego drogiego kitu i zachwalania urządzeń ze strony www.meadowgroup.pl to czysta reklama - proszę się nie nabierać na te w/w wpisy - zwykły kit dla zarobku. Pozdrawiam Modzio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy dzisiaj na czyms zarabia inaczej nie mozna zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zdrowa :) ale po pierwszym zabiegu woda była czarna, cuchnąca z paskudnym kożuchem na powierzchni, po drugim zabiegu było podobnie ale po kolejnych woda byla wyraźnie czystrza po 7 zabiegu woda była rdzawobrązowa, przezroczysta. Robiłam 2 serie w odstępie rocznym - było podobnie :( Zabiegi robiłam razem z moim męzem - było podobnie z tym, ze kolor wody był inny choć braliśmy wode z tego samego kranu z półgodzinnym odstępem czasu. Po wodzie widać wyraźnie, że coś się dzieje, choć myśmy nie odczuwali różnicy w samopoczuciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zdrowa :) ale po pierwszym zabiegu woda była czarna, cuchnąca z paskudnym kożuchem na powierzchni, po drugim zabiegu było podobnie ale po kolejnych woda byla wyraźnie czystrza po 7 zabiegu woda była rdzawobrązowa, przezroczysta. Robiłam 2 serie w odstępie rocznym - było podobnie :( Zabiegi robiłam razem z moim męzem - było podobnie z tym, ze kolor wody był inny choć braliśmy wode z tego samego kranu z półgodzinnym odstępem czasu. Po wodzie widać wyraźnie, że coś się dzieje, choć myśmy nie odczuwali różnicy w samopoczuciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No no, jonizator to mega przydatna sprawa w domu. Ja sam mam i cenię sobie dobrodziejstwa tej wody. Czuję różnicę w piciu tej z butelek. Nie mam takiego metalicznego posmaku w buzi i ogólnie jakoś tak żeśko jest. Tu kupowałem jonizator http://jonizatory.eu/wszystko-o-wodzie/ w fajnej, przystępnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armoniak
Byłam na kilku zabiegach na cerę wrażliwą w Beauty Center Józefów - pozytywne doświadczenie. Babki same dobrały zabieg, a dalej to już tylko sama dbałam o cerę kosmetykami Hildegard Braukmann - zmianę uzyskałam diametralną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciej851
A ja kopiłem Hydrosanę na allegro. Po pierwszym razie moja woda była pomarańczowa. Natomiast moja mama po zabiegu miała wodę czarną więc chyba musi coś wym być. Oczywiście woda z tego samego źródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja napiszę Tak każdy ma inny organizm Jeżeli pomaga to ok. To medycyna niekonwencjonalna . Nikt nie zmusza ludzi do zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×