Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość how much how much

ile jako recepcjonistka w szkole językowej?

Polecane posty

Gość how much how much

🖐️ all! Jutro ide na rozmowę o pracę, jako recepcjonistka w szkole językowe. Praca od pon.-pt, w godz. 12- 18.... Napewno padnie pytanie o oczekiwane zarobki...hmm.... i no wlasnie sama właściwie nie wiem, ile podać, jako ze to będzie tylko 6 godz. dziennie. Może podpowiecie 🌻...? :) Byłabym wzięczna, gdybyście wyrazili swoją opinię :))) Z gory dzięki i miłego dzionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bedzie pewnie najnizsza krajowa :D masz doswiadczenie? to szkola prywatna? no i takie inne czyniki sie na to skladaja :P poza tym na rozmowie ci powiedza stawke, a jak nie, to zapytaj smialo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość how much how much
tak, szkoła prywatna Nie jest to moja pierwsza praca, ale na tym stanowisku nie miałam okazji pracować. Pasują mi godziny i wolne weekendy :D , no i zdobyłabym doświadczenie w pracy biurowej. Wcześniej ciorałam w sklepie w weekendy, święta etc. i po 12 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz, ze tysiac, bo dopiero zaczynasz. jak beda chcieli dac wiecej to i tak dadza... ja nie raz powiedzialam kwote adekwatna do moich oczekiwan i nawet nie oddzwonili haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość how much how much
Fiolecikk- no właśnie i dlaczego tego nie zmienilaś? Twojego potencjalnego wynagrodzenia, skoro jak sama zauważyaś m.in. to powodowało brak zainteresowania Tobą, jako przyszłego pracownika. Nie łudźmy się- Polska to nie raj finansowy... 1000 chyba za dużo :D :D :D obowiązki nie są zbyt wyimaginowane, i to tylko 3/4 etatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcfewfrew
możesz powiedzieć ile chcesz za godzinę i sobie policzyć ile by ci to wyszło na miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njdchd
no a jak ja kiedys powiedzialam za mala kwote to sie niemal ze mnie baba smiala :O wyszlam na idiotke, i tez nie oddzwonili :P ale to nie tylko z tego powodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×