Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martunia2002

JAK UWIEŚĆ WYKLADOWCE????

Polecane posty

Gość nie będzie ci łatwo
ale dasz rade jak ci na nim zależy ja mam podobnie ale nie do wykładowcy do innego osobnika płci męskiej tez mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniezka12
ale po diabla chcecie uwodzic wykladowcow?!przeciez to normalni faceci, w wiekszosci juz pozajmowani a jesli nie tzn. ze cos nie halo. u mnie na zajeciach wyklada taki jeden calkiem przystojny milo sie na niego patrzy ale przez to gorzej slucha:o i co mi z tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chca uwiesc bo pociaga je pozycja, wieksza dojrzalosc w stosunku do rowiesnikow, czasem wiedza, potrafia namieszac i sie narzucac kiedy chca a te niesmiale z reguly cierpia samotnie. Z tego co pamietam, w czasie studiow dwie z moich kolezanek otwarcie mowily ze przyszly na studia zeby szukac meza. Moze kogos to bawi ale takie historie nie koncza sie z reguly dobrze. Wiekszosc facetow jest juz zajeta a srodowisko wcale nie jest przychylne tego typu kontaktom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona wykładowcy
Smutne to co piszecie...mój mąz jest bardzo przystojnym , młodym wykładowcą na uczelni gdzie ze względu na kierunek jest dużo kobiet studentek. Czy zastanawiacie się że taka osoba ma rodzinę i dzieci? z reguły to przecież starsi od was wykładowcy i życie mają ułożone. Chcecie być kimś waznym czy tylko zabawką na raz i do tego dążycie. Myślę o tym czasami czy jakaś taka panieneczka moje męża kiedyś nie oczaruje, bo życie takie jest właśnie perfidne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dff
Jesli jest sam, a różnica wieku nie jest jakaś drastyczna, to próbuj, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest sam a rożnica około 8-9 lat ..ale sama juz nie wiem....P.S nigdy bym na żonatego nie poszła!!!!!!NIGDY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam podobny problem, mam cudownego lektora języka angielskiego na uczelni nawiasem mowiąc medycznej... na pierwszy rzut oka facet wygląda normalnie, ma może troche bardziej miekkie ruchy i wyższy aczkolwiek przyjemny dla ucha głos, nie jest gejem. mimo 39 lat na karku jest sam... zakochałam się w jego oczach i uśmiechu. jest niezwykle ciepłym, sympatycznym, dobrym i inteligentnym człowiekiem. nie zależy mi na seksie, chociaż było by miło, chciałabym go lepiej poznać mieć w nim przyjaciela... zaintrygował mnie mocno... zostawanie w sali przerabiam ciągle, zawsze troche pogadamy, popatrzymy sobie w oczy, ale chcialabym zrobić coś zeby wiedział ze chce czegos więcej niż zapytać np o najlepszy medyczny słownik jęz. angielskiego czy przeanalizować punktacje kolokwium itp. strasznie zależy mi żeby być bliżej niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×