Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martunia2002

JAK UWIEŚĆ WYKLADOWCE????

Polecane posty

A WIEC TAK STRASZNIE PODOBA MI SIE PEWIEN WYKŁADOWCA, KTORY OCZYWISCIE MNIE UCZY. MIEZY NAMI JEST 9 LAT RÓŻNICY A FACET JEST SAM...JAK ZWRÓCIĆ NA SIEBIE JEGO UWAGĘ:>???CZEKAM NA PROPOZYCJE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmmmv
Debilizmem idiotki drącej pysk drukowanymi literami raczej ci się nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reaaay
Wiesz, dziewczę, do tego potrzeba minimalnej ilosci inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ale caps lock mi sie włączył :)i sie nie drę:) a idiotką nie jestem ale nic nie poradze ze ten facet akurat mnie uczy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurcze ale on jest wolny i na prawde gdyby nie był moim nauczycielem to i tak bym zwróciła uwagę na niego...jest bardzo mądrym i ciepłym człowiekiem a mi nie zalezy na lepszych ocenach bo to moge sama zdziałac tylko na poznaniu go bliżej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Martuni 2002
Martunia, po prostu się ucz i bądź NAJLEPSZA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytaj sie
go o cos po zajeciach;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to samo z czasem przychodzi. Ja jestem raczej bezpośrednia w kontaktach z facetami, którzy mi się podobają. I nie wiem jak można by Tobie pomóc..... hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany juz nawet myslalam zeby zdobyc jakos jaego GG czy cos tylko nie wiem czy ma!!!albo nr komórki i jakos powoli zagadac nie chce go osaczyc tylko lepiej poznac to fascynujacy facet i strasznie umie zmotywowac człowieka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ten sam wykładowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz czasem po zajęciach do niego podchodzić i sie o coś pytać, albo coś proponować (np. czy student może u Pana na zajęciach zrobic prezentację multimedialną, i jeśli tak, - i powiedzieć mu, że Ty chciałabyś taką prezentację zrobić)... no pomyśl, coś na pewno wykombinujesz.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mayor od London
Martunia, patrz sie na niego maslanym wzrokiem za kazdym razem. Wpadnij na niego niby przez przypadek. Jak z nim rozmawiasz, to przyblizaj sie, ocieraj niby niechcacy. Nie wiem co jeszcze. Zostaw mu liscik pod biurkiem, niech sie domysla, hi hi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8810000000
A co studiujesz i na jakiej uczelni bo ja tez jestem z Poznania i tez mam oko na pewnego wykladowce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no najpierw chyba zaczne masakrycznie sie do niego uczyc zeby widział jak mi zalezy a potem moze poocieram sie czy moze ładnie ubiore wypachnie czy cos takiego...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×