Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

co kupić niemowlakowi

Polecane posty

Dziewczyny mam pytanie. Chcialabym kupić jakąs zabawkę dla mojego synka i teraz mam dylemat między karuzelką z fishera a jakims \"obrazkowym uspokajaczem\" chodzi mi o to ze ta karuzela strasznie mi zjadala baterie jak ją mialam dla Mani i boje się że kupie i będzie to samo. Czy te obrazkowe uspokajacze z pozytywkami sa fajne? a moze znacie jakieś inne fajne zabawki dla takich calkiem maluszków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A NO TAK
Mamani ale ten twoj maluszek napewno nie potrzebuje takiej karuzeli, z mojego doswiadczenia jak i innych znanych mi mam wiem ze owa zabawka jest zbedna. Podobnie jak maty edukacyjnie. Nawet ostatnio na tvn style wypowiadali sie lekarze gin i pediatrzy oraz rodzice na temat tych wynalazkow i kazde stwierdzilo ze zbedne wydawanie kasy bo taki maluch jeszcze sie tym nie zainteresuje a jesli juz rodzic koniecznie chce cos kupic to taką rzecz ktora mialaby stonowane max dwa kolory i bez efektow dzwiekowych itd tak zeby dziecko nic nie moglo rozpraszac. Ja osobiscie juz wiecej nic z tch gadzetow bym nie kupila .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tak... ale w sumie nie mam pomyslu co mu kupić. dla Mani mam juz prezenty a dla malego nic. wiem wiem on ma gdzieś moje prezenty ale jakoś tak bym chciala... mate mam po mani w sumie karuzele tez mam po mani i maly ją lubi, ale to taka zwyczajna plastikowa nakrecana karuzelka. nie mam pomyslu co mogę mu kupic. tzn mam jeden ale potrzebuje jeszcze jeden. :) Moze coś doradzicie? w sumie moze być "na poxniej" bo czas tak szybko plynie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A NO TAK
a ja bym kupila cos w rodzaju chodzika jezdzika z kijkiem . to takie autko do ktorego mozesz wlozyc jeszcze niechodzącego malucha ale juz siedzącego i p wyjsc w takiej bryce spokojnie na spacerek a prowadzisz za pomocą patyka z tylu wozu. w kwietniu bedzie jak znalazl a wczesniej maly bedzie sie wdrapywal na pojazd ogladal itd to moim zdaniem praktyczniejsze zwlaszcza ze karuzele i maty masz a takie zwykle sa najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie. mania dostala na roczek i stoi w piwnicy. uzylam tego 3 razy... wląsnie problem w tym ze mam w domu w cholere zabawek po malej i glownie to byly zabawki "nieutrafione". chcialabym coś przemyslanego co sie naprawde sprawdzi. moze niekoniecznie zabawka moze cos innego? nie mam pomyslu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A NO TAK
a no u mnie chodzij jezdzik jest rewelacją do dzis a maly ma 4 lata :):):) teraz ma zrobione z niego duze auto na ktorym jezdzi po calej chacie :D jesli nie zabawka to moze jakis ciuszek/ wiesz a tak w ogole takie malenstwo nie wiele do zycia potrzebuje - ja bym kupila jakąś nową grzechotke + gryzak i wiem ze to by mu sie przydalo najbardziej teraz niz te wszystkie drogie gadzety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A NO TAK
mialo byc do szczescia nie do zycia :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie. mania ma konia takiego- rower co sie tez go da pchac i tez ma takie zabezpieczenia. wiem ze maly bedzie z tego po niej korzystal a jezdzik wlasnie kupilismy malej na gwiazdke wiec jak maly dorosnie mi do jezdzika to odziedziczy po siostrze... ech uroki bycia mlodszym rodzeństwem. moze dziewczyny zaproponujecie cos nie z zabawek? bo jak tak sie nad tym zastanowie to mam dom pelen rupieci i nic nie robie tylko to wkladam do budel i do szafek a mala z uporem maniaka wywala i roznosi po domu. chcialabym zeby to byl coś z czego maly naprawde skorzysta. tylko nie mam pomyslu co to moze być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mreee
kurde ale masz problemy ;) io dylemtay, w domu ci się chyba nudzi, nic nie kupuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani, ja miałam karuzelkę z fisher price\'sa i niezbyt małej podchodziła, strasznie szybko baterie siadały. Sprawdził się projektor, nakręcany coś jak ten: http://www.allegro.pl/item475491505_projektor_pozytywka_lampka_disney_jak_nowa.html Maty bardzo nam się przydawały, mała je lubiła, miałam taką z tiny love i gimnastyczną z fishera. Mieliśmy takze pianinko, mała uderzała o nie nóżkami, to była bomba. Strasznie ją cieszyło :) poszukam podobnego na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz tez kupić leżaczek, choć pewnie masz takie rzeczy po Mani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest też bardzo fajne:) a może jako prezent drugi kupisz małemu jakiś wypasiony gryzak? albo fajne paputki na nóżki lub coś do pełzania, jakić walec czy coś takiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są takie dmuchane baseniki ala kojce z piłeczkami,moja mała nie chciała wyłazic z tego przybytku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A NO TAK
a ja uwazam ze synek jest na tyle maly ze naprawde niepotrzebne mu sa w tym wieku wymyslne zabawki badz inne rzeczy. Jesli koniecznie chcesz zrobic cos przydtnego to po prostu kwote ktorą masz zamiar wydac na te rzecz wloz do swinki skarbonki i tak zbieraj po kilka zl i kiedy maly juz zacznie oglądac reklamy w tv i krzyczec mamo a kupisz to????????? To bedziesz miala na to kase wlasnie z tej skarbonki:D ja tak robilam z moim malym jak ktos dal mu jakies pieniadze to wkladalam do pudelka i wydaje je od jakiegos roku na jego wymarzone zabawki na ktore normalnie nie bylo by mnie stac. No taki uscisk smoka z hot wheels albo podobne z seri droższych zabawek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agynes ja juz nic nie napisze bo az mi wstyd normlanie. zaraz ktos wejdzie powie ze sie chwale... mam to wszystko po malej. a masz moze jakis pomysl niezwiązany z zabawkami? ale nie jakies zlote krzyzyki itd bo wiem ze tego sie nie uzywa tylko elzy w pudeleczkach do ogladania. to ma byc prezent na świeta plus chrzest. taka lączona okazja. mialam w planach taki album malucha, ale ktos mnie ubiegl i maly go dostal jak sie urodzil i teraz brak mi pomyslu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A NO TAK
teraz mi sie przypomnialo ze widzialam wczoraj na allegro taką bajke w ktorej glownym bohaterem jest twoja pociecha. to tez fajny prezent i nie droga byla bo ok 30 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem przeciwnikiem krzyżyków:) my naszej małej kupiliśmy z okazji chrztu srebrną grzechotke z grawerowaną datą- bawiła się nią, do dziś wyciąga i mówi, że to dzidzi :D oraz ramkę z masą na odbicie stóp:) młodej się podoba, przynosi zawsze pokazać gościom w domu :) ciężko jest coś utrafić dziecku, zwłaszcza jak jest drugie:D jeśli chcesz podam Ci linki, wszystko kupiłam na allegro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze są też bańki ze zdjęciem dziecka, widziałam to u znajomej :D świątecznie by było ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ta bajka to własnie mzoe byc coś fajnego :D:D zaraz sobie poszukam :):D podoba mi się :) hmm grzechotka nie bardzo, a stopki juz odbijalismy w tej ksiazeczce - albumie dziecka. Ale dziękuje wam za propozycje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teznie mam pojecia co kupic .wszyscy pytaja co kupic na swieta a ja juz nie wiem ......moze macie jakies propozycje dla 8 miesiecznego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytuje
jakie banki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombki na drzewko, bańki w mich stronach :D masz choinke ubrana w coś takiego D widziałam to u koleżanki, mnie osobiście średnio to odpowiada ale o gustach się nie dyskutuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajkę też mamy, wygląda lepiej na zdjęciach niż w realu :( nic specjalnego teraz będzie, ze ja sie chwalę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×