Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

co kupić niemowlakowi

Polecane posty

Gość poczytuje
ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytuje
a ja widzialam w rosmanie skarpetki dla maluszka np z glowka krowki,albo konika(taka wypukla,nie nadrukowana) i w tej glowce byla grzechotka.dziecko bawiac sie nozkami chwyta za ta glowke kora wydaje dzwiek....ale to taka drobnostka za ok 12zl.ale za to bardzo ladne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam z biedronką i niestety na mojego synka sa za male :( on juz taki wielki jest. spadają mu z nózek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety, napaliłam się na to, kupiłam, super wyglądało a okazało się dużo mniejsze, brzydsze niż na zdjęciach:( ot, dobra reklama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no to mnie to nie zacheca do kupna. ale to wlasnie jest kierunek w ktorym powinnam się udać poszukując tej rzeczy :) zeby to byla pamiątka ale taka użytkowa :D fajna by byla taka ksiazka ale w twardej oprawce i wiecie taka wypasiona zeby przetrwala "citanie" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agynes slyszalam opinie ze jak maluszki nie mają podpartych plecow nie ejst to dla nich zazdrowe dlatego nawet z lezaczkami trzeba uważać. Nie wiem ile w tym prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
citania nie przeżyje :) w wydaniu mojej tylko plastik podołał :D zacitała na amen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz niby tak, też gdzieś to czytałam, tylko zobacz na chusty, tam też placki nie są wzmacniane a taki zachwyt zewsząd dobiega :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Mania rozcitala ostatnio taką na tektórze- wiersze dla dzieci :D:D myślaląm ze sa niezniszczalne ale dla mojej corcki jak coś nie jest ze stali albo betonu to spokojnie da się temu podołać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w realu są książeczki - twarde karteczki, pt. "na statku" i coś o pilocie gdzie na końcu jest pilot i miejsce na doklejenie zdjęcia główki dziecka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tam chusty nie zachwycają. tzn jak ktos inny nosi swoje dzieci to super to wyglada ale jakbym miala moje 6 kg sobie na szyji uwiazać to dziękuje bardzo :) wole tradycyjne sposoby- wózek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny prosze nie zabawki. ja juz podjęlam meską decyzje ze to nie bedzie zabawka :D:D:D jakaś "użyteczna pamiątka" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez fajny pomysł, kurka ale faktycznie drogi, może jakieś specjalne owce czy barany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyna ja juz kiedys chcialam mani kupic takie cos tylko jako prosiaczek z puchatka to mi rodzinka powiedziala ze jak znajde takie w swooim rozmiarze to oni mi je kupią a z dzieci mam debili nie robić :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam to - mój Pan Mąż się prawie obraził jak Młodemu kupiłam ubranko Tygryska - że niby nie męskie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl/item475270918_kocyk_z_imieniem_miekki_koc_prezent_mikrofaza_roz.html to mi sie podoba :) slodkie mieciutkie cieplutkie śliczne i bedzie pamitaka i cena przyzwoita :D:D blondyna ja dla malego też mam tygrysa, ale juz mi wyrasta z niego . chyba juz go nie wlozy więcej. ale sie nachodzil w nim :D Bosko wygladal. taki maly tygrysek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×