Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiczek398759385

13 miesiecy i nic

Polecane posty

Gość kasiczek398759385

Planujemy z chłopakiem dzidziusia od 13 miesięcy już lecz dalej nic czy coś jest nie tak czy poprostu czekać jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To powinnaś chłopakiem zrobić badania, łykać witaminy i on też i być dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bueheheheheeeeee
to zamiast PLANOWAĆ zacznijcie ROBIĆ tego dzidziusia, to może coś z tego wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 8 i po prostu zaczynam lapac takiego dola jak stad na ksiezyc...A jak jeszcze czytam topiki, gdzie matka pisze, ze nienawidzi swojej 3 miesiecznej corki i dusila ja poduszka, to q-rwia mnie strzela, ryczec mi sie chce i mam ochote wrzeszczec: gdzie do choloery jest sprawiedliwosc na tym pieprzonym swiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiczek398759385
no najgorsze jest to że kobiety które naprawde pragną to nie zachodzą nie wszystkie ale zazwyczaj tak jest CHCESZ-NIE MASZ NIECHCESZ - MASZ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja.........
27 miesiac... i wciaz nic :( badania robilismy, kilkakrotnie zmienialismy lekarza i nadal nic :( chyba za bardzo chce, bo wyniki w normie. Nawet zaczelismy myslec o in vitro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiczek398759385
ja się chyba bede musiala wybrać na te badania no chyab za bardzo chcemy dziecka i nam nie wychodzi ale nie da sie sobie wmowić ze sie go nie chce i co tu robic ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam laparoskopie, bo lekarz podejrzewal endometrioze, w trakcie lapaor przetestowal mi takze jajowody i wszystko ok, ZERO zmian...Nigdy nie badalam hormonow, a moj lekarz uwaza, ze na to jeszcze o wiele za wczesnie... Od wczoraj na wlasna reke zaczelam brac Castagnus i olekej z wisiolka w kapsulkach. Zobaczymy czy pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×