Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odepchnieta

mój mąż wogole sie ze mną nie kocha

Polecane posty

Gość odepchnieta

Jestem mezatka od 7-miu miesiecy.Przed slubem kochalismy sie czesto ale po nim mąż przestal uprawiac ze mna seks.Jaka moze byc tego przyczyna? Czy ktos byl w takiej sytuacji jak moja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odepchnieta
dodam ze mam 24 lata i jestem zadbana kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 na 10
już nie musi sie starac i ci udowadniac ze go podniecqasz...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze z nim
porozmawiaj??? skad my mamy wiedziec? w ogole sie nie kochacie? ani raz od slubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pewnie taki sam
być może facet ma bardzo mały temperament i raz na rok mu wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze by tak z nim pogadac ??? bo co mamy ci powiedziec nie znam relacji nie wiem co jest pogadaj z nim moze stres moze ma chwilowa niedyspozycjie to sie zdarza i potrzeba wizyty u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odepchnieta
juz z nim rozmawialam i to nie jeden raz ale zawsze ma jedno wytlumaczenie ze "jest zmęczony"... Jest to dla mnie dziwne bo nasz zwiazek jest udany,rzadko sie klocimy. W ciagu dnia on zawsze mowi ze nie moze sie doczekac wieczora gdy sie bedziemy kochac a gdy sie polozymy i ja chce go pocalowac on mowi ze jest zmeczony,albo go cos boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odepchnieta
do pewnie taki sam jakos przed slubem mial duzy temperament bo kochalismy sie kilka razy dziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może złapał jakiegoś syfa
każ się mu przebadać i pokazać wyniki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pewnie taki sam
hmm, a może podczas wieczoru kawalerskiego zaraził się jakąś francą i nie chce się przyznać? Bo jeśli tak w ogóle nic, to rzeczywiście dziwne jakieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehahhahihihih
albo ma kogos a Ty nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to go zgarnij że ciagle ma wymówki ze zmeczony że go boli co on ma 60 lat !!!! a moze seksi bileizna ??? moze weekend za miastem ??? romantyczna kolacjia na poczatek i szcera rozmowa o potrzebach i oczekiwaniach , wyjasnieniach co i czemu sie zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odepchnieta
akurat nie mial wieczoru kawalerskiego wiec to nie wchodzi w gre...I nie wiem czy ma kogos ale ostatnio zachowuje sie juz calkiem dziwnie. Pracuje u pewnej dziewczyny ktora jest starsza od niego ale jest bardzo ladna.I od kiedy z nia pracuje to gdy przychodzi do domu jest ciaglee zamyslony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_
może wieczorem naprawdę jest zmęczony i chce mu się spać. Ale nigdzie nie jest powiedziane, że te rzeczy można robić tylko wieczorem;) Kochajcie się w ciągu dnia wtedy jak mówi, że nie może się doczekać , bo po co czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze z nim
obawiam sie ze wlasnie sobie sama odpowiedzialas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odepchnieta
do myszka83 ja juz probowalam wszystkiego! Gdy kupilam sobie seksowna bielizne i sie mu w niej pokazalam to popatrzyl na mnie i powiedzial: fajna.do kosciola moze byc!!! No zalamka totalna. A o wypadzie we dwoje nie ma mowy bo on stwierdzil ze we dwoje sie bedziemy nudzic i jak gdzies jechac to ze znajomymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehahhahihihih
no to wyglada to na romans.... przykro mi :( moze wez go na dystans, nie nalegaj, zobacz co on dalej bedzie robil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odepchnieta
do moze z nim pytalam meza o nia ale on twierdzi ze mu sie wogole nie podoba:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze z nim
odepchnieta przejrzyj na oczy !!!! on jest zauroczony/zakochany w tej dziewczynie !!! moze ma romans i z nia sypia, moze jeszcze do sexu nie doszlo, ale uwierz, zaden mlody facet z powodu zmeczenia nie odmawia sexu przez 7 miesiecy, zwlascza ze przedtem sex byl ok ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odepchnieta
ja juz nie naciskam i czekam az on podejmie ten krok... Probowalam wzbudzic w nim zazdrosc ale ot to skwitowal tak ze nie ma o co byc zazdrosny.Czyli z tego wynika ze stracil mna zainteresowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze z nim
no przeciez ci nie powie ze super z niej laska, wlasnie jak facet sie wypiera a laska jest naprawde ladna, ja bym sie powaznie martwila, chyba powinnas zrobic male sledztwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odepchnieta
do moze z nim ale on wraca po pracy o 4 i jestesmy razem.Nigdzie sam nie wychodzi,nie dostaje zadnych smsow,wiec nie mam podstaw zeby go podejrzewac o romans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grederka
a moze on zabawia się z tamtą w zasie pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odepchnieta
no jest naprawde ladna i raz mu nawet nawymyslalam ze moze dlatego tak na nia nadaje bo mu sie podoba a ona go nie chce.bardzo sie zezloscil i powiedzial ze jestem chora i mam sie leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka miała podobny problem, ale to raczej chodziło o różnice temperamentów. On chciał raz na miesiąc - ona parę razy w tygodniu, na pozostałych płaszczyznach się dogadywali, ona go kocha. Nie pomagały rozmowy, próby zmiany jego ''temperamentu''. Więc sobie sprawiła wibrator, powiedziała o tym ukochanemu, że już nie będzie go nękać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"odepchnieta - pytalam meza o nia ale on twierdzi ze mu sie wogole nie podoba:/ \" a co innego miał Ci powiedziec??...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odepchnieta
dodam ze ta laska jest rozwodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odepchnieta
do .w.w.w mąż zawsze mi mowi czy jakas laska jest ladna czy nie,wiec nie wiem czy akurat teraz klamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odepchnieta
do cindirella gdyby tak bylo to chociaz raz w miesiacu by sie ze mna kochal...mi by to w zupelnosci wystarczylo przynajmniej bym wiedziala ze nadal go pociagam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×