Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odepchnieta

mój mąż wogole sie ze mną nie kocha

Polecane posty

Gość Pańcio Waluńcio
Kurde... różne rzeczy słyszałem ale takie dziwy - to nie. Większość moich kumpli żonatych non stop narzeka że seks "jest pod wydział", tak żeby się chyba nie znudził.... co się człowiek musi naprosić !!!???? jezu !!! raz na 3 tygodnie to jest sukces jak sk....yn, człowiek się myje, pielęgnuje, zagaduje, kupuje staniczki i ni chu chu.... w efekcie większość moich kumpli sypia z koleżankami... no właśnie takimi jak te Panie co tu się żalą. Jaki z tego jest wniosek. Że małzeństwo ch....j ma wspólnego z porządaniem seksualnym, a nawet zaryzykuję stwierdzenie, że w 50 % przypadków jest w nim NIEOBECNE. Dlatego tyle zdrad po tym jak się dawni kochankowie w naszej klasie poznajdowali prawda ? Oj niejedna świenta zawarta przed Bogiem "parodia" legła w gruzach wobec dawno nie pukanej Zosi czy Mareczka. Dlatego w konkretnych przypadkach trzeba wyjaśnić na czym się stoi, bo facet r...nie ma w genach i przeciętnie lubi się ry...ć 3 razy dziennie. Ja np. tyle. A nawet jak mu się nie chce za przeproszeniem poruszać pupą, to se może petting strzelić z żoną i też jest przyjemnie. Ale aseksualności u facetów to nie podejrzewam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewno jest gejem a z toba sie ochajtal tylko dla przykrywki bo inaczej wytlumaczyc sie tego nie da to nie jest normalne albo ma juz kochanke albo jest pedofilem wpadlas po uszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa wołowa do 2
witajcie w klubie ostry seks 2 miechy temu i po alko gdzie on NIC nie pamięta a potem 2 razy po około ...? 2 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiuwa1234
ma kgos na sto procent! moj maz tez byl wiecznie zmeczony,a to dlatego ze wolal sile zostawic na obciaganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie słuchaj tych ciemnych spraw , zwróć się o pomoc do Maryi i poproś o miłość wzajemną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma kochankę na bank mowię ja była kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina gość
papisz do wróżki ,do kogoś kto stawia karty i zobaczysz jaka jest prawda. napisz do anaxis54@gmail.com to meil do pary która wróży, kontakt z nimi jest błyskawiczny ja napisałam do nich i dwoiedziałam się prawdy oraz kilku ważnych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna którą bardzo lubię, zrobiła wczoraj bardzo dużą gafę. Moim zdaniem. Będąc z mężem na tańcach pozwoliła sobie być jawnie adorowaną przez ,,dżentelmena". Szampany itp... Od męża, kilka dni wcześniej dostała piękne auto. Facet choć był ,,pod wpływem" popłynął momentalnie. Znieczulenie nie zadziałało. Dziś, o nic jej nie pytałem, w oczach widziałem zażenowanie.... Mąż. Może i nie w temacie. Jednak uważam, że dotykam problemów d-m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×