Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Maszka_100

jaki prezent na parapetówkę?

Polecane posty

Gość gość
Myślę, że taki właśnie dodatek czy dekoracja do domu to fajny pomysł. Ja znajomym ostatnio kupiłam wazon na kwiaty, bardzo ładny, w stylu pasującym do ich nowego mieszkania. Zamówiłam z internetu, z http://behome.pl - mają bardzo duży wybór i przyznam szczerze, że długo się zastanawiałam, na co się zdecydować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rojkka
Ostatnio byłam na parapetówce u siostry, zdecydowałam się na prezent praktyczny i kupiłam bardzo fajna sokowirówkę w sferisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, można spróbować z połączeniem praktycznego prezentu z odrobiną ręcznej roboty. Raz kupiłam znajomym... komplet wieszaków na ubrania, pomalowanych ręcznie przeze mnie ;) Trochę zaszalałam z malunkami, ale prezent się spodobał! :) Pamiętajcie tylko, że najlepiej kupić wieszaki drewniane, np. coś w tym stylu: https://www.hang-on.pl/product-pol-142-Wieszak-drewniany-bluzkowy-Naturalny-mat-44cm.html i farbki do malowania drewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie taka mapa: http://eduart.eu/ jest fajna bo to prezent dla całej rodzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elira
Ostatnio tez mieliśmy okazje pójść na parapetówkę zdecydowałam się na zakup wagi kuchennej do tego ładnego storczyka wybrałam i alkohol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
genialnym prezentem są wycieraczki z wyjątkowymi, zabawnymi wzorami. sprawdźcie sobie na www.wycieraczkowo.com Zamówiłam jedną sobie i jedną do nowego mieszkania przyjaciółki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita 77
Na taką okazję warto kupić coś praktycznego, co zawsze w domu się przyda. Niedawno koleżanka wprowadzała się do własnego domu i też postawiłam na taki prezent, który okazał się bardzo trafiony. Koleżanka to fascynatka tych programów kulinarnych i od jakiegoś czasu opowiadała nam o różnych akcesoriach, które tam są i sie jaj bardzo podobają, a między innymi o tych deskach z łupka. Przypomniałam sobie, że widziałam takie na kuchnianawidelcu.pl, w dziale nakrycia stołu, powiem, że nawet nie są jakieś drogie. Taki zestaw 4 szt przydał sie jej i była bardzo zadowolona. Zatem udało mi się jej sprawić niespodziankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem praktyczne prezenty to bardzo dobra opcja, zwłaszcza jeśli dobrze zna się domowników. Ze swojej strony zapraszam do odwiedzenia strony naszego sklepu na stronie mlamp.pl, gdzie posiadamy bardzo obszerny i różnorodny asortyment lamp : ) Dodatkowo przyznajemy bardzo ciekawe rabaty zgodne z naszą tabelą rabatową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Jack Daniels? I do tego 2KC. Jak już wyzeruje butelkę z kolegami to rano przynajmniej kaca nie będzie. Ja stosuję te tabletki i czuję się po nich bardzo dobrze. Polecam. Można też kupić Jeam Beam. Wyjdzie troszeczkę taniej a równie jest dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znając gust mojej siostry wymyśliłam sobie, że kupię jej coś fajnego , by wypełnić puste miejsce na komodzie. Udało się , są to dwie misy o pięknym kształcie, w nowoczesnym stylu i wykonane z ciekawego materiału. Może to będzie jakaś podpowiedź , pozdrawiam https://ilikebeton.com/pl/13-misy-betonowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stankowa
Faktycznie ta pościel w sferisie jest cudna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie ostatnio miałam problem co kupić na Parapetówkę. I znalazłam bardzo ciekawa stronkę www.pl.ericolusso.com . Stylowe i oryginalne Stojaki , Wieszaki na alkohol. Prezent okazał się znakomity, pasuje idealnie do wystroju no i oczywiście jest praktyczny bo Znajomi mogą ładnie pokazać swoja kolekcję alkoholu a taki widok nie zdarza się codziennie. Polecam z całego serca bo świetne mają produkty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrażenie to można zrobić taki prezentem - https://prezentmarzen.com/skok-ze-spadochronem/ A kupowanie kolejnych szklanek czy innych tego typy tematów mija się z celem. Przecież ludzie mają zazwyczaj tego 10 razy więcej, niż potrzebują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liza 867
Moim zdaniem parapetówka to nie kolejne urodziny, czy imieniny i tradycja powinna być utrzymana. Ja np siostrze zamawiałam teraz uszycie zasłon do pokoju w jagodowymkocie. Siostra tylko wybrała sobie u nich materiał i wzór. Powiem wam, że jest bardzo zadowolona, ma to co chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×