Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Innnnna

KIEDY ON ROZMYSLA O BYŁEJ...

Polecane posty

i to jawnie, nie jest już tajemnicą, że wraca do tego myślami, jestem pocieszna aprzez jego rodzinę, siostrę i jego samego..co jest?? poznaliśmy się pół roku temu, teraz mieszkamy razem, ja z dala od rodziny przy nim(bo on nie chce pouszczać domu rodzinnego)przejechalam szmat drogi żeby budować lepsze a on wciąż tkwi wokół swoich myśli problemów z pozbyciem się przeszłośći...właściewie nie wiem co mnie trzyma w tej sytuacji, grach dobrej miny do złej gry gdy jesteśmy razem a on nawet nie kiwnie palcem, żeby się do mnie zbliżyć albo wręcz jawnie mnie odrzuca, bez seksu(bo musi do tego dojrzeć), bez radości(bo już zdążyłam wpłakać morze łez) a on wciąż ROZMYŚLA i jest \\\"spięty\\\", gdzie moje problemy są bagatelizowane i olewane...Wiem, że jest dobry i silny, to mnie w nim urzekł, kiedy zobaczyłam go po raz pierwszy, czas jednak przerodził piękną przyjaźń w jakieś żmudne czekanie, pielęgnowanie dorosłego człowieka, który bez zahamowań mówi mi o pięknie byego związku...właściwie piszę to bo nei mam się do kogo zwrócić, rozmawiam o tym z koleżankami, rodzina nie chce słyszeć o nim twoerdząc, że\\\"TO NIE MIŁOŚĆ\\\"...ratunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×