Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AnnaM.25

Czy warto kupić tę Omnię?

Polecane posty

Gość AnnaM.25

Znalazłam na Allegro Samsunga Omnie: http://allegro.pl/show_item.php?item=477453049 Co sądzicie, warto kupić? Na moje oko sprzedawca wygląda uczciwie. Po raz pierwszy kupuję telefon na allegro, dlatego będę bardzo wdzięczna za radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaM.25
Czy ktoś ma doświadczenie w kupowaniu telefonów na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta omnie
ja mam lg viewty i po roku uzywania wysiadl mi ekran lcd..baterie to juz wymienialam po pol roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie
Dokładnie, nie polecam LG. Ja mam nokię N95 - nieporównywalnie lepsza, mimo iz troszkę starsza od tej Omni. Mąż kupił tego LG ale po miesiącu zmienił też na Nokię N95.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaM.25
Akurat bardzo zależy mi na tym Samsungu. Nokię N95 sprawdzałam u znajomych i jakoś mi nie leży. Właściwie to jestem zdecydowana na Omnię, tylko czy ta aukcja wydaje się wam OK. Widzę, że juz sporo osób tam licytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka82
Powiem Ci, że tam jest jakoś podejrzanie tanio... Na Twoim miejscu poszukałabym na eBayu - możesz trafić na dobrą ofertę cenową, a sprzedawcy są wiarygodni i do tego w razie jakichś problemów, serwis interweniuje. Swoją drogą - Omnia jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszane uczucia mam
omnia jest super??? biorac pod uwage parametry - owszem! wyglad - kwestia gustu (mi akurat nie pasi - podrobka iphone, a podrobek ani sciagania designu od innych nie lubie), obsluga - koszmar!!! zapomnij o dotykowym ekranie i obsludze omni jednym paluszkiem, rysik musi stac sie twoim przyjacielem czy tego chcesz czy nie. funkcji ma duzo, az za duzo - jesli nie jestes obcykana w nowych technologiach to bedziesz miala troszke problemy. moja rada - idz najpierw gdzies do salonu np. Plusa i popros zeby ci ta omnie wlaczyli bo sie nad nia zastanawiasz. ja tak zrobilam i zachwyt ze mnie uszedl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszane uczucia mam
a co do samej aukcji... cena minimalna nie zostala jeszcze osiagnieta, takze nie ma co pisac ze jest podejrzanie tania... a do konca jeszcze 5dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×