Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość Sophia123
A ja dzis dostalam jednak @ troche spozniona ale przyszla z wielkim hukiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
NICK ....................WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili.....................23......mazowieckie......... ....6. ..........16/10 HANKA81......... ...29......ŚLĄSKIE................ ....45.. ........06/07 alooooo3....................23......małopolskie/Węgry.. ...12.. ..........???? AOK........................ .26.......wielkopolskie........... ..8............07/11 zora85........................26.......kuj-pom........... ..ze 3 lata??? ....10.VIII AsiekAsiekk..............20.............................. ..... ..2.........24-28.09 Doris123....................25.......Śląskie........... ....... .17..........09/02 Ania85pomorskie. ....25......pomorskie....... ......13....... .....18/09 aśka76.......................34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel......... ....22.......dolnośląskie..........11 ... ........02/12 malwkami.................24.......śląskie......... ...12 .............. 27/12 betina340..................30.......lodzkie.......... 14 .................1/12 asiek25......................25.......dolnoślaskie...... .... ....8... .....26/12 MalgaK.....................32.......kuj-pom........ok.4 7..............25/12 SunnyG.....................27.....mazowiecki........4.... ...... .........17.01 justysia88..................23.......lubelskie........... 11..... .............10-12.09 katiaa85.....................26.......wielkopolska......3 5 .............. 3/4.09 Wanda23...................24.........wlkp............ok.2 0...... .....??..10.06?? Mgielka15985.......26........lubuskie.........7.......... . ............???? Maluda82................ .29.......Wlkp...............ok. 17 ................25.04?? tosik............. .27.......śląskie............26... .... ...........16.04 paula 26.....................26.....małopolska.......ok36........ ........ .....?? Niu82............ 29......podkarpacie.....9........... .........13.03 Agaagaaga14.............30.....łódzkie.............ok15 ......... ..........8.04 Beata06......................26.....Wklp...............23 ............ ........17.03.11 zuzka_1......................27......łódzkie........... .20......... ...........23.05 mala_gosienka...........25........zachpom.......4........ ...... .......22.06 Sophia123..................24.........slaskie..........8. ......... .........19.09 aguuula25,25..............25........śląskie..........19 ........ ...........ok.05.09 kobieciatko32..... ...32...podkarpackie.... 6.......... .........14.09 Ineska...................33 lubuskie..............4...................24.08 Zaczynam od nowa.........31.zachpom...........10...............01.09. UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......SKĄD......ILE CYKLI...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie.....4.. ..........18.06 zostałam mamą justynp..........32..świetokrzyskie...ok20...... ..........15 sierpnia Vilia.........27.......łódzkie.......... .12..................18 sierpień 2011 asia1983..........28.....zachodniopomorskie.....7........ ...12.12.2011 mooniaaaaa123... .34........mazow........IUI..........19..... ... 26/12 Lovekrove ..........29.........warm-maz..............1................ 2/02 Wanda...............24.........wlkp.....................o k20............17/02 klauduska3.........24...........łódzkie.......13....... .........11/02 elus1982 .............28.........Zach-pom.........3 lata.......16.03.2012 MAMUSIAMI JUŻ ZOSTAŁY!!!: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......SKĄD......ILE CYKLI...DATA URODZENIA ********************************************************* ***********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
Mam nadzieje ze nie macie nic przeciwko temu ze dodalam nowa czesc tabelki??? Ale pomyslalam ze Vilia juz urodzila a nawet sie nie obejrzymy jak nastepne dziewczyny beda juz mamusiami:) wczoraj zauwazylam jeszcze doglebnie sluz jak plodny tylko z lekkimi sladami krwi... nie wiem co o tym myslec... czy przypadek czy plodne w okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
Sophia, nie poddawaj sie... moze to ostatnia @ na nastepne 9 miesiecy :) trzymam kciuki za Ciebie! za pare dni przytulanko i oby tym razem bylo owocne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorka - no to teraz zaczną się objawy w pełnej krasie - przynajmniej u mnie się zaczęły mdłości. Pamiętaj by nie gnieść piersi bo wytwarza się oksytocyna Asia, Monia - czy te delikatne muśnięcia, które mam w większości są w jednym miejscu - bardziej po lewej stronie - tylko czasem przesuwają się w środek - pod pępek. Czy to mogą być ruchy. Od wczoraj mam je po posilku - czasami pomiędzy posiłkami-ale to rzadko. Wczoraj porąbało mi się jestem 16t 6d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
oj chcialabym, chciala :) dziekuje Kobieciatko :) serio dziewczyny zarazacie dobra energia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
No juz mi ból brzucha przechodzi... qogóle mam jakieś zaburzenia, chyba po tej lutce, wieczorem robie się głodna, ale nie chce nic przełykać, modlę się nad jedzeniem, mam jadłowstręt;/;/nic mi nie smakuje, śliny się zbierają;/;/tragedia będzie jak nie zacznę jeść:( jeszcze 9 dni i znowu wizyta z wynikami. Mam nadzieję ze Puszek Okruszek rośnie:* zaczęliśmy 9 tc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja mam suwaczek na pulpicie i on pokazuje skończone tygodnie. Normalnie mam 6tyg i 1 dzien a suwaczek pokazuje 6 tydzień. Wiec tez tak mam liczyć te skonczone tygodnie czy że już weszłam w ten 7 ???? KALA, ja mam apetyt. Wszystko mi smakuje. Tylko czasami brzydzi mnie widok wędlin i zapach świeżych bułek. Ale nie przez cały czas. Codziennie się waże. Nie musisz bardzo przybierac na wadze ale pilnuj by nie chudnąć. Musisz się zmusić do jedzenia niestety. Nie wytrzymam :D Nawet dzidzie nazywasz tak samo jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu pisałam o tej nieszczęsnej toxoplazmozie, rózyczce i przeciwciałacxh, nie wiem czy to jedno czy to osobno \A i podjełam jeszcze jedna decyzje powtórze te badnia genetyczne, bo chociaz pozornie jestem spokojna to wole sie do konca ciazy nie denerwować DO 19 TYG mozna jeszcze zrobic jaKIEŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, a na czym polegają te badania genetyczne? To jest usg czy coś innego? No i ponoć nie są tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry za literówki i tak mam do nich skłonnośc a własnie z mojego kompa wyleciał jakis dziwny dymek więc go przezornie wyłaczylam I kozystam z meżowego a na nim jakas inna klawiatura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie są to usg połaczone z testm potrójnym z krwi i testem papa \jutro zadzwonie bo dzisiaj tylko baba w rejestracji i zapytam lekarza co i jak NIE OMIESZKAM ZAPYTAC O CENE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Ja nie mogę, Wanda. Ty to masz przygody!! Lepiej już go nie włączaji dołącz od prądu bo Ci czasem spięcie zrobi. Mój M też ma dziadoską klawiature, Shift ma na wysokości mojego entera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, poszperałam w necie ten test papa i ten potrójny to może wyjśc nawet grubo ponad 300zł. Nieciekawie. No ale jak trzeba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka - mój gin zrobił mi przezierność karkową i nosek na zwykłym usg (bo można) w ramach wizyty. Jeżeli te dwa parametry wychodzą ok to nie ma potrzeby dalej się badać - no i jeżeli nie masz powyżej 35 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :-) Pamiętacie mnie jeszcze ? Widzę, że sporo ciężarnych przybyło :-) To dołączam i ja :-) Trzy testy po II kreski i wczorajsza beta 113 :-) Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti oczywiscie ze pamietamy :) ostatnio nawet sie zastanawialam co tam u ciebie jak przegladalam tabelke :) Gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Katiaa. A u Ciebie co tam ? Trochę jestem nie w temacie, ale chyba nie nadrobię całości lektury :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Aaaaaaaaaaaa BETI gratulacjeeeee;););) to teraz pociągnij za sobą którąś z Naszych staraczek,bo to tak zawsze u Nas do pary jest;);P Buziole;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
Beti ogromne gratulacje! p.s. przeslesz troszke fluidkow? moze beda szczesliwe dla ktorejs ze starajacych sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove-gratuluje pięknych ruchów :) ciesz sie poki mozesz, bo wkrótce przemienią sie w "jak tu wystraszyć Mamusie?" i dosc silne kopy właśnie pod pępkiem (aż ta linia pionowa będzie bolec:) ) potem moze odwrócić sie twarzyczką do Ciebie i możesz słabiej czuc, by...nagle w nocy poderwać sie na równe nogi, bo dziecko mając czkawkę bedzie walić główką w to nieszczesne miejsce pod pepkiem :) Kala , napisałaś "nie chce nic przełykać, modlę się nad jedzeniem, mam jadłowstręt;/;/nic mi nie smakuje, śliny się zbierają;/;/tragedia będzie jak nie zacznę jeść" ...do 16 tyg -6kg, a i nadal potrafię , byc "o jeden kęs za duzo" i biegnę z pawiem...niestety okres modlitw nad jedzeniem Cię dopadł...mam nadzieje,że krótko będziesz go przechodziła...ale jeść coś musisz...nawet niech to będą ziemniaki z masłem i koperkiem, allbo sam gotowany makaron, moze banany? bukę z masłem? krążki ryzowe? musisz cos znaleźć, aby jesc...mało a częściej Marianna- trzymamy kciuki:) kto jak kto, ale góralki to uparte są , więc pewnie cel zostanie osiągnięty! Zora-liczenie tygodni-różne są szkoły. ja i moja gin i oddzial wczasowy licza skończone...ale wiele stron internetowych liczy i opisuje zaczete Wanda- są przeciwciała na toxo, różyczkę i cytomegalię. ok 19-22 tyg Twój wspaniały i ukochany gin powinien Ci zrobić tzw.połówkowe, podobne do tego , które powinno sie miec ok 11-13 tyg (tu powarcze na swoją, bo mi nie zrobiła). mierzy wtedy długość kości udowej, obwód i średnicę główki i brzuszka i chyba objętość wód płodowych (może cos jeszcze, ale nie wiem, bo moja nie dała mi wyników-wrrr i nic nie opisywała jak krowie na rowie-wrrr), robi się to po to aby po wielkościach i stosunkach tych wielkosci ocenic rozwój dziecka, czy jest w granicach normy, juz sie nie podaje wielkosci od pupy do czubka główki- mamusia wie w którym tyg ciazy jest, a wielkosc poszczególnych organów i stosunek wielkosci pokazuje w którym tygodniu dziecko ten wymiar moze ossiagnac...i moze byc tak ,ze jest 24 tydz, a długosc nozek wskazuje 22 tydz-ale miesci sie to w granicy normy-usg tez ma granice błedu a nie każdy moze miec nogi jak Vondaczkowa - badanie bezpłatne w 20-25 tyg możesz zrobic sobie 3/4D, gdzie powtarzaja pomiar tych części ciała i może cos jeszcze sprawdzają , ale nie mam pojęcia. na pewno ogląda pęcherz, nereczki, móżdzek, mozg , srece, przepływ krwi przez serce i pępowine,zołądek , wątrobe-no i widzisz dziecko nie w 2D-koszt różny 200-350 warcze na swoją, ale ogólnie cenię ją test potrójny i paapa (czy jakos tak) to jest inna bajka, a usg genetyczne inna-jedno jest z krwi , a drugie z usg Beti, jasne,że pamiętam z kim obchodzę urodziny :) gratuluję Kochana:) to Beti jest parą, czy trzeba znaleźć parę dla niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, gratuluje :) Ale te ciąże się sypią! Aż się przeraziłam przez chwilę ;) Dziewczyny umieram przez ten katar!! Doradzcie coś. Nie mam siły iść do apteki po tą wodę morską :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×