Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

a co do castanggnusa-tez chcialabym w nego wierzyc tyle ze u mnie jak bralam w drugim cyklu to pojawil ie cykl bezowulacyjny - nie wiem czy to zbieg okolicznosci czy co? dlatego ja odstawilam go;( dziewczyny owulacja za pasem- jestem po terapii CLo, i lecze sie cloitrimazolum i lykam probiotyk- mialam jechac nad morze- mialo byc slonce i elen relaks a znowu sie pogmatwalo akurat teraz w dni owulacji;( ;( ;( boli mnie glowa kosci i zimno strasznie mi co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frania wszystkiego naj z okazji rocznicy slubu:)I bardzi mi przykro z poiwodu Twojego wuja:(ale niestety takie to nasze zycie jest:(Ja nrazie po castangusie czuje sie dobrze:)ale zobaczymy czy przyniesie jakies skutki:) A jak ci zimno to przytulaj sie do mezusia i do spanka:)To zawsze pomaga na wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie za ciekawie Franiu u Ciebie, przykro mi z powodu odejścia wujka. Przetrwasz to, a potem odbijesz wszystkie stresy na urlopie :) Ja też wolałabym jechać za granicę, bo po pobycie w Bułgarii pokochałam wręcz codzienne słońce, a nad Bałtykiem wiadomo-ale znajomi tylko jeżdża nad polskie morze, a że z nimi chcieliśmy spędzić wakacje (bo nie wiadomo czy na następne dzidzi nie będzie), to się zgodziliśmy :) Ufff... skończyłam własnie pisać roczną analizę swojej pracy opiekuńczo-dykaktyczno-wychowawczej... A Ty Franiu - też piszesz? U mnie obrona już w niedz., jutro zabieram się za czytanie pracy. W pt. impreza w pracy, zostałam "animatorem czasu wolnego", muszę zorganizować zabawy dla nas, dyrekcja mówiła, że i o seksie mogą być, więc będą "jaja" :) hihi Dobranocka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) kochane pomocy bo juz zgłupiałam :(juz niewiem od kiedy liczyć 1 dc :( ja cos z tym mieszam dlatego mi takie cykle wychodza.... wczoraj na bank było plamienie ale dziś to juz niewiem.. jest jak krew ale nie ma cały czas tylko praktycznie przy podcieraniu..ale wiecej niz plamien..ale temp jeszcze do konca nie spadła....to chyba jeszce nie jest 1 dc ??pomóżcie bo zwariuje z tym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki zmieniłam nastawienie bo wiem ze takie uzalanie nad soba nic mi nie da ...jeszce sie nie daj boże nabawie depresji...już pogodziłam sie z tym ze kolejny cykl przede mna :)a ja lubie moje starania :) sa troche inne niż zdrowych par ale lubie je :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katale
Hej dziewczyny! Pozdrawiam wszystkie. Nie odzywałam się długo bo myślałam, że Was zaskocze miłą wiadomością, a tu du.. . Trudno, przynajmniej Castagnus skrócił mi cykl do normalnej długości - ostatni trwał 36 dni, a ten pierwszy teraz zCzastagnusem 32, więc się cieszę. Teraz zaczęłam drugi cykl z C. pewnie się uda :-). U mnie niby wszystko ok, badabia prolaktyna 15, testosteron też, tsh ok, LH i FSH mieszczą się w normnie, tylko LH jest ciut więcej niż FSH może w tym problem? LH 7,5, a FSH 5,8. Niby lekarze mówią, że ok. Cykle są w miarę regularne i owulacyjne - byłam kilka razy na monitoringu. Może niedrożność. Mialam zaplanowane HSG na ten cykl, ale przesunął lekarz to badanie na następny. Tak to u mnie wygląda. Teraz dalej wiesiołek, siemie lniane, Castagnus :-) W końcu zadziałają... Cieszę się z Wsazych wyjazdów, ja narazie nic nie zaplanowałam, u nas w domu remont i ciężko z czasem wolnym i wolną kasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katale
Do Monisi: :-) Trudno tak wyrokować, musisz chyba poczekać, pewnie @ tak się powoli rozkręca. Ja też byłam w pierwszym dniu @ załamana bo myślałam, że się udało, a jednak nie. Miłego, udanego wyjazdu, zero stresu, same przyjemności, a napewno się uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej katale :) no chyba tak :) bo brzuchol zaczał boleć..wiec raczej od dzis @ bede liczyć..wiec cykl bylby 25 dni..no tak krótkiego to jeszcze nie miałam...ale moze wkoncu mi sie unormuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pankolina - Bóg jest dawcą wszystkiego i panem życia.Czerwone niteczki,skarabeusze,słoniki z trąbką w górę - te wszystkie gadżety to zabobon i grzech przeciwko 1 przykazaniu.Uważaj na te sprawy i zastanów się.To,co na pozór może wydawać się takim nic nie znaczącym drobiazgiem,talizmanem,ulubioną maskotką - może być otwartą bramą dla opętań demonicznych.Zło jest inteligentne,krąży wytrwale i szuka furtki,którą może się wcisnąć.Możemy się śmiać z tej czerwonej nitki,ale cóż to oznacza?Ano tyle,że bardziej ufamy czerwonemu nylonowi niż Bogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka Monisia - ostatni cykl u mnie liczył sobie 25 dni,a ja od kilku lat w ogóle bez luteiny nie miałam @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)Dobrze,że się pojawiłaś Katale:)Tak myślałam,że nie ma Cię bo próbujesz sobie i nam zrobić niespodziankę;)Uda się w końcu,przecież wiesz:)Mamogaby-Twoja sugestia o niebezpieczeństwie zw.z zabobonami ma sens ale tylko dla kogoś kto wierzy w Boga?Nie obraźcie się dziewczyny i nie bierzcie do siebie-dla mnie on nie istnieje,w żadnej postaci.Nie wierzę w Boga-ja wierzę w siebie;)A moje wczorajsze wynurzenia były ogólnikowe-chodziło mi tylko o to,że sądzę,iż każdy człowiek ma jakiś swój sposób na uzyskiwanie pomocy,wsparcia psych.,komuś/czemuś powierza swój los-a są to różnie rzeczy,"osoby"czy sposoby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katale - skoro cykl Ci się skraca z 36 dni do 32,to znaczy,że castagnus jest dla Ciebie.Następny cykl może być sukcesem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) U mnie poranne mdłości...niestety... Przykro mi z powodu wujka...Ale jak to mówią, gdy coś się kończy to coś się zaczyna więc cicha modlitwa za jego duszę powinna ukoić troszkę smutek. Wczoraj byłam na próbnej fryzurze ślubnej a dziś jadę wybierać bukiet choć samopoczucie pomalutku coraz gorsze... Trzymajcie się dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia pierwszy dzien cyklu liczy sie kiedy pojawi sie normalne krwawienie. takie plamienie ktore masz zalicza sie do poprzedniego cyklu. ja mam dokladnie tak samo i pytalam lekarza jak to liczyc. mialas badany progesteron? w wiekszosci przypadkow plamienia sa powodem niedoboru progesteronu w fazie lutealnej i to blokuje zajscie w ciaze. u mnie tak wlasnie jest. 3 cykl bede brala duphaston i jest juz lepiej, ale leczenie trwa min 6 miesiecy. jesli tego nie zbadasz a uda Ci sie zajsc w ciaze tak jak i mi sie udalo to jest duze prawdopodobienstwo ze poronisz. u mnie tak to sie skonczylo, mieszkam w UK a tutaj nie robia zadnych badan tego typu i nawet nie wiedzialam ze to przez to. nie strasze Cie ze u Ciebie jest to samo ale warto to sprawdzic. jaka masz dluga faze lutealna? tzn ile dni miedzy owulacja a plamieniami? u mnie dzis 11 dc test owulacyjny jeszcze negatywny, pije siemie lniane i jest bardzo mokro ale sluz jeszcze sie nie robi plodny. a co do wyjazdow to ja tez potwierdzam ze wyjazdy czynia cuda, w obie ciaze zaszlam wlasnie na wakacjach. znajoma przez lata sie starala i wyjechala do hiszpanii na 2 tyg i wlasnie tam zaszla, za 2 lata pojechali znowu i zaszla ponownie. ja liczylam tez na cud na ostatnim urlopie ale niestety sie nie udalo. mam tydzien urlopu za tydz ale nie planuje zadnego wyjazdu no chyba ze bedzie jakas nagla decyzja ale tutaj jest taka pogoda ze nosa sie nie chce wystawic z domu. wczoraj swiecilo slonko a dzis wieje strasznie i pewnie zaraz bedzie padac i tak ma byc caly kolejny tydz. i takie to lato w tej zakichanej szkocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej madzik :)no juz mi sie rozkreciła..wiec od dzis 1 dc :) ja badałam progesteron i miałm prawie 24..nie pamietam jednostki :) i gin mówił ze bardzo dobry wynik :) i ze te plamienia sa spowodowane tym ze mi przed @ hormony bardzo wolno spadaja..i faktycznie tak jest bo ja od kilku cykli prowdze wykresy i nawet po temperatuzre widze ..bo wolno spada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajdzie madzik tez mam dzis 11 c-takze idziemy rowno;) dzis ine na 11 15 na moitoring jestempo CLO- zobaczymy- ja sie obawiam ze mi nie peka pecherzyk- ostatnio mialam cykl bezowulacyjny-wkurza mnie ze to wszytsko tak wolne idzie- hsg jeszcze nie mialam- wzielam 4 tab clotrimazolum- dzis zadzwonilam do szpitala zeby umowic sie na czystosc to mi powiedzieli ze mam dzwonic 1 tydz przed @- w takim tempie sie nie doczekam- a badan innych nie mialam robionych- a co odpowiada za pekniecie pecherzyka? kupilam dzis witaminki bo poprzednie kupilam i biore probiotyk ginekologiczny.. jakos szaro i smutno mi- urlop mam w sierpniu dopiero-planuje jechac do egiptu;) tzn leciec ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja pisze zagmatwanie-poprzednie tabletki ze femibion zgubilam i dzis kupilam inne tansze, na monitoring ide na 19 15. bralam CLO- tabletki na owulacje ale boje sie ze one nic nie dadza bo obawiam sie ze nie peka mi pecherzyk. clotrimazolum bralam bo ostatnio czystos wyszla zle- gonekolog ze szpitala kazala brac zaraz po @, potem odczekac 3 dni i przyjsc-czyli wynika ze w pon powinnam pojsc a pani w rejestracji mowi ze mam zadzwonic tydz przed @-kazdy mowi co innego!!! moje cialo sie nieraduje-wiesz aska-wiec pewnie znowu fasolka nie bedzie chciala w nim zamieszkac-ale sami rozumiecie-pogrzeb, koniec umowy, brak pracy, przeziebienie... eeee tam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Mamagaby. Czy Ty jesteś katechetką? Może jest 1 % osób, które wierzą w takie rzeczy - opętania demoniczne... Jestem pewna, że 99 % ludności przywiązuje czerwone kokardki na wózkach, ma słoniki z trąbą, nie raz znaleźli koniczynkę czterolistną i noszą talizmany, kamienie, odstraszacze snów, łuski itp - proszę Cie... Demony w tych drobiazgach, nie - to nie dla mnie bajeczka, kończe temat. Nie gniewaj się, ale wyraziłam swoje odmienne zdanie. Franiu - głowa do góry, jesteśmy młode, więc nasz czas nadejdzie, a im bardziej będziemy chciały, to pewnie nam nie wyjdzie, dajemy na luzik ;) Badania czystości będą pewnie dobre, będziesz wiedziała co dalej Cię czeka - a to już są plusy. Czekamy na wieści od gina - zaciążyła nam koleżanka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja-@@@@@
Witajcie siedzę i rycze Ciąży nie ma na usg , Bylam DZIS PO badaniu na fotelu ginekolog powiedziała że widzi zasinienie , i rozpulchnienie Żadnych infekcji itpp,,,, . Potem badanie usg i zero nic pustka Sprawdzila jajniki wszystko ok Na jutro mam bete do wykonania , Jeżeli negatywna to mam tabletki na wywołanie okresu jeslu pożywna to sa obawy że pozamacicz ASIU ILE WYNOSI GRUBOŚĆ TWEGO ENDOMErDIUM ? Moje 3 cm sama powiedziała ze jest grube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznajoma77-mój M też mnie czasem budzi w nocy;)Wie,że jest misja do wykonania i nie marnuje czasu:D Franiu86-przykro mi ogromnie,że tak Ci się ostatnio życie poplątało:(nie na wszystko mamy wpływ niestety ale musisz wierzyć,że wkrótce wszystko pomalutku się wyprostuje.Dodam tylko,że idę z Tobą łeb w łeb-ja też mam dziś 11 d.c.;)Nadiu85-o Wałbrzychu wiem dość sporo-mieszkałam tam kilka lat(podczas studiów);D teraz mieszkam w Lubinie-bardzo blisko czyli:)Aśka-ja wiem,że to co napiszę może wydać się dziwne ale ja to Ci tych mdłości zazdroszczę;p..Wiem jak to jest, bo już to przerabiałam w pierwszej ciąży i czekam na ten objaw z tęsknotą wręcz.Jak mdli to dobrze-rośnie sobie poziom hormonu i wiesz że jest O.K;)No i czujesz obecność Twojego malusieniego dzidziusia pod serduszkiem:)Kaju-czekałam aż się odezwiesz.Rozumiem Twój żal,złość i rozczarowanie-nie na takie wieści czekałaś od lekarza.Pozostaje poczekać a później działać zgodnie ze wskazówkami gina:(Wszystko dla Twojego dobra-jeśli mróweczka zabłądziła i nie jest tam gdzie powinna,będziesz musiała zadbać o swoje i zdrowie.Później pomyślisz o dalszych starankach- następnym razem zakończą się pomyślnie-wierzę w to.Tego Ci życzę kochana i ściskam Cię mocno!!!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja-@@@@@
Pankolina Dziękuję za twoje słowa, Najgorsze ze jutro zrobię bete a wynik otrzymam w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kaja - szkoda, że to nie fasolka, ale dalszych badaniach będziesz wiedzieć, co może być nie tak i zaczniesz to "naprawiać", to zobaczysz, że od razu będzie lepiej, że coś działasz, że nie stoisz w miejscu i że zmierzasz ku dobremu kierunkowi.Jesteśmy z Tobą. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie nadia- tak my tez piszemy te sprawozdania i mase innych bzdur- ja od dzis mam L4 wiec kicham na wszystko-tam i tak kazdy ma mnie w d... bo wiedza ze to moje ostatnie dni pracy- a mnie bola plecy i mialam goraczke 2 dni, w nocy straszne drgawki raz zimno a raz cieplo wiec wzielam zwolnienie i juz;) a teraz sluchajcie co u gina... dzis 11 dzien cyklu (czyli rowno z pankolina i madzike mam ;p ) pecherzyk jest w lewym jajniku- czulam to- ale ma 11 mm- gin powiedzial ze to malo, ze musze przyjsc w pon i zobaczymy ile bedzie mial jak 20-22 to ok- a jak nie to znaczy ze za wolno rosnie i bede w kolejnymcyklu brala po 2 tab CLO. ja mowie mu ze cykle mam od dawna regularne 30 dniowe- ze testy owu pokazuja mi 2 kreski ok 17- 18 dnia cyklu- on po pierwsze powiedizal mi ze testy wskazuja poziom hormonu i tak moze byc-ale ze owulacja w 17,18 dniu cyklu (mimo ze dokladnie po owulacji za 14 dni pojawia sie @) jest za pozna bo komorka jajowa tez zyje okreslony czas i jest juz obumarta! czyli wynika z tego ze jak peka mi pecherzyk okolo 16-17 dnia to jajeczko jest juz obumarte i nie ma czego zapladniac... bylam zdziwiona bo w zasadzie cykle jak w zegerku, owu tez.. a tu zobaczcie co z tego wyszlo-ja bym zyla w nieswidomosci ze jest wsyztsko ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja bardzo mi przykro ze nie uslyszalas tego co chcialaas i tego czego wszystkie Ci zyczylysmy. powiedz w laboratorium ze to pilne i powinnas dostac wynik w ten sam dzien popoludniu, tak przynajmniej jest u nas. Monisia a pytalas gina czy to ze te hormony tak slabo u Ciebie spadaja to nie jest jakas przyczyna ze nie nie mozesz utrzymac ciazy mimo tego ze doszloby do zaplodnienia. jakie dokladnie hormony Ci tak slabo spadaja? i dlaczego tego nie leczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :)ja w pracy kawe pije :)i brzuchol boli strasznie..ale jestem twarda i nic przeciwbólowego nie biore...:)jak dobrze ze jutro weekend :) chociaz mam troche zaplanowane :) bo musze kilka rzeczy kupic na wyjazd i ciuchy przygotowac :) a wczoraj kupilam sobie dresik jak mi tu radziłyście :) powiem Wam ze troche kosztował..ale jest śliczny :) i na pewno długo bedzie mi słuzył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodźo
Witajcie kochane. A chciałam Wam bardzo podziękować za doradzenie zakupu testów owu :)) Sceptycznie do nich podchodziłam, ale jednak wskazują owu :) bo z wyliczeń i tempki wynika, że owu jest, to już coś :)) Chociaż wiem, że to nie cykl bezowulacyjny :)) Tak bardzo bym chciała zobaczyć takie same dwie krechy na teście ciążowym :) Ale poczekamy, zobaczymy :) Trzymajcie się Kobietki, ściskam każdą z Was bardzo mocno, pozdrawiam cieplutko i słonecznie, bo u mnie na Pomorzu leje z nieba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodźo
Monisiu, tylko boję się rozczarowania, bo przedtem tak na czuja, tylko na śluz rozpoznawałam owu, a teraz mam kilka potwierdzeń, więc jak się rozczaruję, to dopiero będzie ryk ;) ale póki co, to żyję nadzieją :)) Pamiętaj kochana o seksownej bieliźnie na wyjazd, niech będzie dla Was wyjątkowy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam kochana pamietam :) wiecie co ja wczoraj kupiłam tą mace o ktorej pidsalam i Wam tez polecam :) tu macie artykuł ze ona nawet o 180 % poprawia jakosc nasienia :) http://www.rodzinko.pl/plemniki-strajkuj/1018-witaminy-salfazin-maca-selen-e-l-karnityna-i-inne.html i dla kobiet tez jest bardzo dobra :) ja łykam razem z m :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja-@@@@@
cześć dziewczyny dzieki za słowa otuchy dziś troche lepiej się czuje, jakoś to wczoraj sobie w tej cholernej głowie poukładałam ale nadal siedzi mi jeszcze jedna myśl bo ostani cykl mialam ładny 28 dniowy , ale pozostale nieregularne nawet mocno gdy ginekolog powiedziała ze szyjka mocno rozpulchniona, a endomedrium grube bo 3 centymetrowe to spytałam sie jej a co gdyby owulacja sie przesuneła bo cykl był dłuższy , wówczas na ug możnaby jeszcze nic nie zaobserwowac a Ona na to , że wywołujemy miesiączke chyba nie brała pod uwage tego dzis po 15.00 jade na te BETE HCG bede miała juz 100 %%%% pewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×