Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość agnieszka1979
o ja głupia nie wiem co powiedzieć i podszywam się za agnieszka1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka1979
swędzi mnie tyłek coraz bardziej robię sie nerwowa, dziewczyny pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję,bardzo mi przykro Słodka z powodu Twojej straty a temu dziwakowi z powodu braków.....we wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my chyba w złym kierunku zmierzamy ;) tak sobie myśle ze słodka miała zarezerwowany nick dziwny nik odzywa się zawsze gdy jest słodka, ewentualnie czasem mi troche wróży , albo coś tu nie gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja tak pomyślałam!! Ale i tak się niezle uśmiałam czytając to :D Nie śmieje się z żadnej z was!! Tylko bawi mnie ta wymiana tekstów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
I tu sie dziewczynki z wami musze zgodzic zawsze odzew z jakis dziwnych nikow jest wtedy kiedy slodka cos napisze tak cichosza... No i o wandzie tez zawsze napomkni ale to zazwyczaj jak juz jest afera ze slodka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
A ja dziewczyny znów was chyba będę musiała opuścić bo zwariuję. Dziś rano bardzo się zestresowałam i dostałam miesiączkę ( w 23 dniu cyklu)-porażka....ale piersi bolą nawet bardziej niż przed.... Ryczałam chyba do 12. Pojechałam dziś polatać balonem i w drodze pomyślałam sobie że staje się zgorzkniała do wszystkich( dzieci i dorosłych)...coraz bardziej zaczynam siebie obwiniać....tym bardziej że mój facet wierzył że teraz się udało....Powiedział że jestem zablokowana... chcę sobie kupić małpkę...a to też chyba jakiś mój wymysł....rekompensata.... .. Zrobiłam hormony...biorę witaminy...(on także)....po świętach pójdę do lekarza tutaj na Węgrzech.... Może wystarczy tylko jakiś lek ...albo zastrzyk.....i się uda.... A narazie zajmę się pracą i może w ogóle przestanę myśleć..... POzdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alooo,faktycznie małpka ze wszystkich zwierzaków chyba najbardziej przypomina dziecko,też uważam że sobie rekompensujesz.Jeśli myślisz że odpoczynek od forum ci pomoże to jak najbardziej zrób sobie wakacje ale w razie w. my będziemy na ciebie czekać:) Zazdroszcze lotu,musiało być cudnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dawno mnie nie bylo ale u mnie nic ciekawego sie nie dzieje, co do staran to w tym cyklu calkowicie sobie odpuscilam malo bylo przytulanek a w dni plodne wogole. moj ma jakies schizy bo teraz nie chce bym zaszla bo twierdzi musze utrzymac prace itp. Z jednej str dobrze mowi ale z drugiej jest mi przykro. Przeciez ja wiem ze tak szybko w ciaze nie zajde wiec mozna by bylo bez obaw sie starac, a tak z jego podejsciem to wogole nie mam nastroju ostatnio na te sprawy. I do tego chyba jakas infekcja sie przyplatala. Musze isc do gina. moniaaa gratuluje 2 kreseczek Zora, slodka przykro mi ze stracilyscie ciaze. Jesli o kim zapomnialam to sorki ale tak naskrobalyscie ostatnio duzo ze nawet nie mam kiedy tego przeczytac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodkogorzka20
Hmmmm a czy to moja wina,że jak ja się odezwałam to ta....też pisała???? Ok ok już więcej wtedy nie napisze. Ale to niestety nie moja wina.Dzięki za wszystkie opinie trzymam za każdą z Was kciuki żeby Wam się udało. Będę Was czytać,ale pisać już nie będę jeśli myślicie,że to z mojej winy!:( Pozdrawiam Papapa.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Kasia, Zuzka, Wanda bardzo Wam dziękuję, kogo pominęłam to przepraszam. Dziewczyny, najważniejszy jest Wasz związek. Trzeba dbać, by miłość nie wygasła i nie dopuszczać myśli, że jedno mysli, że drugie jest winne. Najważniejsze, by trzymać się razem. Dróg do dzidzi jest wiele. Ja byłam pewna, że się nie udało, bo nie było praktycznie do 25dc żadnych objawów (poza wrażliwymi sutkami). Miałam odpuścić na 2-3 m-ce i przygotowywać M psychicznie na adopcję. Myślałam o IUI z nasieniem dawcy, INV raczej odrzucaliśmy. Nie zamykajcie się na inne rozwiązania, bo wtedy tylko czarna rozpacz, a jak się widzi inne drogi, to człowiek się wycisza i spokojnie czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Zuska, nic, czuję się kompletnie jak nie w ciąży, poza powiększonymi piersiami i lekkim dziubaniem a macicy zero objawów. To i dobrze, bo jak by coś poszło nie tak, to będę to bardziej traktować jak normalną miesiączkę. Ale wierzę, że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Monia a który tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
...chyba znalazłam ...16.04 podwójna czerwona krecha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
dziś dopiero 31 dc (18 dni po IUI)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, jak nastroje ? Swieta sie zbliżają, choć dla mnie pracujące to i tak sie ciesze :) pogoda ładna :) widzialam, ze tu ostatnio " działo sie, działo " ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodka nie chciałam nikogo urazić, poprostu najpierw mówie potem myśle i z pisaniem też tak mam Przecież mnie ta "osoba" też zaczepia w ogóle dziwne, że dajemy sie sprowokować osobie do dyskusji na takim poziomie, ale przynajmniej ubaw jest pogoda piekna, az lepiej człowiekowi na duszy i żyć sie chce alooo też czasem chciałam sobie zrobic przerwe od forum, ale za chwile i tak wchodziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodkogorzka20
tak wogle to zartowalam z ta cała ciaza i poronieniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooo
test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem,po co ludzie ktorzy nie sa wlasciwie zainteresowani wymianą wartosciowych informacji wchodza na to forum ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś się pode mnie podszywa dziewczyny!!!! To wyżej to nie ja pisałam!!!! CO ZA WREDNE LUDZIE:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodkogorzka, my to wiemy że nie Ty pisałaś. Ktoś ma widocznie rozdwojenie jaźni. Nie przejmuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko dlaczego mnie się uwziął co ja takiego zrobiłam nie rozumiem:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa alfa
nikt sie nie uwzaił na ciebie tylko poprostu jestes głupia jak but słodka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignorujcie dziewczyny tę podłą babę to jej się w końcu znudzi. Mooniaa, nie myśl w ogóle o tym, że możesz dostac @, wszystko będzie dobrze, a najważniejsze jest pozytywne nastawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka_1 Łatwo Ci się mówi Kochana,bo na Ciebie nie najeżdża. Ale trzeba spróbować.Ta osoba na pewno nie jest normalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka, padło pewnie na Ciebie bo Ty dajesz się szybko sprowokować. Wanda też niemal od razu odpowiada na zaczepki. To jest własnie wasz błąd. A ja się dzis biorę za przedświąteczne porządki. Rychło w czas ;) A jakiego mam lenia!! Ale jak trzeba to trzeba. Dziewczyny, mąż przede mną ucieka!! :( Nie chce sie przytulać mimo że czuje się juz dobrze i od 3 dni nie mam ,,@''. Chyba sie przejął. W ogóle jakoś tak niezbyt miedzy nami się robi ostatnio.. Ostatnio mi powiedział że się boi ale gdy zapytałam czego dokładnie to sam nie potrafił odpowiedzieć. Ach, te chłopy -niby tacy macho a to tylko pozory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×