Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość mooniaaa123
Zorka, u Ciebie to już bliżej niż dalej. Ciesz się wiosną i spokojem i za 2 miechy najdalej będziesz żygać jak kot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniaaaaa123 - gratkiiiii, za miesiąc dołączam do Ciebie !!!!! Należy się Tobie jak mało, której - Twoja cierpliwość....... super !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie się przywlokłm z ogrodu,padam na twarz:) ale pomogło,nawet nie wiem co mi wyszło z tego skalniaka bo jak skończyłam to już ciemno było.Jutro zobaczymy,nie mam siły nic gotować więc wysłałam męża po kebaby,dopiero biedny wrócił a tu znowy w drogę ehe ale jestem okropna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Lovekrove, dzięki serdeczne. Mi się wydaje, że nam się wszystkim należy, jak psu zupa. Mam obok takich patologicznych sąsiadów, dziewczyna, co waży ze 35 kg, urodzła już drugie dziecko (oczywiście z zespołem postalkoholowym), drinkują wszyscy na maksa, teście i rodzice, a te dzieci w tym siedzą. I jakoś nie ma tam problemu ani z zajściem ani donoszeniem. Skoro tacy mają, to my też!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
A ja się już calkiem czuje do niczego....chyba zaczynam wariowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniaaa, kochana gratuluje Wam serdecznie!!! Wierzyłam od początku, że IUI zdecydowanie wystarczy, w końcu wszystkie trzymałyśmy piątkowe kciukasy:) .... naprawdę strasznie się cieszę... Ciesz się kochana tym pięknym stanem, dbaj o siebie i wypoczywaj... Paula, co to za dolinki u Ciebie? halllloooooo....wniosna jest, bociany przylecą niebawem, będzie dobrze.... Lovekrove, gratuluję potwierdzonej owulki:) no to w następnym cyklu bierzemy się do roboty:) Miłej niedzieli kobietki Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie ma żadnych dolinek,już jestem grzeczna:) Zuzka,Alloo co się dzieje?teraz ja was zaczne doprowadzać do porządku,pisać tu ładnie co się podziało?Czasem naprawde wystarczy wyrazić się na piśmie,puźniej przeczytać i już lepiej się robi..przetestowałam na sobie,a skalniek,cóż,,,projektantem ogrodów to ja raczej nie zostane hihi ale przynajmniej się starałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniaaa123Gratuluje :) podzielam opinie dziwczyn należało Ci się jak mało komu (co nie znaczy że nam też sie nie nalezy:) ale musze Ci powiedzieć jeszcze jedną rzecz Dużo myśałam o Tobie w kontekscie tego mnie jeszcze czeka (pisałam to już chyba) i naprawde mimo dołow zaczynam wierzyć, że i dla mnie jest nadzieja :) nie wiem jak to działa, ale się ogromne ciesze Nie dziw się rodzince, boją się uwierzyć Dobrze, że Ty masz zdrowe podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodkogorzka20
Kochane!!!!!!!!!!!!!!:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( Właśnie wróciłam dzisiaj ze szpitala:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( NIE MA JUŻ MOJEJ FASOLKI!!!!!!!:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
dawaj na przytulaska...współczuję Ci bardzo... a czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvgbhjnkmk,l
słodkogorzka20 i całe szczęście!!!!!!!!!!!! Już się martwiłam, że zostaniesz mamą!!!!!!!!!!! Nie czas na ciebie jeszcze, jestes mega niedojrzałym dzieckiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvgbhjnkmk,l
wanda a ty nie zajdziesz w caize :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodkogorzka20
Kochane dziękuje Wam,że byłyście i pomagałyście. Szkoda,że tak ktoś pisze ale to nie jest miłe oby Cię nigdy coś takiego nie spotkało.Trzymajcie się!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka po co się dajesz? Ktoś ma ze sobą problem, źle Ci tu było z nami? , przez jednego niedorozwoja chcesz uciekać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodkogorzka20
Po prostu jestem gówniarą i tak NIE ZASŁUŻYŁAM NA DZIECKO!!!!!!!!!!!!!! Wam bardziej się należy takie szczęście!!!! Ja jestem do d***y!!!! Nie kobieta!!!!!!!!!!!! WSZYSTKO SIĘ SYPIE WSZYSTKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
Slodka przykro mi:( Dziewczyny co sie dzieje, to jakas plaga poronien...??? Nie rozumiem jdne kobiety cala ciaze pija pala imprezuja i jest ok a te co tak bardzo czekaja zeby zajsc dbaja o siebie i taka tragedia...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarados
gorzka kup se lalke narazie a decyzje o dziecku serio odloz na pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka1979
olać ją i nie reagować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej... myślisz ze ktoś ma prowo sądzić komu się należy dziecko, a komu nie? czy też jak w moim wypadku wróżyć czy je bede miała czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvgbhjnkmk,l
słodkogorzka nawet nie była w ciąży to była ściema od samego początku ,nie ma żadnej fali poronien.........to małolata wymyśla temat ,zobaczycie ze jeszcze nas czyms żaskoczy. dzieci nie powinny miec dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
Ja mysle ze lepiej na takie zaczepki wogole nie odpisywac i nie reagowac bo to naszego anonima wlasnie bawi i na to czeka zebysmy odpowiedzialy i zeby dalej mogl nas obrazac... najlepiej udawac ze tych wpisow poprostu nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodkogorzka20
Przepraszam mam dziś OKROPNY DZIEŃ!!!!!! Siedzę i wyję......:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka1979 masz racje Tylko ja mała jestem i mam serce blisko du#y i strasznie nerwowa jestem jak słysze coś takiego to mnie tak nosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka1979
pewnie ten "anomnim" to suka , która jest wyczyszczona, bo nawet jej płód nie chciał jej pokochać, rodzina ją olała bo ma dość takiej mendy, która zgorzkniała po stracie dziecka, a facet to ma ja w głębokim poważaniu chodząc do kobiety która naprawde kocha...żal mi tej osoby...biedactwo...okażmy jej trochę litości i współczucia...bo na złość i gniew takie... nie zasługuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka1979
Wanda...nie masz się kim przejmować ...czyjeś zdanie? phi! sama znasz swoją wartość! słodka - płaczesz do jutra. jutro uśmiech nr 5 na buzię ...witaminki...i luzik. myśl,że nie możesz teraz zajść bo masz okres kwarantanny...wpadniesz. tylko myśł,Że nie możesz zajśc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvgbhjnkmk,l
agnieszka1979 jesteś stara a głupia :D i pomyśleć ze to pisze 32 latka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×