Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Aśka-obie mamy dziś dzień na rymy;D Porzeszaniem sukni się nie martw-na Waszym ślubie będziesz najpiękniejszym świadectwem na to,że wypełniła Cię Wasza wzajemna miłość;)Będziesz piękną Panną Młodą.No,a teraz sio-na spacer miałaś iść Łobuzie;D Dodżo ja dziś kupiłam na Alledrogo kmpl.testów na OWU(paskowe,instrukcję dołączą do przesyłki)i gratis do tego dostanę 3 ciążowe:)Zapłaciłam z przesyłką za to ok.13 zł?Jakoś tak.Kupiłam tu http://allegro.pl/testy-owulacyjne-owulacyjny-10-szt-3-test-ciazowy-i2403295290.html (sprzedawca ma 100% pozytywów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodźo
Pankolina - ogromne dzięki :)) Też kupię, a co tam szkodzi spróbować. Jesteście wielkie, ale optymizmem żeście mnie zaraziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana.M
pankolina fajnie ze podalas stronke na ktorej kupilas:) zaraz zamawiam i spróbuje z tymi testami owu.jeszcze nigdy ich nie stosowalam :) Dużo ciekawych rzeczy można sie od Was dowiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O!Te kasetkowe fajne i niewiele droższe.Jak teraz mi się nie uda,pomyślę o takich na kolejny cykl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodźo
Monisiu, też super strona. na pewno skorzystam również. Tylko nurtuje mnie takie pytanie, czy jeśli test wskaże owulkę, no i się poprzytulamy z M, to żołnierzyki zdążą dobiec do celu na czas?? Jeśli komórka jajowa żyje tylko 24 godz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak kupowałam to była promocja i w tej cenie miałam 20 testów :) dżodżo napewno zdąza :) testy owu sa pozytywne na 48-72 godziny przed owu :) ja nawet spotkałam sie z opinia ze dopiero dzień po pozytywnym teście owu powinno sie starac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodźo
Ale się nakręciłam, ha ha jak @ się skończy to mój M będzie błagał o litość :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Naprawdę się wkręciłyście :) Ale super :D Ja osobiście polecam tylko kasetkowe testy, raz miałam paskowe ale nie były dla mnie wiarygodne. Za to kasetkowe - rewelacja !!! Owulka co do minuty :) I stosowałam tylko 2 m-ce, następne były testami ciążowymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis 13 pechowy,,,, jeszcze tylko nadzieja ze uda sie w tym cyklu bo zapowiada sie nieciekawie ... dzis caly nas dzial dostal wypowiedzenie z pracy ...niespodziewanie... jutro mamy miec jeszcze rozmowe i wyjaśnienie co i dlaczego ... takze w ciagu paru chwil wszystko uleglo w gruzach ;( jak narazie mam miesiac do zastanowienia sie czy probowac dalej mimo wszystko czy odpuscic ... dola mam dzisiaj na maxa... wczoraj sknczyl mi sie castagnus... poszlam do apteki po pracy ale go nie kupilam.. po co .....w glowie mam jeden wielki metlik sorki ze Wam popsulam super atmosfere na forum ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uhuhu...:/Justa-to się porobiło...Ciekawa jaka jest przyczyna?W zależności od tego-dlaczego-albo należy Ci się odprawa albo Sąd Pracy(gdyby to był jakiś hardkor np.)albo 3 głębokie wdechy i poszukiwanie czegoś nowego.Na pewno jest Ci ciężko,a realnie patrząc to trudno z uśmiechem starać się o dziecko jeśli nie masz nawet wizji pracy..Cóż,pozostaje Ci czekać do jutra i podjąć jakieś działania jak już coś się wyjaśni.Nie martw się-dla mnie 13ty też jest pechowy-13 lutego b.r.na rutynowej kontroli u gina,dowiedziałam się że mój Synek nie żyje...Byłam w 25 tygodniu ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia pewne ze szczescia nie moze przestac skakac z radfosci bo teraz to na 100 % jest pewna ze ma malenstwo pod serduszkiem,tak to juz jest my kobiety potrzebujemy potwierdzenai!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana.M
Justa bardzo Ci współczuje :( wiem coś o ty.Ja dostalam wypowiedzenie pod koniec lutego...a od 3 marca jestem juz bez pracy :( Ale nie przejmuj bedzie dobrze:) trzeba tylko myslec pozytywnie.:)Głowa do góry:D I wszystko sie ułoży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panoklinka przykro mi ... . mam cichą nadzieje ze w tym cyklu się uda ...chociaz z drugiej strony mam stracha ze jesli sie uda to bedzie zlosliwosc losu... bo akurat wg gina wczoraj powinien peknac pechezyk .... mam isc jutro na dalszy monitoring ale nie wiem czy to ma sens (chociaz pewnie pojde ... w razie co moze sie przydac jakas dodatkowa informacja ... ) my nic nie nabroiliśmy..... nabroili inni na nas sie odbilo... bo niby my mielismy ich pilnowac.. ciekawe ...... w w rozwiazaniu umowy napisali nam...niwykonywanie poleceń zarządu... mam nadzieje ze tym razem sie uda.. trzymajcie kciuki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ZALAMANA masz racje nie martw sie justa wszystko sie ulozy tak jest ze raz pod gorke a raz z gorki.dasz rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia pewnie świętuje opijając Bobofruitem ;P Kurcze Justa, współczuje - ale idź za radami koleżanek - Sąd Pracy zawsze staje za pracownikiem, wiem, bo mój brat i koleżanka tak wygrali sprawę, ale szczegółów nie znam, także odwołuj się i ubiegaj o odprawę. Przykro... Byłam dziś na filmie o Agacie Mróz "Nad życie", ale wyciskacz łez, masakra co ona przeszła żeby ciąże utrzymać... A wiecie, że w tym filmie wystąpił prawdziwy jej mąż z jej córeczką - jako gość składał życzenia młodej parze... Zycie jest niesprawiedliwe dla niektórych... Ja biorę bromocorn od niedz. i trochę ospała jestem, może niedospana, nie wiem, czy to po tabl., czy taka pogoda deszczowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymamy kochana ja tez jestem 1 dzien po sodziewanej @ i mam nadzieje ze nie przyjdzie czekam do jutra a jak sie nie pojawi to robie w piatek test mam nadzieje ze nie za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana.M
Justa trzymamy kciuki :) Napewno bedzie dobrze :) MUSI BYC DOBRZE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu odezwij się bo martwię się o Ciebie, zdaj nam koniecznie relację co powiedział lekarz. Trzymam kciuki, pozdrawiam Justa bardzo mi przykro z powodu Twojej pracy i choć pewnie trudno Ci w to uwierzyć, to powiem Ci, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Pozdrawiam Cie serdecznie, serduchem jestem przy Tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa-idź na ten monitoring.Może się uda?Może już się udało?Czasem jest tak,że coś nam los zabiera a coś daje;)Gdyby tak się stało to chyba żadne kłopoty tego nie przyćmią,bo niewyobrażalnie mocno chcesz być Mamusią-prawda;)?Także głowa do góry!Co do decyzji-takie zwolnienie,bez ostrzeżeń,rozmów dyscyplinujących,ew.kar pieniężnych z dnia na dzień to nie fair i podlega Sądowi Pracy.No,chyba że zbiorowo dopuściliście się rażącej niesubordynacji to już inna kwestia..ale poczekamy-zobaczymy co tak jutro wam wytłumaczą.Póki co nastaw się na wizytę do gina i myśl przede wszystkim o sobie:)Może jakaś kąpiel coś chociaż zaradzi?Nadia-baaardzo chciałabym zobaczyć ten film!Widziałam zajawkę i tylko te fragmenty potrafiły mi wycisnąć morze łez..Agata była niesamowita!!!Załamana-gratuluję nastawienia;)Tak trzymaj kochana!Martusiu-3mam kciuki za 2 tłuste krechy w piątek.No,chyba że nie wytrzymasz do tego czasu i zrobisz wcześniej;D wtedy się chwal,pisz i informuj-my tu wszystkie czekamy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana.M
To dzięki Wam kochane mam takie nastawienie:)dalyscie mi ziarenko nadzieji :)ze w koncu moze sie udac . JESTESCIE WSPANIALE :) a tak poza tym to trzeba myslec pozytywnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję dziewczyny za pocieszenie...jesteście wielkie... na monitoring pojde... chbya ze po tej jutrzejszej rozmowie calkowicie sie rozloże i nie dam rady na niego iść... my naprawde nic nie zrobiliśmy ,,, jak prezes przyszedl do nas do pokoju to bylismy w takim szoku ze kazdy zaniemowil...on tez zachowal sie jak kąplrtna swinia... bo akurat koelznka rozmawial przez tel (oczywiscie w sprawiach sluzbowych) a on polozyl wypowiedzenia i kazal podpisac... powiedzial ze jak przyjcie drugi prezes to nam wlumaczy co i jak.. ze on akurat mial nam rozdac.... oczywiscie tamten nie przyszedl... powiedzial tylko tyle ze jutro czekaja nas rozmowy ...takze czekamy do jutra... jakbym chciala miec to juz za sobą ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myslimy pozytywnie,a jak nie to wskakujemy na forum opowiadamy o zmartwieniu a wtedy kobietki z glowek wybija nam czarne mysli:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusiu-jaka szefowo?;D A Ty Justa zaopatrz się w dwie rzeczy-pozytywne myślenie i Kodeks Pracy 2012-może być potrzebny.Sprawa wygląda na klasyczne,bezpodstawne chamstwo-NIE DAJ SIĘ ZJEŚĆ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa poczuj sie tak jakbys szla na egzamin,nie martw sie jakos to bedzie.pamietaj ze po burzy zawsze swieci slonce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana.M
popieram dziewczyny....Nie daj sie..badź silna :) jestesmy z Toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×