Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a.b.c

czekanie na okres

Polecane posty

nienawidze tego czekania,gdybym sie starala o dziecko to bym kurwicy dostala:D:D:D:D:D:D naszczescie boje sie tylko wpadki,wrrrr jeszcze dwa i pol dnia.to 6.45 w poniedzialek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelkaka
mi okres spoźnia sie 2 dnie i bardzo się cieszę z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie nie spozni.nie ma bata.tylko moglam kupic gumki przed dniami plodnymiwrrrrr.niby tylko przerywany,ale sie boje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjątkowa ona
ja wlasnie czekam,jeszcze 12 godzinek:D denerwuje sie... a tescik w szafce.rano o 8 robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dostac dopiero 12 a dzisiaj juz mnie cos brzuch pobolewa nie wiem czemu:O tak czy siak wpadki sie boje troszke ale jakby co nie bedzie zle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiołek alpejski
jak przerywany ,to niemasz sie czego bac,wiem co mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjątkowa ona
a jezeli to byla owulacja,na bank!!! moja siostra miala przerywany i wpadla!!!i to prawda ja mialam przerywanca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjątkowa ona
3 dni przed miesiaczka?oj to nrmalne...nie boli brzuch od piatku i bola piersi:D:D:D wiec okres idzie ale tescik trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko ludzie nie tak latwo w ciaze zajsc. jedna stosuje pare lat przerywany i nie zachodzi inna raz i zajdzie od razu. nie ma co panikowac a jak sie wcale nie chce dziecka na razie to trzeba sie pozadnie zabezpieczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć,witam serdecznie,postanowiłam dołączyć do waszego grona. Mam problem ,podzielę się z wami,może coś podpowiecie, 12 października miałam miesiączkę,mam długie cykle (około 30 dniowe),takwięc najbliższa miesiączka powinna być po 12...aż tu 7 listopada obudził mnie nad ranem ból brzucha(jak przy okresie),od tej pory mam 3 dni plamienia z domieszką krwi,kochałam się z moim partnerem bez zabezpieczenia,także liczę się z zajściem w ciążę.,ale zrobiłam dzisiaj test i niestety..jedna kreska...zastanawiam sie,czy to moze byc ciąża,a test jeszcze nie wykazał, nie miałam żadnych zaburzen miesiaczkowania....jak myślicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjątkowa ona
statytaty a dupa bedzie cala w kwiaty kochana rok temu "nigdy " nie bolaly mnie piersi dwa dni przed okresem "nigdy" brzuch "nigdy" jajniki gdy zaczelam sie przygladac to jednak sie okazalo ze jednak tak a nie "nigdy" tylko nie uprawialam seksu,a nie wiedzialam na ten temat nic ja dostane za 12 godzin okres:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjatkowa ale ja znam lepiej swoje cialo , swoje cykle od ciebie i wiem jak sie czuje jak mam zaraz dostac okres i wiem jak sie czuje przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjątkowa ona
oj madma gdy ja to znam teraz swoj rganizm i wiem ze moze odwalic wiele numerow. radze badanie krwi minimum 12 dni po stosunku "podejrzanym",a najlepiej w dniu okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjątkowa ona
we mnie jest sex wszystkie niepokoje wynikaja z czegos i cos znacza wiec zapewne mozesz sobie "pogdybac",bo my kobiety lubimy gdybanie:D osobiscie za dwa dni czekam na wpis na tym topiku,ze jedak dostaniesz okres,bo mysle,ze tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez ja nie twierdze ze te bole przepowiadaja ciaze:D mysle ze moze jakis stan zapalny lub cos nie tak. a ze dostane okres to jednak jestem prawie pewna:P a;e jestem pewna ze to nie bole przed okresem:D trzeba sie wybrac jednak do lekarza:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjątkowa ona
ja mam duze szanse na ciaze,ale juz przestalam tlumaczyc wszystko czyms i kims juz 50razy bylam w ciazy,teoretycznie:D a wiem wiecej od starajacych sie,kiedy lepiej zajsc w ciaze,a wcale sie nie staram,chociaz marza mi sie dziewczynki,bliźniaczki:( juz mam nawet imiona klara i irenka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjątkowa ona
podoba sie wam? a dla chlopców leos i jaś:( ale ja mam gust moze cyprian i kamil-od wielkiego poety:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaką macie wiedzę na temat wiarygodności i wyczuwalności testów...bo tak się zastanawiam,cy nie za wcześnie go zrobiłam...generalnie mój okres najwcześniej powinien zacząć sie12 listopada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×