Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

romantyk85

Ulula

Polecane posty

nikt:( sama samiutenka musialam spac a strasznie tego nie lubie /na marginesie pieknie nazywasz czesci kobiecego ciała;) /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeżeli chodzi o nazwę kobiecej części ciała w innym temacie tutaj, która to pewnie skłoniła Cię do tego zdania o mnie, to oczywiście nie ja to wymyśliłem :P korzystam z mądrości przeszłych pokoleń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę bardzo, popołudniami siedzą na ławeczce na dziedzińcu Wawelu czytając książkę, albo pisząc coś w zeszycie ;) spacerują uliczkami parków spoglądając w niebo i potykając się o wystające spod asfaltowej ścieżki konary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( a nic blizej Polski północnej nie bedzie tylko w Krakowie? nie zdąze tam dzis dojechac do popołudnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222
bliżej Polski północnej? będzie.. :classic_cool: :P mniej więcej w połowie drogi ;) Wawel... jakie to romantyczne... khmm :classic_cool: pozdrowienia, tym razem lot do miasta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z północnej Polski to znam w miarę dobrze Gdańsk :P Też tam są fajne parki ;) chociaż oczywiście nie takie jak w Krakowie :P za to na plaży można siedzieć godzinami obserwując fale i zastanawiając się jak to jest że każda jest inna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romantyków można też szukać w spisie twórców współczesnej liryki, chociaż raczej amatorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę :D cóz moje piękne oczka widzą 222 się obudził ;) romantyk Gdansk mam blizej niz Krakow to fakt ale to tez nie moje rejony moze sie troszkę nieprecyzyjnie okreslilam - mazury tu potrzebny ktos mily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222
że piękne oczka to wierzę ;) ale nie będę tu koledze bruździł... jak to mówią.. męska solidarność :classic_cool: /tak naprawdę, jesli chodzi o te sprawy to nie istnieje, ale co tam ;) / no i naprawdę muszę lecieć :( poza tym nie jestem aż tak romantyczny, więc chyba odpadam w przedbiegach... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak faktycznie jest, ale jeszcze zostaje 5 innych dni a poki nie mam na palcu obrączki na co z tym panem się poki co nie zanosi to chyba nic zlego ze sie rozgladam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamienny anioł
Witam Państwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222
o, i aniołek też jest :) miejmy nadzieję, że siostry zaczadzone cię nie śledziły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj aniołku ostrzegam ja zawsze mam chec na rozmowy o lechtaczkach wiec jak masz oczy zamykac lub sie gorszyc czyms co tu powiem to z góry przepraszam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hyhy, oby :P @222: zawsze możemy to rozstrzygnąć w honorowym pojedynku ;) @Ulala_m: a co jak się beidny chłopak zakocha w Tobie a Ty sobie kogoś akurat znajdziesz? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222
jak juz wiemy, Aniołka interesują rozmiary i techniki :P taka drobna modyfikacja tematu - chyba do przeskoczenia... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamienny anioł
zastanawiam się jak chłopcy robię mairę obwodu. Czym, dokładniej mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamienny anioł
Piszcie sobie o łecztaczkach :-) Na zdrowie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222
:P wyglada, że romantykowi klimat chyba się posypie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie wprawił mnie nigdy w takie kompleksy żebym musiał "to" sobie mierzyć w którąkolwiek stronę :P więc Ci nie odpowiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222
ja pochodzę z miasta mniej romantycznego :classic_cool: za to bardziej rzeczowego i powiem... jak się wie co i jak, mozna czymkolwiek, co ma podziałkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na przykład odmierzyć rano nicią dentystyczną a później sprawdzić z noniuszem długość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romantyk85 ja czekam na taki moment kiedy ktos sie we mnie zakocha poki co jest tylko milutkie iskrzenie a do milosci to jeszcze daleka droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222
a nic dentystyczną zwinąć z powrotem? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×