Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniulka123

16lat i możliwa ciąża?

Polecane posty

Okres zaczął mi się 26.10 i miesiączki mam regularne co 28dni. kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia 5/6.11 i to był 10/11dzień cyklu i prawdopodobnie dni płodne i mój chłopak doszedł we mnie. owulacje miałam 08.11 i przy niej wystąpiło plamienie. czytałam że plemniki mogą żyć trzy dni, i czy możliwe że w moim przypadku doszło do zapłodnienia?czy jestem w ciąży :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vedfff
16 lat i seks, no nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama....................
widze, że koniecznie chcesz mieć dziecko gratuluje odwagi, a raczej bezmyslności i niedojrzałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jasne ze może
musisz poczekać do terminu miesiączki i zrobić test. następnym razem zastanów się co robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucecitaa2
bardzo mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej na 99
możesz być, ale pamiętaj ciąża to nie koniec świata. Na pewno sobie poradzisz głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, możesz miec problem, jak to było 2 dni przed owulacją to bardzo możliwe że jestes w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluję głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16 lat i.......
kurcze ja stracilam dziewictwo w wieku 13 lat, bylam ciekawa i stalo sie:) Nie jestem dzis zlym czlowiekiem, mam meza i dziecko ( w wieku 28 lat). Niewiem dlaczego stwierdzenie ze ktos moze wspolzyc w wieku 16 lat jest nie do uwierzenia:O Autorko oczywiscie ze mozesz byc w ciazy, ale nie zawsze za pierwszym razem sia w nia zachodzi wiec jest nadzieja, ze cie to ominie:) Niemniej jednak tak jak powiedziala moja poprzedniczka ciaz to nie koniec swiata, jesli bedzie to bedzie:) Dasz sobei rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkkdkddk
No wybacz, ale 13 lat to już patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16 lat i.......
fiki miki bara, bara.................co to za madre stwierdzenie? moja mama urodzila mnie w wieku 17 lat, a ja mam dziecko dopiero w eieku 28:) To ze zaczelam wczas wspolzycie nie znaczy ze jak starsze pokolenie bede powielac bledy:) W jakich wy czasach zyjecie? Teraz dziewczynki zaczynaja wspolzyc w wieku 12-13 lat! Nie powstrzymacie ich! Nie mozecie zawsze ich kontrolowac, a jedynie wspierac wysylajac w odpowiednim czasei do lekarza po pigulki lub inna forme zabezpieczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponny
A czemu nie stosujesz żadnego zabezpieczenia ani Ty ani Twój partner kochając się 12 dnia prawie w połowie cyklu?! Należało zaraz następnego dnia iść do gina po tabletkę. Może nie będzie ciąży, ale przez dwa tygodnie będziesz mieć niezłą narwówkę. Współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16 lat i.......
oj zal mi was, i waszych dzieci tez:( Czy wy wiecie co teraz dzieje sie na swiecie? Czy zdajecie sobiesprawe z tego co wasze dzieci robia w szkole z plcia przeciwna??? Nie no matki wola przymknac oczy i stwierdzic ze to patologia:D Porazka dziewczyny:( Otworzcie oczy i zacznijcie uswiadamiac corki zanim w wieku 30 lat zostaniecie babciami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7u6u
jestes szykowac musisz sie do roli mamy no sorry ale tak to juz jest mysle ze na 100 procent wyjdzie z tego ciąza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjhhhhhhhhh
pewnie zaszłas.Szkoda mi trochę ciebie,dziecka też.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjhhhhhhhhh
kurcze dziewczyny,nie pomyślałyście nawet wcześniej o ciąży?:o a partnerzy?pełnoletni chociaż?Całe życie przed wami.Trzeba było pomyśleć choć minuutkę...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16 lat i.......
Dziewczyny a powiedzcie: dlaczego sie nie zabezpieczacie? Ja tez zaczelam bardzo wczesnie wspolzycie, ale moja mama jakos wyprowadzial mnie w zycie informujac o wszelkich srodkach antykoncepcji. Czy wysze mamy nie dlay wam odpowiedniej wiedzy? Teraz mamy inne czasy, czasy gdzie juz w szkolach informuje sie na temat antykoncepcji itd. Powiedzcie dlaczego sie do tego nie stosowalyscie? Byc moze bede kiedsys mogal uchronic moja corke przed przedfwczesna ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjhhhhhhhhh
ciąża ciążą,a choroby?????????przecież teraz tyle świństw przenosi się drogą płciową.Uczą was w szkołach i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjhhhhhhhhh
ale co po tobie spływa bo nie rozumiem:oże mamą będziesz?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×