Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniulka123

16lat i możliwa ciąża?

Polecane posty

no ja wiem ze ona moze byc gotowa na dwojke dzieci. Ja wiem. Ale widze tez to z takiej perspektywy ze jest to też bardzo, ale to bardzo młoda osoba, podziwiam ją bo ja uwazam ze chyba bym nie zdobyla sie na takie cos. W wieku 19 lat byc takim dojrzalym, doroslym i wcale nie mam na mysli dowodziku ktore sluzy jedynie do kupywania piwka czy papieroskow. Straszna odpowiedzialnosc.....Bo tak jak mi sie wydaje i wcale nie chce zadzierac nosa, ale sadze ze wiekszosc dziewczyn w tym przedziale wiekowym, te ktore spodziewaja sie dziacka, czyte ktore chcialy by je miec( bo te co maja to na pewno nie ) nie zdaja sobie sprawy za bardzo jeszcze ze dziecko to nie sama ladna buzka i wozeczek kolorowy w ktorym sie ta buzke wozi. Nie wiem, po prostu tak odbieram nie ktore wypowiedzi, moze nie tyle co tu wasze, ale tak ogolnie czytajac co jakis czas jakis temat o podobnym zagadnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vefffff
wiecie co, wy 16-18 letnie mamuśki podziwiam was ze żeście tak puste i dajecie się wrobic w tym wieku w dziecko i do tego na forum opisujecie jakie to wy dumne, ale z czego z tego, ze w tym wieku już rozkładałyście nogi, przecież to najprostsze co można zrobic, to byle głupiec potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam wole
16 lat i możliwe świadectwo z paskiem. Hurraaaaa. To sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie żałuje niczego. Nie szkoda mi młodych lat.Nie lubiłam chodzić na imprezy, na nich tylko siedzie:/:/:/ tak było zawsze:/:/ a szkołę średnią skończyłam. Dobrą prace mam bomieszkamy na wsi i nie narzekam. Teraz mam dziecko:) a w czerwcu będzie drugie i jestem szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już od dnia owulacji czyli od jakiś sześciu dni boli mnie podbrzusze i piersi a śluz jest biały i gęsty. ale na takie objawy to za wcześnie? nie wiem co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vefff nie dumne z tego, że rozkładałyśmy nogi, bo masz rację to każdy potrafi, tylko z tego, że potem potrafiłyśmy ponieść konsekwencje swojego postępowania, pomimo młodego wieku. I wychodzi nam to dobrze:) A idż poczytaj sobie topiki, gdzie 25 letnie kobiety panikują, bo zaszły w ciążę z facetem, którego nie kochają i całe życie będą miały do d.... I twoim zdaniem wiek ma tu znaczenie? 16latka może być dojrzała a 25latka nie, więc najpierw przeczytaj z czego my- nastolatki- dumne jesteśmy zamiast od razu nas gnoić. Jasne, że sex był za wcześnie- ale za to odpowiedzialność i rozsądek potem był na miejscu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaaaaaaaaaa
zrob test quik vue jest dobry i juz teraz moze wskazac ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsdhd
zrob ten test a nie bedziesz srala w majy na podstawie gowna nie objawow, bo te obajwy to moga byc rowniez np zblizajacego si eokresu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggjhoiyc
aniulka123------ ja pierdole ale ty głupia jesteś :-o Trzeba było się zabezpieczać a nie przeżywać teraz że możesz być w ciąży ( i raczej jesteś) :-o Kurwa jakie te dzieci są tępe :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffffffffffffff
Nie wszystko, test nie daje 100% pewnosci. Lepiej idz do ginekologa i zrob badania krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edfggggg
....jakie te dzieci są tępe ,,,, w szkole napewno tępe, natomiast w dawaniu to do przodu, bo nie jedna 16 nie pozwoliła by sobie na seks w tym wieku. To tylko te "do przodu" są takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vedfff
no i ciąża. To jest właśnie dorosłość gówniarzy w r okładaniu nóg, chaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ipsiiii
aniulka odezwij sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbssss
ale was dziewczyna zrobila w konia, to ciąża jak ja święta madonna. Do tej pory na pewno by zrobiła test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płyta winylowa
Aniu, koniecznie zrób test. :( Łączy nas sporo. Żałuję, że nie trafiłam tu wcześniej. Może bym pomogła? A może nadal mogę pomóc? 4883961 - napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniuskaaaaa
zrob test, teraz juz na 100% wyjdzie a ty nie bedziesz zyc w stresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniuskaaaaa
ale przynajmniej bedzie wiedziala na czym stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniuskaaaaa
albo juz zrobila test i wyszedl pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płyta winylowa
aniu, i co? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×