Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celesta - kosmetolog.

ZABIEGI LASEROWE - pytania

Polecane posty

Gość Celesta - kosmetolog
do barbara.basia to urządzenie ODRADZAM, proszę znależc laser Syneron Elos albo przynajmniej Light Sheer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pani Celesto.Moje pytanie dotyczy żylaków a konkretnie popękanych naczynek na kostkach i brązowych przebarwień na piszczelach.Czy laser da temu radę? Mam tego sporo i zastanawiam się,czy moje nogi jeszcze kiedykolwiek będą wyglądały normalnie. Czy jeszcze kiedyś będę mogła założyc spódnicę bez kryjących rajstop? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mozna prosic o jakies namiary na Pania?? niestety nie dostalam jeszcze odpowiedzi:( Mam naprawde sporo problemow, i jezeli dałoby sie chcialabym umowic sie do Pani na wizyte...Bardzo prosze o pomoc....wazne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje drogie Panie. Jestem tutaj pierwszy raz i zauwazylam ze Celesta - kosmetolog udziela wspanialych rad. Tak wiec chcialabym prosic o rade! Mam 25 lat i wieczne wory pod oczami i strasznie silne linie na dolnej powiece przy usmiechu, podkreslam ze tylko przy szczerym usmiechu. Stosowalam juz botox ale chyba wystepuje u mnie po nim efekt opuchnietych oczek dlatego zastanawiam sie nad zabiegiem FOCUS RF na zlikwidowanie worow i zmarszczek. Nie wiem czy to dobry pomysl. Prosze o porade Celeste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiotka90
A czy ktoś z Was moze robił depilacje laserowa w gabinecie Afrodyta w Blue City ? Czytalam sporo pozytywnych opinii ,ale skoro Wy juz sie zajmujecie tematem,to moze któras z Was jest moze po zabiegu w tym gabinecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciafasolcia
czy to prawda,że jeśli ktoś ma nadmierne owłosienie z powodu zmian hormonalnych ,to usuwanie laserem włosów nie ma sensu ,bo włosy i tak odrosną?Takie zdanie miała pewna pani dr w TV.Mowiła,że trzeba sie najpierw wyleczyć,ale tego sie nie da wyleczyć,te hormony trzeba brać cały czas ,i wiadomo ...na to pomogą ,a wątrobę wysadzi i żylaki wyjdą,Jak brałam hormony 5 lat ,cera sie poprawiła ,ale włosy na nogach i... były takie same. Może wtedy trzeba było je atakować? Kto wie jak to jest?Może jakas pani dr sie wypowie ,bo tu trzeba fachowca raczej Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciafasolcia
czy to prawda,że jeśli ktoś ma nadmierne owłosienie z powodu zmian hormonalnych ,to usuwanie laserem włosów nie ma sensu ,bo włosy i tak odrosną?Takie zdanie miała pewna pani dr w TV.Mowiła,że trzeba sie najpierw wyleczyć,ale tego sie nie da wyleczyć,te hormony trzeba brać cały czas ,i wiadomo ...na to pomogą ,a wątrobę wysadzi i żylaki wyjdą,Jak brałam hormony 5 lat ,cera sie poprawiła ,ale włosy na nogach i... były takie same. Może wtedy trzeba było je atakować? Kto wie jak to jest?Może jakas pani dr sie wypowie ,bo tu trzeba fachowca raczej Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaBakaj
Witam, Zaffiro to genialny zabieg. Mam 32 lata, poddałam się mu trzy tygodnie temu i planuję kolejny. Myślałam wcześniej o botoxie ale bałam się efektu maski, a zmarszczki i wygląd skóry zaczął mi przeszkadzać. Osoba, która mnie konsultowała w klinice , widząc moje botoxobawy opowiedziała o tym jak inaczej można pomóc skórze, pobudzić ją do działania. Bruzdy się spłyciły. Zabieg bezbolesny, przyjemny- fajny relaks w trakcie lunchu, ujmujący lat. Pierwszy efekt widoczny od razu a w miarę upływu czasu(3-4 tygodnie) efekt nasila się. Z każdym dniem wyglądasz lepiej! To naprawdę działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do zabajone proszę się nie obawiać zawsze da się coś zrobić, natomiast potrzeba czasem dużo cierpliwości, popękane naczynka można potraktować laserem, ale najpierw trzeba wykonać dopplera żył u chirurga naczyniowego ewentualnie zbadać co powoduje czy spowodowało że w tak nietypowym miejscu popękały Pani naczynia, przebarwienia również można zlikwidować za pomocą lasera lub ewentualnie zabiegów złuszczających z użyciem kwasów, po prostu proszę zacząć działać....i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do meliska 001 Przykro mi , ale założony przeze mnie temat dyskusji nie może służyć mojej autoreklamie ze względów oczywistych, poza tym nie pracuję już w Polsce od kilku lat. Staram się udzielać pomocy na temat zabiegów laserowych , gdyż w tym się specjalizuję, jak zapewne większość osób śledzących ten wątek zdążyła już zauważyć zachęcam do korzystania z protokołów zabiegowych w technologii Syneron Elos, bo na co dzień pracuję na tym sprzęcie i rocznie wykonuję ponad 1200 procedur laserowych i za te zabiegi mogę ręczyć.Poza tym na zachodzie uważa się że Polska jest krajem oferującym "zabiegi wysokiego ryzyka" ze względu na powszechność taniego , chińskiego sprzętu, przed którym poniekąd przestrzegam na tym forum i proszę wszystkie forumowiczki Patrzcie na Markę Sprzętu Nie Dajcie się skusić Cenie. Pozdrawiam. do Meliska 001 Proszę zadać pytanie dotyczące Pani problemu chętnie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
85sylwia85 Problem worków pod oczami jest dość skomplikowany, jeżeli występuje na tle problemów fizjologicznych, a nie klinicznych (np. jakiś zaburzeń na tle chorobowym), to niestety dosyć często trzeba będzie przeprowadzać zabiegi poprawiające kondycję skóry wokół oczu, nie wiem czy Fokus RF na to podziała, ale gdyby udało się Pani znależć w okolicy laser frakcjonujący Matrix Ir to na pewno można by na jakiś czas zapanować nad problemem. Jeżeli chodzi o zmarszczki mimiczne wokół oczu , to rzeczywiście zabiegi RF mogą być pomocne, aczkolwiek proszę nie liczyć na zupełne pozbycie się problemu bo to nie możliwe, poza tym zabiegi RF wokół oczu będą optymalnie skuteczne jeżeli znajduje się Pani w przedziale wiekowym 25-40 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do olciafasolcia moja wypowiedż pewnie poruszy wszystkich w Polsce, ale moi drodzy np. w Niemczech i w Hiszpanii gdzie też pracowałam uważa się , że depilacja laserowa jest przede wszystkim dla osób , których nadmierne owłosienie wynika z zaburzeń hormonalnych. Istnieją dwa typy pacjentów: Pacjent Kliniczny i Pacjent Estetyczny. Pacjent Kliniczny to osoba cierpiąca na dyskomfort życia ( nie wiem czy to jest po polsku:-)) z powodu nadmiernego owłosienia i takiej właśnie osobie możemy najwięcej pomóc, bo zlikwidujemy jej problem przynajmniej na 2-3 lata, owszem w tym przypadku włosy odrastają , ale już nigdy nie odrośnie tyle ile było na początku, szacuje się że odrasta max do 50% ilości wyjściowej, ale jak poprawia się ich komfort życia, kobiety nie muszą golić całej twarzy codziennie, nie mają szorstkiej skóry itp trzeba sobie zdawać sprawę, że ci ludzie mają takie włosy jak my pod pachami czy na bikini na całym ciele! Znam kobiety , którym poranne golenie całego ciała zajmowało 2 godz i łączyło się z częstym zapaleniem mieszków i wrastającymi włosami. U takich pacjentów dużo więcej zdziała taka depilacja niż niejeden psycholog, ja w mojej pracy na co dzień współpracuję z takim psychologiem i depilacja powtarzana u tych pacjentów co 3 rok sprawia , żę zupełnie zmienia się ich spojrzenie na własne życie, wracają do społeczeństwa, nie muszę dodawać , że Niemcom państwo rekompensuje te zabiegi. A Pacjent Estetyczny to osoba , która dla własnej wygody tylko i wyłącznie ze względów estetycznych, chce się pozbyć owłosienia i oczekuje , że po zabiegach włosy już nigdy nie odrosną ponieważ jest zdrowa i............jest w błędzie , bo ok.10-20% włosów może odrosnąć po kilku / kilkunastu latach po serii zabiegów, ale wtedy wystarcza 1-2 zabiegi i wszystko znowu jest w porządku. Tak więc reasumując pewna pani w TV dla mnie była w błędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie 1
"Poza tym na zachodzie uważa się że Polska jest krajem oferującym "zabiegi wysokiego ryzyka" ze względu na powszechność taniego , chińskiego sprzętu, przed którym poniekąd przestrzegam na tym forum i proszę wszystkie forumowiczki Patrzcie na Markę Sprzętu Nie Dajcie się skusić Cenie" Pani Celesto, proszę o wskazanie jakiego sprzętu w Polsce trzeba unikać? Czy ma Pani również na myśli np. Focus rf ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chiński sprzęt
Tak apropo's chińskiego sprzętu to zauważyłam, że nasze rodzime salony kosmetyczne zalewają chińskie urządzenia do mikrodermabrazji, peelingu kawitacyjnego, elektrokoagulacji, głowice "ciepło-zimno" etc. Ostatnio tak wyszukałam sobie na ebayu i uwierzcie, że taki "coś" można już kupić za 400 zł. Normalnie śmiech na sali. Z kolei polscy importerzy sprzedają te same chińskie buble za ok 1500 zł/ sztuka...... normalnie czysty biznes. Na uwagę zasługuje sprzęt choćby Rubica, czy Palomar. To już wyższa półka, aczkolwiek bardzo dobry sprzęt. Uprzedzam, że niczego tutaj nie reklamuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka15
do celesta mam takie pytanie chce sobie troche odmlodzic twarz.mam 35 lat ale intensywnie pracyje i niestety wygladam na wiecej.chcialabym zrobic najpierw laser fraxel re stone a poznej nie wiem i tu prosilabym o pani rade,czy rewitalizacje kwasem h. czy serie mezoterapii iglowej.co pani radzi.i jeszcze jedno ,jaki musi byc odstep miedzy jednym a drugim.pytam bo mam urlop 3tyg . z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie o laser fraksyjny Co2
Miałam zabieg na bliznę - już prawie białą, wąską, tylko miała małe wypukłości na końcach... teraz od dwóch miesięcy mam fioletowe, jeszcze wieksze blizny, bo laser był użyty na bliznę i kawałek skóry obok... Jestem załamana tym laserem, czy te blizny znikną, czy skóra się zregeneruje? Ile to może potrwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! mam pytanie do Pani Celesty chcilabym usunac rozstepy ktore mam juz od dosc dawna,niektore nawet 14lat, najswierzesze kolo 2lat.chirurg proponowal mi zastosowanie zabiegu z uzyciem lasera fraxel zapewniajac ze zorstepny beda po nim niemal wogole niewidoczne.mialam juz fraxel na buzi zeby rozjasnic przebarwienia i usunac blizny,spisal sie calkiem niezle ale np blizny po ospie do konca nie wygladzil wiec ciezko mi uwierzyc ze bedzie tak skuteczny w walce z rostepami.czy jest jakis bardziej odpowioedni zabieg zeby sie ich pozbyc?jesli zdecyduje sie na fraxel to czy jeden raz wystarczy czy wymaga to serii zabiegow...? z gory dziekuje za odowedz i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do Pani kosmetolog. Jaki zabieg jest bardziej skuteczny na popekane drobniutkie naczynka na twarzy laser gemini czy laser fotona ? a moze jeszce jakis inny? pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do pytanie 1 Zawsze trzeba sprawdzać markę sprzętu, bardzo wiele z nich jest podrabianych, nazywają się niemalże tak samo, np. laser Synerona jest podrabiany pod nazwą E-light (IPL+RF) i jest w 100% chiński, wizualnie wygląda zupełnie inaczej, nie wiem czasem dobrym rozwiązaniem jest oglądnięcie oryginałów na zdjęciach na stronach internetowych producenta, dopytywanie się o możliwość zobaczenia sprzętu w gabinecie, znam parę laserów uważanych za nie w pełni bezpieczne np.laser frakcyjny Carbolight, Excellence, Erbium glass, laser diodowy Premium 940B. Focus Rf to sprzęt w " miarę bezpieczny" , aczkolwiek producentem jest chiński koncern Toplaser z Beijing, jedyne co do mnie w nim nie przemawia to jego parametry, nie liczyłabym na wielkie efekty z użyciem tego sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do anulka 15 Jak szybko będzie Pani mogła wykonać zabiegi po laserze Fraxel Re Store zależy od kondycji pani skóry, poza tym czasami potrzeba więcej niż jednej sesji zabiegowej laserem, a potem najwcześniej po 3-4 tygodniach może Pani działać dalej ,proponowałabym mezoterapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga100
Pytanie do pani Celesty Czy laser Alma Harmony jest bezpieczny, czy nadaje się do fotoodmładzania, ile zabiegów nalezałoby wykonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morgana42
Morgana42 Mam kilka pytań do pani kosmetolog. Mam 42 lata. Chcę wykonać serie zabiegów odmładzających na twarz. Według podanych w tym portalu wskazówek zamierzam zrobić mikrodermabrazję, pelling, laser, mezoterapię. Mniej więcej jak długo utrzyma się efekt końcowy? Czy następnie znowu należy powtórzyc wszystkie zabiegi? Jakie zabiegi podtrzymujące uzyskany efekt należałoby wykonać w międzyczasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laser co2
przypomne się z moim pytanie, bede bardzo wdzieczna za odp :) pytanie o laser fraksyjny Co2 Miałam zabieg na bliznę - już prawie białą, wąską, tylko miała małe wypukłości na końcach... teraz od dwóch miesięcy mam fioletowe, jeszcze wieksze blizny, bo laser był użyty na bliznę i kawałek skóry obok... Jestem załamana tym laserem, czy te blizny znikną, czy skóra się zregeneruje? Ile to może potrwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga123
Mam pytanie- co jest najskuteczniejsze w poprawie owalu twarzy? Mam 54 lata, mało widoczne zmarszczki, ale twarz robi mi się kwadratowa, widać tzw. chomiki. Strasznie to postarza .Boję się operacji plastycznej. Może są jakieś zabiegi, które poprawią owal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Celesta Mam bardzo popekane naczynka na twarzy, szczegolnie na nosie, policzkach i brodzie. Skora tam latwo sie tez czerwieni. Chce sprobowac lasera na pozbycie sie ich. Bardzo poprosze o pomoc bo mam zakrecona glowe. kazdy proponuje mi cos innego. Nie wiem czy skutecznosc jest taka sama. Jestem w Anglii i zaproponowano mi IPL w jednym m-cu, w innym Pulsed dye laser a w jeszcze innym isolaz. Co Pani proponuje na pozbycie sie naczynek i poprawe skory jednoczesnie? Baaardzo dziekuje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do Olga 1000 laser Alma Harmony to starszej generacji laser erbowy, którym rzeczywiście można wykonywać zabiegi fotoodmładzania, myślę że bezpieczny, tylko proszę wziążć pod uwagę, że zabieg laserem erbowym jest bardzo bolesny. Takie same efekty z mniejszą porcją bólu można uzyskać zwykłym IPL em lub z bardzo minimalną dawką bólu laserem Syneron Elos. Zabiegów należy wykonać zwykle minimum 3 i więcej, w zależności od ilości i wielkości, naczyń czy przebarwień z jakimi Pani podejdzie do zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do Morgana na Pani pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, po pierwsze to nie jest tak , że po wykonaniu zabiegów medycyny estetycznej nawet w takiej ilości jak Pani planuje nie powstrzyma dalszego starzenia się komórek i struktur skóry, te zabiegi nie sprawią że czas stanie w miejscu, zakładając, że poprawi Pani owal twarzy, wyrówna koloryt, uelastyczni skórę sprawi, że będzie Pani wyglądać młodziej, ale nie zagwarantuje efektów już na zawsze i niemożliwym jest oszacowanie na jak długo, ponieważ utrzymywanie efektów zależy od czynników zewnętrznych ( ekspozycji na promienie UV, nieodpowiednie nawilżenie skóry, palenie papierosów, przebywanie w pomieszczeniach klimatyzowanych , nagłe zmiany temperatury, zmiany masy ciała, tzw. szeroko pojęta pielęgnacja) oraz od czynników osobniczych czyli ( uwarunkowań genetycznych, stres, choroby, zażywanie pewnych medykamentów) , które determinują okres tzw. utrzymywania się efektów. Zakładając, że nie pali Pani papierosów,wypija pani 2l wody dziennie, nie opala Pani skóry i stosuje filtr UV, nie zmienia się Pani masa ciała, nie jest Pani narażona na stres , nie choruje Pani na nic poważnego i nie zażywa leków, raz w miesiącu odwiedza Pani kosmetyczkę na zabiegu pielęgnacyjnym, to efekt zabiegu może utrzymywać się do 24 miesięcy i dłużej. DO WSZYSTKICH FORUMOWICZEK Fakt korzystania z dobrodziejstw i postępu medycyny estetycznej niestety nie zwalnia osoby korzystające z tych zabiegów z pielęgnacji skóry u kosmetyczki , bo wszystko może obrócić się w niwecz. Nie wystarczy raz wykonać np.serię zabiegów laserowych i potem przez lata nic ze skórą nie robić, albo stosować botoks i nie chodzić na zabiegi nawilżające, miłe Panie to jest nieodzowny wymóg, aby nasza skóra była jak najdłużej elastyczna, medycyna estetyczna i pielęgnacja to dwie różne rzeczy, które muszą być kompatybilne i nie wystarczy "drogi" krem, jeden zabieg kosmetyczny zdziała więcej niż 10 takich kremów. W kosmetyce też nastąpił duży postęp, stosowane kosmetyki są b.skuteczne i niejednokrotnie pomagają wydłużyć odstępy między zabiegami ingerencyjnymi. Wykonywanie zabiegów estetycznych bez zastosowania odpowiedniej pielęgnacji nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do laser co2 trudno jest mi się wypowiedzieć, nie widząc konkretnego przypadku, ale możliwe że zrobił się jakiś mikrowylew w obrębie zdrowej skóry na skutek zastosowania lasera, proszę mi napisać jak nazywał się ten laser, może jak poczytam coś o procedurach jego zastosowania będę mogła Pani jakoś pomóc. \czekam na info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do Maga 123 najskuteczniejsze są zabiegi z użyciem fal radiowych np. zabieg ReFirme, o bardzo wysokiej skuteczności, natomiast jest Pani w górnej granicy wiekowej jego zastosowania, może trzeba już wykonać coś bardziej ingerencyjnego np. laser frakcyjny Matrix Ir, to musi oszacować osoba konsultująca do zabiegu, jeżeli skóra jest wiotka z wyrażnie odznaczającym się fałdem skórnym w okolicy małżowiny usznej proponowałabym to drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×