Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celesta - kosmetolog.

ZABIEGI LASEROWE - pytania

Polecane posty

Gość gość
Zabiegi laserowe możecie tez wykonać w Kolmed http://kolmed-swidnica.pl/ w Świdnicy. Ja miałam zabiegi w ramach laseroterapii. Jak najlepiej oceniam efekty zabiegów i samą przychodnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgonias33

ja laserowo usuwałam blizny w Estetyka Day Spa w Piasecznie i ciesze się, że w to zainwestowałam bo moja skóra wygląda jakby nigdy nie przeszła trądziku, to jest niesamowite a wcale nie musiałam iść pod tzw skalpel , żeby to wyglądało tak jak teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem z obrzękiem
Dnia 8.11.2008 o 23:43, Gość Celesta - kosmetolog. napisał:

Witam, Jestem aktywną uczestniczką forum i specjalistą laseroterapii w renomowanej klinice. Jeżeli macie jakieś pytania dotyczące zabiegów laserowych chętnie odpowiem. Możecie pytać o: zamykanie naczynek, fotoodmładzanie, usuwanie trądziku, depilacja laserowa, Podgrzewanie kolagenu , fale RF, usuwanie przebarwień, usuanie blizn i głębokich zmarszczek.

Witam

wczoraj miałam zamykane laserowo naczynka na twarzy dzień po zabiegu mam opuchniętą twarz jak długo utrzyma się opuchlizna?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

U mnie na rorszerzona i popekane naczynka na twarzy super sprawdził sie zabieg zamykania ich. Zabieg robiłam w Magnopere w Krakowie https://magnopere.pl/    i moge jak najbardziej polecić ta klinike bo super tam robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

Opuchlizna znika bardzo szybko. Mi po 2 dniach zniknęła po zamknięciu naczynek. Skóra jeszcze przez parę dni była delikatnie zaczerwieniona. Teraz jeszcze będę chodziła na usuwanie przebarwień do Myskin w Poznaniu. No cóż o urodę trzeba dbać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mój jedyny laser to zabieg na blizny potrądzikowe. Zabieg zrobiony w Klinice Krajewski, już kilka powtórzeń wystarczyło, żeby skóra stała się dużo gładsza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BarbieMuseum

Też miałam usuwane laserowo blizny potrądzikowe. Z tym, ze potem musiałam jakoś nawilżyć tą skórę zabiegami z Restylane Skinboosters.  Skóra po laserze jest troche przesuszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blizenka

Hej, usuwałam blizny potrądzikowe i rozstępy tym laserem, który zalecała Pani Celesta (przestudiowałam forum 😉) - laser SmartXide, jestem super zadowolona, terapia trwała dwa lata, zrobiłam co prawda 6 zabiegów, ale miałam okropne blizny, po trądziku i podkarzeniu gronkowcem, dzisiaj prawie gładka skóra. Najbardziej jestem zadowolona z rzetelnej obsługi no i tego sprzętu, który dokonał cudów. Zabiegi robiłam w Chorzowie w klinice Q10. Trochę to trwało, ale dobrnęłam do końca! Polecam wszystkim i doradzam cierpliwość, bo przy blizna h trzeba jej dużo mieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna

Serdecznie polecam, zwłaszcza teraz w okresie zimowym, zabieg z użyciem lasera frakcyjnego FRAXEL w Art Derma Clinic w Rzeszowie. Najpierw miałam znieczulenie skóry twarzy specjalnym kremem, później sam zabieg ....w moim przypadku trwał 15-20 minut z użyciem lasera, a następnie dostałam maskę chłodzącą na twarz. Opuchlizna i strupki w miarę szybko schodzą. Wystarczy kilka dni, żeby twarz wróciła do normalnego stanu. Efekt jest wart tego poświęcenia kilku dni niewychodzenia z domu. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Jak chodzi o poprawe elastyczności skóry to polecam zabieg infuzji tlenowej, sama robiłam i jestem mega zadowolona z efektów. Polecam klinikę Ego Med. Spa w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×