Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MAŁA OO

TORBIEL JAJNIKA c.d ....

Polecane posty

Gość kasiorek85
czesc wam dziewczynki dawno mnie tu nie bylo az za dlugo wpadlam dzis zobaczyc co u was no zaczne od marioliiii wiedzialam ze tak sie stanie:):)):):):):):) super pewnie sie czujesz tak jak ja sie czulam gdy zobaczylam te kreseczke ja jestem juz w 21tygodniu czuje sie znakomicie jest wszystko ok z dzidzia i bede miala synka:):):) cora jest w 7 niebie maz tak samo:) kazda ktora pragnie dziecko bedzie go miala pozdrawiam wszystkie kobitki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie koleżanki :) Na samym początku życzę Wam aby spełniły się marzenia. I żeby zdrówko było :) Ogromne gratulacje dla Marioli :) Rety jak fajnie, że się tak szybko udało :) I jak tu już powyżej wspomniano najlepszy prezent na święta :) Oby teraz wszystko dobrze się rozwijało :) Wczoraj poświęciłam czasu by nadrobić zaległości w czytaniu, przyznam, że z zaciekawieniem czytałam :) U mnie wszystko ok. Okres powrócił. Po nowym roku ide na wizyte, to się dowiem co dalej. Życzę wszystkim wyjątkowego poranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie chociaz z waszego szczescia ale martwi mnie moj guz czy torbiel niewiem narazie mam czekac do nowego roku po usg bede wiedziała moze samo sie wchłonie czemu to powruciło ktos zna odpowiedz czy ktos tez tak miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja chciałam Wam złożyć już życzenia noworoczne,bo wyjeżdzam dzisiaj (za niedługo) i wracam po nowym roku dopiero,a nie bede miec dostępu do kompa. Więc moje droge i kochane kobiety zycze Wam,aby ten nadchodzący Nowy Rok był o niebo lepszy od tego odchodzącego już po woli,żeby zdrówko dopisało a wszystkie marzenia się spełniły i samych radosnych dni:) p.s bóle brzucha moje powróciły i nie wiem co się dzieje;(:( ten sam ból,w tych samych mijescach;( buziaki wielkie sciskam i całuje buziaki szampańskiej zabawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomóżcie mi prosze. Szukam w necie informacji na temat torbieli ale sa takie ogólne. powiedzcie mi czy bola was pachwiny przy tych torbielach? ból brzucha prominiuje u mnie do pachwin. biore hormony Diane od miesiaczki juz 10 tabletke ale brzuch dalej mnie boli i to bardzo.coraz bardziej z miesiąca na miesiąc. Kiedy brzuch powinin mnie przestac bolec?? napiszcie mi jak sie leczyłyście i ile to trwało? jakie badania mam zrobic? lekarz bardzo ogolnie mnie potraktował a ja cierpie od 4 miesięcy. była u 5 ginekologów dopiero urolog u mnie znalazł torbiele. czy mam iśc jeszcze raz prywatnie?? prosze napiszcie mi pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda31
wiesz mi torbiel wyszedl na podstawie usg był duzy usuneli go ale teraz powrucił kazali czekac az miesiaczka sie skaczy troche mnie boli po prawej stronie kuje mnie i promieniuje do pachwiny zrob usc dopochwowe bedziesz wiedziala jakie to jest duze sama sie teraz martwie co mam za torbiel wiem ze jest groboscienna idz prywatnie na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki młoda póje jutro znowu prywatnie. urolog powiedział ze to 2 torbiele o srednicy 4 cm. ginekolog juz nic nie mowił bo przyjął mnie bez kolejki i go nie pytałam. miało byc dobrze gdy zaczne brac hormony a jest tak samo albo nawet z dnia na dzien boli coraz mocniej. nie spytałam go czy pachwiny moga przy tym bolec i jeszcze mam stany pod goraczkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda31
nic ci niepowiedzial niedał zadnych lekow czemu oni nas tak olewaja kaza czekac ale na co ja tez czekam do 5 stycznia ale ta nerwowka jest straszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej młoda. dlaczego nie ma standardów lecznia programów tzn. na przykład jak lekarz wykryje torbiel to powinien zlecic badania krwi , usg teraz za 4 tygodnie, i jakieś inne badani. masz jakis plan leczenia i widzisz czy lekarz postepuje jak trzeba - jakaś kartka schemat na stronie NFZ postepowania na przykład jak jestes w ciązy to poeinnas miec badanie usg na pierwszej wizycie,w 12 tygoniu 16, 22,28, 30,34, itp. badnai krwi takie i takie co 4 tygodnie mocz co 4 tygoie a jak cos żle wyjdzie to masz to powtórzyc i iśc skonsultowac do innego lekarza, i tak z kazda choroba nawet z przexiebieniem ja place składni. a jak chodziłam z bólem brzuch a do ogólnego to na nic mi skierowania szmata nie chiała dac bo srodków nie miała. za badani krwi sama płaciłam i inne rzeczy to nie lekarze to chciwi ludzie tylko kasa kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja mam cyste na jajniku 6 cm i jestem w ciazy 8 tydzień. cysta przez dwa tygodnie powiekszyła sie czterokrotnie z 1,5 cm do 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapisuje sie do tego forum. trafiłam do niego przez inna strone o torbielach. Ale obecnie nie moge trafic na tamto stare forum. A chciałam je całe przeczytac / Podajcie mi namiary. Prosze, podajcie linka. od dzs bede dodawac opinie o lekarzach szczególnie tych złych co im piniedzy szkoda i leczyc nie chą i nie umia, To niech nie lecza bo tylko szkodzą. U lekarze prywatni nie maja kary i jak ide to musze ciagle wszystko od nowa tluamczyć ale ile wziąc maja kasy to zawsze pamiętają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej koteczku jak byłam na forum sierpień 2009 teraz cię tu spotykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja juz nie jestem w ciązy :) teraz szukam porady co do torbilei brzuch boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co poroniłas? ja tez szukam opini bo niestety czeka mnie operacja i to w ciazy, wiec chciałambym troche wiedziec na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem załaman to juz 2 raz mnie to spotyka za pierwszym razem w 8 tygodniu ciązy dostałam okres teraz tydzien po terminie. i znalezli mi te torbile i brzuch boli. i chciałbym wiedziec ile musi minąc zanm hormony podziałaja i czy kogos bolały pachwiny przy torbielach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczku czytałam bardzo dużo o torbielach jest taki rodzaj co rosnie w trakcie ciazy ale gdy poxiom HCG sie normuje one znikaja czyli okolo 12 15 tydzien ciązy. sa i takie co znikają gdzy si e zajdzie. ale sa takie co trzeba operacyjnie usuwać. opreacje robia w 2 trymestrze i jest ona ryzykowna bo nie widamo czy ciąza się utrzyma, ale jak trzeba to trzeba. ja ci zycze zeby torbiel ci znikła czy bola cię pachwiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab sonik
a ja poradze wam diete na torbiele, duzo spacerow na swiezym powietrzu i herbatki z krwawnika, nagietka i skrzypu i pokrzywy. u mnie bol minal gdy przestalam pic kawe i jesc mieso i cukier. sprobujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab sonik
jest na pewno poniewaz to rada mojego lekarza i przetestowane na mnie samej. a wiec powtarzam ze ja sie tym pozbylam bolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab sonik
co wiecej mi od tej 'diety' cysta zaczela sie samoistnie bez lekow zmniejszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab sonik
ja mialam prawie 7 cm srednicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab sonik
to dobrze od tych tabletek (progesteron) tez powinna sie zmniejszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×